CroElite RP | www.croelite-samp.com | Slike |

Započeo Scoffield, April 06, 2011, 09:52:58 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Hvala nadam se da ce vam se svidjeti server....al prije toga bih te zamolio da se registrujes na forumu....jer ima dosta toga jos tamo...sve opsirnije..

...Neno...

Koliko vidim,ovo je Raven's mod.Slike nisu lose.
Ocjena:8/10

Citat: |ЯPF|...Neno... poslato April 06, 2011, 12:04:58 POSLE PODNE
Koliko vidim,ovo je Raven's mod.Slike nisu lose.
Ocjena:8/10

Hvala...Da raven mod je,...jer raven mod nije los ko odluci da ga edita iz korena..mi smo uzeli raven i sve promijenili nezz mozda 5-6 stvari u citavom serveru lici na raven jer je sve radjeno...sve premesteno...mod je radjen dugo dugo...

A pored toga nacuo sam da je i croherza edit raven mod...! nezz dal je tacno al tako sam cuo...

Jos jednom hvala vam

Citat: Scoffield poslato April 06, 2011, 12:06:32 POSLE PODNE
Citat: |ЯPF|...Neno... poslato April 06, 2011, 12:04:58 POSLE PODNE
Koliko vidim,ovo je Raven's mod.Slike nisu lose.
Ocjena:8/10

Hvala...Da raven mod je,...jer raven mod nije los ko odluci da ga edita iz korena..mi smo uzeli raven i sve promijenili nezz mozda 5-6 stvari u citavom serveru lici na raven jer je sve radjeno...sve premesteno...mod je radjen dugo dugo...

A pored toga nacuo sam da je i croherza edit raven mod...! nezz dal je tacno al tako sam cuo...

Jos jednom hvala vam

Jest i CH Je edit Ravena, al kad čučneš
Haha sto se ismija
Poslednja Izmena: April 06, 2011, 12:18:11 POSLE PODNE od elDar.

...Neno...

Citat: Scoffield poslato April 06, 2011, 12:06:32 POSLE PODNE
Citat: |ЯPF|...Neno... poslato April 06, 2011, 12:04:58 POSLE PODNE
Koliko vidim,ovo je Raven's mod.Slike nisu lose.
Ocjena:8/10

Hvala...Da raven mod je,...jer raven mod nije los ko odluci da ga edita iz korena..mi smo uzeli raven i sve promijenili nezz mozda 5-6 stvari u citavom serveru lici na raven jer je sve radjeno...sve premesteno...mod je radjen dugo dugo...

A pored toga nacuo sam da je i croherza edit raven mod...! nezz dal je tacno al tako sam cuo...

Jos jednom hvala vam

Mod je CH je radjen od >0<,par stvari je uzeto iz gf-a (koliko znam) :-\

Ja iskreno da ti kazem mrzim ravens mod,al docicu da vidim sta ste uradili,na slikama se ne vidi bas nesto zanimljivo. 8/10

Citat: [BF] Monk poslato April 06, 2011, 12:37:23 POSLE PODNE
Ja iskreno da ti kazem mrzim ravens mod,al docicu da vidim sta ste uradili,na slikama se ne vidi bas nesto zanimljivo. 8/10
Monk sta sam to cuo da teras admine sa CroElite da dolaze na buduci balkan force...
Nxidza je valjda stobom i tera stare admine CroElite da idu sa vama..
Daj ostavite nestho Sinisi nemojte da mu ukrade sve admine :)
Nema veze necu se ja tu mesam nistha samo sam kazao :)

EDIT:Iskreno evo ja mrzim Ravens jel mi se nesvidja ali priznajem da kada se dobro  editira i sve moze nestho biti od servera!
Aj u svakom slucaju sretno,slike su lepe :)
Poslednja Izmena: April 06, 2011, 13:08:55 POSLE PODNE od Milisav
SVI SE REGISTRIRAJTE WWW.LOS-SAMP.INFO
POZDRAV :)

Citat: Milisav poslato April 06, 2011, 13:06:49 POSLE PODNE
Citat: [BF] Monk poslato April 06, 2011, 12:37:23 POSLE PODNE
Ja iskreno da ti kazem mrzim ravens mod,al docicu da vidim sta ste uradili,na slikama se ne vidi bas nesto zanimljivo. 8/10
Monk sta sam to cuo da teras admine sa CroElite da dolaze na buduci balkan force...
Nxidza je valjda stobom i tera stare admine CroElite da idu sa vama..
Daj ostavite nestho Sinisi nemojte da mu ukrade sve admine :)
Nema veze necu se ja tu mesam nistha samo sam kazao :)

EDIT:Iskreno evo ja mrzim Ravens jel mi se nesvidja ali priznajem da kada se dobro  editira i sve moze nestho biti od servera!
Aj u svakom slucaju sretno,slike su lepe :)

Daa..
/

Citat: Scoffield poslato April 06, 2011, 12:06:32 POSLE PODNE
Citat: |ЯPF|...Neno... poslato April 06, 2011, 12:04:58 POSLE PODNE
Koliko vidim,ovo je Raven's mod.Slike nisu lose.
Ocjena:8/10

Hvala...Da raven mod je,...jer raven mod nije los ko odluci da ga edita iz korena..mi smo uzeli raven i sve promijenili nezz mozda 5-6 stvari u citavom serveru lici na raven jer je sve radjeno...sve premesteno...mod je radjen dugo dugo...

A pored toga nacuo sam da je i croherza edit raven mod...! nezz dal je tacno al tako sam cuo...

Jos jednom hvala vam


Citat: |ЯPF|...Neno... poslato April 06, 2011, 12:16:53 POSLE PODNE
Mod je CH je radjen od >0<,par stvari je uzeto iz gf-a (koliko znam) :-\

Nije tacno ni jedno ni drugo CH je GF edit










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Kolko ja znam evo
CH je GF EDIT
Geforce je mod od GF edita
Los Balkan Edit Larp ili GTARP
SpeedTouch je GF edit
....
Svi ti serveri imaju danas puno igracha i uspesni su i ako su editi neki moda to se tesko moze prepoznat i zato danas imaju tolko igracha mislim najvaznije da owner znat skriptat i sve ali ja mozda i gresim mozda su svi oni radili mod od 0..
Ja samo ovako mislim.
SVI SE REGISTRIRAJTE WWW.LOS-SAMP.INFO
POZDRAV :)

  • Ja se mogu kladiti da Ch nije odmah imala mod kakav je bio( 2.9.9).. CH je imala puno Update-a itd ..
  • Kad je na pocetku imala 2.0.0 mod jako je slicio GF-u..
  • Tako ce biti i sa mojim serverom nemoram odmah sve staviti.. Za to postoje updateovi...

/

Johnny

Citat: [CE]Don_Sergio poslato April 06, 2011, 13:27:39 POSLE PODNE
  • Ja se mogu kladiti da Ch nije odmah imala mod kakav je bio( 2.9.9).. CH je imala puno Update-a itd ..
  • Kad je na pocetku imala 2.0.0 mod jako je slicio GF-u..
  • Tako ce biti i sa mojim serverom nemoram odmah sve staviti.. Za to postoje updateovi...



Ja sam igrao na CH 2007 godine posto nisam se razumeo u engleski do tada sam igrao na Italy Mafia RolePlay.....  i koliko se secam da je bila Demaxova skripta tako nesto...  :D