CroElite RP | www.croelite-samp.com | Slike |

Započeo Scoffield, April 06, 2011, 09:52:58 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Milisav poslato April 06, 2011, 13:18:32 POSLE PODNE
Kolko ja znam evo
CH je GF EDIT
Geforce je mod od GF edita
Los Balkan Edit Larp ili GTARP
SpeedTouch je GF edit
....
Svi ti serveri imaju danas puno igracha i uspesni su i ako su editi neki moda to se tesko moze prepoznat i zato danas imaju tolko igracha mislim najvaznije da owner znat skriptat i sve ali ja mozda i gresim mozda su svi oni radili mod od 0..
Ja samo ovako mislim.

nije istina sto se tice ch, 2.x mod je bio gf edit, a 3.x nema veze s gf modom, radjen je ispocetka no neki sistemi u beta verziji su bili kopirani iz gf moda, a sada vise niti oni ne postoje, vecina barem, ostao je samo sistem za hitmane i jos par komandi dok i njih ne napravim bolje nego sto je to bilo u gf modu...

razlog zasto vise nije gf mod jeste taj sto su tajmeri uzasni, kao i varijable koje su nepotrebne i jako losi i spori sistemi...

tako da nemojte lupati gluposti sto se tice da je ch i sad edit gf moda, jer to nije...

Citat: Milisav poslato April 06, 2011, 13:18:32 POSLE PODNE
Kolko ja znam evo
CH je GF EDIT
Geforce je mod od GF edita
Los Balkan Edit Larp ili GTARP
SpeedTouch je GF edit
....
Svi ti serveri imaju danas puno igracha i uspesni su i ako su editi neki moda to se tesko moze prepoznat i zato danas imaju tolko igracha mislim najvaznije da owner znat skriptat i sve ali ja mozda i gresim mozda su svi oni radili mod od 0..
Ja samo ovako mislim.
los balkan koristi swrp scriptu!
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....


Citat: Dude poslato April 06, 2011, 14:13:02 POSLE PODNE
Citat: Milisav poslato April 06, 2011, 13:18:32 POSLE PODNE
Kolko ja znam evo
CH je GF EDIT
Geforce je mod od GF edita
Los Balkan Edit Larp ili GTARP
SpeedTouch je GF edit
....
Svi ti serveri imaju danas puno igracha i uspesni su i ako su editi neki moda to se tesko moze prepoznat i zato danas imaju tolko igracha mislim najvaznije da owner znat skriptat i sve ali ja mozda i gresim mozda su svi oni radili mod od 0..
Ja samo ovako mislim.

nije istina sto se tice ch, 2.x mod je bio gf edit, a 3.x nema veze s gf modom, radjen je ispocetka no neki sistemi u beta verziji su bili kopirani iz gf moda, a sada vise niti oni ne postoje, vecina barem, ostao je samo sistem za hitmane i jos par komandi dok i njih ne napravim bolje nego sto je to bilo u gf modu...

razlog zasto vise nije gf mod jeste taj sto su tajmeri uzasni, kao i varijable koje su nepotrebne i jako losi i spori sistemi...

tako da nemojte lupati [cenzura]osti sto se tice da je ch i sad edit gf moda, jer to nije...

Ja sam znao nego govorio sam za 2.9.9

CitatMa nekako non rp su mi te baze... :S

Reci sta nije dobro mi ispravimo.. :)

/

Ja to ne razumijem.
Sto jednog igraca boli briga jeli ZCMD ili nes trece, sta ga boli briga dali je GF edit ili od 0 kad on samo igra.
Meni se vise svidja CH mod nego faction game koji je od 0... Jednostavno GF je odlicna skripta... Neznam zasto svi forsate te modove od 0...

Citat: Milisav poslato April 06, 2011, 13:06:49 POSLE PODNE
Citat: [BF] Monk poslato April 06, 2011, 12:37:23 POSLE PODNE
Ja iskreno da ti kazem mrzim ravens mod,al docicu da vidim sta ste uradili,na slikama se ne vidi bas nesto zanimljivo. 8/10
Monk sta sam to cuo da teras admine sa CroElite da dolaze na buduci balkan force...
Nxidza je valjda stobom i tera stare admine CroElite da idu sa vama..

