[PRJEDLOG] gm0

Započeo [BC]spiele, Januar 26, 2011, 16:14:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

black_dota


Citat: BestOne.exe poslato Januar 26, 2011, 18:01:11 POSLE PODNE
Citat: [IG]black_dota poslato Januar 26, 2011, 17:57:31 POSLE PODNE
Citat: oO° HarisZornic °Oo poslato Januar 26, 2011, 16:32:52 POSLE PODNE
Ne, svi GM su Grandlarc edit xD

Evo ovaj ti re radjen od 0 i dobar je

Ja sam radjen od 0nula0 klikni meeee!
sta se gubis?

gf je od 0
Care dota, od tvojih postova skacem sa stolice i vristim od smjeha, nznm nekako su ti svi postovi smjesni...
Inace, imas pravo, GF je od 0...
GF nije od 0 on je edit on PenLS. tak nešto

@RedMan I to je moguce, gledam po googlu to je neki prastari mod :)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: mafica .pwn poslato Januar 26, 2011, 16:23:27 POSLE PODNE
Od >0< su radeni svi GameModovi,skoro svi.
Znam na sto mislis.Mislis da je neko svoj sopstveni GM napravio.Ima ih da su napraivili,ali niko nije lud to dati na download :D

Ne mora bit...
Prvi mod Pen1 on je raÄ'en od nule....
GodFather je raÄ'en od PEN1
GTA RP je raÄ'en od GodFathera... itd itd...
Jedino ako ljudi rade za svoje servere onda rade od 0, i to pretezno kada je u pitanju RolePlay, a kada radis mod od 0 za RP prekopirat ces 70% GodFathera, jer ti nema smisla da radis svoje kad se vecina stvari na kraju svodi na isto tak da ....

Correlli

Citat: Frankie poslato Januar 26, 2011, 18:25:04 POSLE PODNE
Jedino ako ljudi rade za svoje servere onda rade od 0, i to pretezno kada je u pitanju RolePlay, a kada radis mod od 0 za RP prekopirat ces 70% GodFathera, jer ti nema smisla da radis svoje kad se vecina stvari na kraju svodi na isto tak da ....

Baš zato će i slabo koji server uspjeti na Balkanu, možda jedan do dva u dvije godine.

black_dota

neradi sve mod od 0 tako sto kopiraju iz gf

jedino sto sam iz njega izvadio je proxdetector

Meni stvarno nije jasno kako vi mozete editovat neki mode.Svaki mode je poseban i uradjen na poseban nacin i samo autor njega zna na koji je nacin to izveo.
Vama je greska sto pocinjete od edita i zato ne naucite citati iz te skripte nego sam pisete. To je isto kada pisac pise poeziju a ne zna da cita poeziju.
Ja sam poceo skriptati 3 - 4 mjeseca prije nego sam saznao za Balkan Samp. Negdje na internetu sam nasao neki paket dje bilo 5 modova i tako sam gledo briso neke stvari gledo sta je sta i tako polako i sad se ucim. Mode radim vec 3 mjeseca oko 4 h dnevno sa nekim kracim prekidima. za sad ima dobroh 11500 linija

black_dota

JuustyGe kakve veze ima sto edita gf

sta ako edita skroz ono full

sta onda je server sranje jer je gf?

mislim omg

i ja sam prvo radio edit gf-a onda sam odustao i gtarp i to je gf ali edit edita
i onda sam radio od 0
odustao jer nisam bio spreman
vratio se gtarpu odustao jer mi se javio paradox sa kojim radim mod i za 3-4 dana smo uradili 2970 linija

ustvari evo sad ce mi on reci koliko ima mod linija kad usavrsi house sistem

Naravno da ce mod od 0 biti uspesnji nego edit



Correlli

Citat: JuustyGe poslato Januar 26, 2011, 21:18:35 POSLE PODNE
Svaki mode je poseban i uradjen na poseban nacin i samo autor njega zna na koji je nacin to izveo.

Ako si dobar skripter, onda možeš i sam skužiti kako skripta radi ako uzmeš vrijeme za to.

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Januar 26, 2011, 22:56:31 POSLE PODNE
Citat: JuustyGe poslato Januar 26, 2011, 21:18:35 POSLE PODNE
Svaki mode je poseban i uradjen na poseban nacin i samo autor njega zna na koji je nacin to izveo.

