Smešnotine balkanskih modova | Povratak | S02

Započeo Mergevos, Septembar 25, 2023, 16:13:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Eh Ljudi moji kad vidim u sta se pretvorila ova samp scena, ljudi reklamiraju samp servere po discordu, fbu, tiktoku itd..
I u obicajenom serveri su njesra.. Neki dan se otvorio neki Ultra Balkan, Diamond city modovi uzeti sa ovog foruma i nista nije promonjeno..
Danas sebe dijeca od 13 godina nazivaju skripterom..

Citat: markosimic poslato Avgust 21, 2024, 14:21:43 POSLE PODNENe znam o cemu pricas. Niti me zanima iskreno. Budi ubedjen u sta god hoces, kao i bilo ko. To je vase pravo. Ocigledno cim je neko neutralan, objektivan i kaze svoje misljenje odmah ide na vasu crnu listu "njegovih ljudi".

Zavisli smo ovu konverzaciju. Budi pozdravljen.

Hahaha opet te manipulatorake fore, kad neko iznese svoje mišljenje. Sine, nije to mišljenje, znamo ko si, znamo koliko ljudi misli o tebi šta već misli.

Prihvati istinu :)
- open.mp regional coordinator -

Citat: Gohstic4 poslato Avgust 21, 2024, 14:27:32 POSLE PODNEEh Ljudi moji kad vidim u sta se pretvorila ova samp scena, ljudi reklamiraju samp servere po discordu, fbu, tiktoku itd..
I u obicajenom serveri su njesra.. Neki dan se otvorio neki Ultra Balkan, Diamond city modovi uzeti sa ovog foruma i nista nije promonjeno..
Danas sebe dijeca od 13 godina nazivaju skripterom..
Hahahahahaha brate moderna vremena su došla, nema šta, kaskamo za njima
- open.mp regional coordinator -

Epizoda 18 | SkiniReklamu

Ijaoooo hahahahhaa pozdrav dragi prijatelji. Prethodih dana smo imali konstantan crveni alarm zbog kamermana Nike Ilčić i ostalih koji njega podržavaju, te zbog oštrih prepucavanja nismo smeli se usuditi da izbacimo novu emisiju. Elem, na današnjem meniju, hahahaha, neverovatna multitasking funkcija sa ultravagantnom rekurzijom i sve što ide u paketu. Balkanski starter pack. Salimo se malo naravno, nemojte vi naš Balkan da dirate. Danas vam predstavljamo funkciju koja skida reklamu. Dame i gospodo pogledajte

private SkiniReklamu()
{
    if(reklama == 1) reklama = 0;
    return true;
}

Svi znamo šta ova funkcija radi, skida reklamu!

Pa gde skida? Hahaha, pa skida samo :D
vidiš return true?

Danas sam spremio za vas jednog izazovnog pevača, Šako Polumenta, uz njegov hit "Dišem za tebe"
- open.mp regional coordinator -

- Reklame -

Disem za tebe, nikad neces znati to
daljina nas dijeli
sanjam i lutam, nigdje nisam stigao
kradem od noci dio puta

Ref.
I sklapam oci, jasno vidim kao da si tu
tudjim imenom me zoves, pruzas ruku
i polako dan se dani, jutro sprema
tudjim imenom me zoves, mene nema


Sve ti dajem, ali nikad necu bol
njega ljubomorno cuvam
sanjam i lutam, nigdje nisam stigao
kradem od noci dio puta

Ref 2x.

- open.mp regional coordinator -

I prijatelji moji, bio je to Šako Polumenta, alfa pevač, idol promiskuitetnih mladih devojaka, nadam se da vam je preneo emociju kroz pesmu.

Elem, stigli smo do kraja ove epizode. Nisam nešto danas dragi prijatelji, očekujte bolje raspoloženje veoma uskoro.

Nećemo dopustiti da nas neki ovde sputavaju sa puta našeg uspeha hahahaha.

Verujte vi vašem Mergevosu.
Do sledećeg vidjenja, pozdrav dragi prijatelji
- open.mp regional coordinator -