Daj ostavite nestho Sinisi nemojte da mu ukrade sve admine :)
Nema veze necu se ja tu mesam nistha samo sam kazao :)

EDIT:Iskreno evo ja mrzim Ravens jel mi se nesvidja ali priznajem da kada se dobro  editira i sve moze nestho biti od servera!
Aj u svakom slucaju sretno,slike su lepe :)

Sta je Sinisa punis im glave lazima ? ? ? Koje admine ja to "teram" da idu sa nama? Koje admine tera Monk? Za vasu informaciju Balkan Force nece proraditi jos najmanje 3 meseca jer ne radimo skriptu 2-3 dana kao Sinisa i odmah da pustimo,ovaj croelite tj sadasnji gm sto radi sinisa je edit jednog gamemoda koji je postan skoro u podforumu "Gamemode Skripte" pa pogledaj tamo . . . Mislim da je Revolution RP !!!Eh sada,
Daa..


Sta bre da ? Do juce mi nisi nista rekao na fbu ,skype-u sto tada nisi rekao nesto sto mislis a ne da ovde da pricas lazi,daj bre obojica znamo da nikoga nisam odveo niti prisilio,ali da ti kazem nesto,da se adminima svidja croelite zasto ne bi ostali vec kako vi kazes " otici ti admini kod nas" ? ? ? Samo mi daj nick tog admina koga teram,sto se ti ce Johnnya,on mi je drug a koliko vidim nije vise aktivan na vasem forumu i zato sam ga pitao da bude 1339 kod nas jer decko je stvarno primer drugim igracima . . . A to on moze da potvrdi.

E pa upravo to... Johnny je jako dobar admin i sve ja necu vise tebi nista reci kolko nisi ti meni, ja nisam znao da si ti s Monkom dok mi nije Johnny reko.  I kako onda ti ne zoves moje admine na vas ?? Mene je Johnny nasao preko CroElite oglasa sta je reko da je igro 2008 godine, ja sam ga uzeo jer je znao staru ekipu sa CE, vidio sam da je jedan od najboljih admina(sta mozes i ti potvrditi) i dao mu 1338 sta je i zasluzio.I sad ti "ne" zoves moje admine, Johnny je aktivan na forumu, bio, moram ga pitati jel oso k vama ili nije, jer ga nisam vidio na forumu od kad je reko da Ga ti zoves na vas server... I sta vrijedas moju skriptu ako je Raven?Haha ko je radio 2-3 dana? Pitaj si Keku kolko smo mi radili mod..
Ja sam procijenio da cemo do subote biti gotovi i tako ce i biti.. Meni nije bilo tesko naci zamjenu za tebe.. Al za Johnny-a nemogu jer je jedan od najboljih admina sta sam ja vidio i takvi mi trebaju, al si i ti skuzio njegovu kvalitetu pa si ga pozvao na BalkanForce.. Ja tebe nisam vrijedao, nisam vrijedao vas mod, al sad kad vidim kako si ti mene..Veliki pozdrav zelim ti srecu u Balkan Force, daobog da vam server uspije...

Pozz Sergio :)
/

Citat: [CE]Don_Sergio poslato April 06, 2011, 16:59:58 POSLE PODNE
E pa upravo to... Johnny je jako dobar admin i sve ja necu vise tebi nista reci kolko nisi ti meni, ja nisam znao da si ti s Monkom dok mi nije Johnny reko.  I kako onda ti ne zoves moje admine na vas ?? Mene je Johnny nasao preko CroElite oglasa sta je reko da je igro 2008 godine, ja sam ga uzeo jer je znao staru ekipu sa CE, vidio sam da je jedan od najboljih admina(sta mozes i ti potvrditi) i dao mu 1338 sta je i zasluzio.I sad ti "ne" zoves moje admine, Johnny je aktivan na forumu, bio, moram ga pitati jel oso k vama ili nije, jer ga nisam vidio na forumu od kad je reko da Ga ti zoves na vas server... I sta vrijedas moju skriptu ako je Raven?Haha ko je radio 2-3 dana? Pitaj si Keku kolko smo mi radili mod..
Ja sam procijenio da cemo do subote biti gotovi i tako ce i biti.. Meni nije bilo tesko naci zamjenu za tebe.. Al za Johnny-a nemogu jer je jedan od najboljih admina sta sam ja vidio i takvi mi trebaju, al si i ti skuzio njegovu kvalitetu pa si ga pozvao na BalkanForce.. Ja tebe nisam vrijedao, nisam vrijedao vas mod, al sad kad vidim kako si ti mene..Veliki pozdrav zelim ti srecu u Balkan Force, daobog da vam server uspije...