Ako si dobar skripter, onda možeš i sam skužiti kako skripta radi ako uzmeš vrijeme za to.

tesko je to, ako ja krenem u GF raditi, sto nikada nisam a ni necu, trebat ce mi vremena da nadem di je sto napravljeno i kako sto radi...
da bi eventualno koji bug sredio trebat ce mi vremena da nadem kamo je to napravljeno...

kada imas svoji gamemod sve je to na brzinu, znas di si sto stavio, di kamo sta ide i kako radi...
mada su kodovi veliki posebice RP znas otprilike kamo se bug nalazi :)
lakse ti je uvijek u tvoju skruptu dodati nesto novo...

naravno da je prijednost ako si autor gamemoda, skripte...itd znas sve o njoj sta si radio, ali da bi ju napravio treba ti mnogo vremena :D
Kr0s3
is back...

[FilterScript] BizzSystem
[FilterScript] Dinamicno Rotiranje Objekata

[MAP] BalkanNation: BalkanTV

[Tutorial] VrsteVozila
[Tutorial] Razne boje sa starim bojama
[Tutorial] Radenje RPG moda "od 0"

Ukoliko trebate pomoc u skriptanju, neznate nesto napraviti ili neznate popraviti neki bug slobodno me PM...
Voljan sam pomoci svakome, jer kada sam ja ucio meni nitko nije...


Ukoliko nas podupires stavi na svoj profil,
skripta online uskoro



www.balkan-nation.com

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Januar 26, 2011, 22:56:31 POSLE PODNE
Citat: JuustyGe poslato Januar 26, 2011, 21:18:35 POSLE PODNE
Svaki mode je poseban i uradjen na poseban nacin i samo autor njega zna na koji je nacin to izveo.

Ako si dobar skripter, onda možeš i sam skužiti kako skripta radi ako uzmeš vrijeme za to.

Ma nisam bas to tako mislio, naravno da se moze svatiti ali, usecemo za primjer forward i public.
on je naprvio neki public za neku funkciju. Ja da bi naso tu funkciju moram pregldati sve publice, a u
modu od 40 k linija to nije bas lahko, dok u svom modu znam ime publica i trazim ga diraktno.

A, za gf mi je krivo sto koji god novi skripter dodje i ima sanse da postane dobar neko mu predlozi da gf editouje jer je to najlakse za pocetnike, nije najlakse, zapravo to je najteze, jer kad ti krenes svoje pravit znas sve kako i gdje si pogrijesio i to popravis i naucis kako bi tome nesto slicno popravio. Zatim u gf u se podju kititi tudjim stvarima i govore da skriptaju dok u skriptanju koriste samo kombinaciju Ctrl + v
Poslednja Izmena: Januar 27, 2011, 08:54:40 PRE PODNE od JuustyGe

Citat: JuustyGe poslato Januar 27, 2011, 08:42:45 PRE PODNE
Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Januar 26, 2011, 22:56:31 POSLE PODNE
Citat: JuustyGe poslato Januar 26, 2011, 21:18:35 POSLE PODNE
Svaki mode je poseban i uradjen na poseban nacin i samo autor njega zna na koji je nacin to izveo.

Ako si dobar skripter, onda možeš i sam skužiti kako skripta radi ako uzmeš vrijeme za to.

Ma nisam bas to tako mislio, naravno da se moze svatiti ali, usecemo za primjer forward i public.
on je naprvio neki public za neku funkciju. Ja da bi naso tu funkciju moram pregldati sve publice, a u
modu od 40 k linija to nije bas lahko, dok u svom modu znam ime publica i trazim ga diraktno.

A, za gf mi je krivo sto koji god novi skripter dodje i ima sanse da postane dobar neko mu predlozi da gf editouje jer je to najlakse za pocetnike, nije najlakse, zapravo to je najteze, jer kad ti krenes svoje pravit znas sve kako i gdje si pogrijesio i to popravis i naucis kako bi tome nesto slicno popravio.

Ne bih se slozio, kad tek pocinjes skriptati uvijek je dobro pogledati neku tako vecu skriptu, da vidis kako to sve funkcionira, gdje se sve to nalazi i ostalo, kako funkcionira i sl.