Pozz Sergio :)
Izvini molim te nisam ja tebi ukrao nista nego sam ga lepo pitao,nije on samo tebi prijatelj . . . Da li je negde zabranjeno pitati ?  ?  ? Pitao si me na fbu da budem owner ali da ne skriptam jer ja ne volim Raven's to sam ti lepo rekao i odgovorio sam ti da necu da budem owner a da ne skriptam , mislim da je to bilo jasno sta hocu da ti kazem  ?  ?  ?A sad ,johnny-a sam ja pitao da bude admin sto ga nisam terao , da li je to neko krivicno delo ? ? ? Koliko vidim ovaj je pisao i za monka pa koga on to tera ?  ?  ? Daj ne pricaj gluposti,ja tebi nisam vredjao mod samo sam rekao da si radio 2-3 dana i da je to edit revolution rp-a ,a mogu se kladiti da nisi vise od 5 dana radio gamemod jer znam dobro jer smo kontaktirali preko fb-a i skype-a kada si poceo raditi mod,ne bih ja ovo ni poceo da vi niste spomenuli mene i monka,ja sam rekao da vise nemam nikakve veze sa CroElite-om niti sa tobom Sinisa, pozz.

Citat: [BF]Nxidza poslato April 06, 2011, 17:56:36 POSLE PODNE
Citat: [CE]Don_Sergio poslato April 06, 2011, 16:59:58 POSLE PODNE
E pa upravo to... Johnny je jako dobar admin i sve ja necu vise tebi nista reci kolko nisi ti meni, ja nisam znao da si ti s Monkom dok mi nije Johnny reko.  I kako onda ti ne zoves moje admine na vas ?? Mene je Johnny nasao preko CroElite oglasa sta je reko da je igro 2008 godine, ja sam ga uzeo jer je znao staru ekipu sa CE, vidio sam da je jedan od najboljih admina(sta mozes i ti potvrditi) i dao mu 1338 sta je i zasluzio.I sad ti "ne" zoves moje admine, Johnny je aktivan na forumu, bio, moram ga pitati jel oso k vama ili nije, jer ga nisam vidio na forumu od kad je reko da Ga ti zoves na vas server... I sta vrijedas moju skriptu ako je Raven?Haha ko je radio 2-3 dana? Pitaj si Keku kolko smo mi radili mod..
Ja sam procijenio da cemo do subote biti gotovi i tako ce i biti.. Meni nije bilo tesko naci zamjenu za tebe.. Al za Johnny-a nemogu jer je jedan od najboljih admina sta sam ja vidio i takvi mi trebaju, al si i ti skuzio njegovu kvalitetu pa si ga pozvao na BalkanForce.. Ja tebe nisam vrijedao, nisam vrijedao vas mod, al sad kad vidim kako si ti mene..Veliki pozdrav zelim ti srecu u Balkan Force, daobog da vam server uspije...

Pozz Sergio :)
Izvini molim te nisam ja tebi ukrao nista nego sam ga lepo pitao,nije on samo tebi prijatelj . . . Da li je negde zabranjeno pitati ?  ?  ? Pitao si me na fbu da budem owner ali da ne skriptam jer ja ne volim Raven's to sam ti lepo rekao i odgovorio sam ti da necu da budem owner a da ne skriptam , mislim da je to bilo jasno sta hocu da ti kazem  ?  ?  ?A sad ,johnny-a sam ja pitao da bude admin sto ga nisam terao , da li je to neko krivicno delo ? ? ? Koliko vidim ovaj je pisao i za monka pa koga on to tera ?  ?  ? Daj ne pricaj [cenzura]osti,ja tebi nisam vredjao mod samo sam rekao da si radio 2-3 dana i da je to edit revolution rp-a ,a mogu se kladiti da nisi vise od 5 dana radio gamemod jer znam dobro jer smo kontaktirali preko fb-a i skype-a kada si poceo raditi mod,ne bih ja ovo ni poceo da vi niste spomenuli mene i monka,ja sam rekao da vise nemam nikakve veze sa CroElite-om niti sa tobom Sinisa, pozz.

Aj necu se svadjati.. :)
/

UUUUUUUUUU Vidim da ste punooo skrenuli sa tebe...molim vas da samo ocjenite rad...ja sam rekao da sam malo nacuo nisam znao nego sam rekao da sam samo nacuo da je raven al nisam rekao da sam 100% siguran...

Molimo vas da se vratimo temi...molim vas vise bez spama,chata...

Dobro/Lose tako nekako neka bude...jer nevolim da mi smodovi lockaju teme!

Citat: Milisav poslato April 06, 2011, 13:06:49 POSLE PODNE
Citat: [BF] Monk poslato April 06, 2011, 12:37:23 POSLE PODNE
Ja iskreno da ti kazem mrzim ravens mod,al docicu da vidim sta ste uradili,na slikama se ne vidi bas nesto zanimljivo. 8/10
Monk sta sam to cuo da teras admine sa CroElite da dolaze na buduci balkan force...
Nxidza je valjda stobom i tera stare admine CroElite da idu sa vama..
Daj ostavite nestho Sinisi nemojte da mu ukrade sve admine :)
Nema veze necu se ja tu mesam nistha samo sam kazao :)

EDIT:Iskreno evo ja mrzim Ravens jel mi se nesvidja ali priznajem da kada se dobro  editira i sve moze nestho biti od servera!
Aj u svakom slucaju sretno,slike su lepe :)

Izvini,ali ja nikog nisam terao u zivotu a kamoli u igrici.Nxidza me je pitao da li hoce da radi samnom mod i ja sam prihvatio,a to sto on tera igrace sa CE cemo da razgovaramo o daljnjem radu sa BF-om.Ja se stvarno izvinjavam zbog toga i ne prihvatam igrace koji su na silu naterani da dodju na moj uskoro otvoreni server.



Citat: [BF] Monk poslato April 06, 2011, 19:58:59 POSLE PODNE
Citat: Milisav poslato April 06, 2011, 13:06:49 POSLE PODNE
Citat: [BF] Monk poslato April 06, 2011, 12:37:23 POSLE PODNE
Ja iskreno da ti kazem mrzim ravens mod,al docicu da vidim sta ste uradili,na slikama se ne vidi bas nesto zanimljivo. 8/10
Monk sta sam to cuo da teras admine sa CroElite da dolaze na buduci balkan force...
Nxidza je valjda stobom i tera stare admine CroElite da idu sa vama..
Daj ostavite nestho Sinisi nemojte da mu ukrade sve admine :)
Nema veze necu se ja tu mesam nistha samo sam kazao :)

EDIT:Iskreno evo ja mrzim Ravens jel mi se nesvidja ali priznajem da kada se dobro  editira i sve moze nestho biti od servera!
Aj u svakom slucaju sretno,slike su lepe :)

Izvini,ali ja nikog nisam terao u zivotu a kamoli u igrici.Nxidza me je pitao da li hoce da radi samnom mod i ja sam prihvatio,a to sto on tera igrace sa CE cemo da razgovaramo o daljnjem radu sa BF-om.Ja se stvarno izvinjavam zbog toga i ne prihvatam igrace koji su na silu naterani da dodju na moj uskoro otvoreni server.
Ma nema tu sta da se sili,ja sam lepo rekao nikog nisam terao  i silio ,johnny mi je drug i pitao sam ga ...Iskreno da ti kazem ostalih se i ne secam i briga me ! ;)

Pozz .

Johnny

Citat: [BF]Nxidza poslato April 07, 2011, 14:36:53 POSLE PODNE
Citat: [BF] Monk poslato April 06, 2011, 19:58:59 POSLE PODNE
Citat: Milisav poslato April 06, 2011, 13:06:49 POSLE PODNE
Citat: [BF] Monk poslato April 06, 2011, 12:37:23 POSLE PODNE
Ja iskreno da ti kazem mrzim ravens mod,al docicu da vidim sta ste uradili,na slikama se ne vidi bas nesto zanimljivo. 8/10
Monk sta sam to cuo da teras admine sa CroElite da dolaze na buduci balkan force...
Nxidza je valjda stobom i tera stare admine CroElite da idu sa vama..
Daj ostavite nestho Sinisi nemojte da mu ukrade sve admine :)
Nema veze necu se ja tu mesam nistha samo sam kazao :)

EDIT:Iskreno evo ja mrzim Ravens jel mi se nesvidja ali priznajem da kada se dobro  editira i sve moze nestho biti od servera!
Aj u svakom slucaju sretno,slike su lepe :)

Izvini,ali ja nikog nisam terao u zivotu a kamoli u igrici.Nxidza me je pitao da li hoce da radi samnom mod i ja sam prihvatio,a to sto on tera igrace sa CE cemo da razgovaramo o daljnjem radu sa BF-om.Ja se stvarno izvinjavam zbog toga i ne prihvatam igrace koji su na silu naterani da dodju na moj uskoro otvoreni server.
Ma nema tu sta da se sili,ja sam lepo rekao nikog nisam terao  i silio ,johnny mi je drug i pitao sam ga ...Iskreno da ti kazem ostalih se i ne secam i briga me ! ;)

Pozz .

Pitao je mene da predjem ako hocu,al pomocu Sinisi da otvara server kako valja i kako treba i onda cu se povuci sa SA:MP-a :D