HACKERI

Započeo Ante_Dracar aka Lopa, Novembar 05, 2010, 20:21:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

NIcky Boss je mene pita na Skype oću s njim HACKA servere vamo tamo,ja san ga odmah izbrisa s SKype..

Citat: Ante_Dracar aka Lopa poslato Novembar 05, 2010, 20:21:45 POSLE PODNE
Dakle kao sto svi znata ja imam server ali ima jedan ozbilji problem dakle imaju neki likovi koji mogu adminima provalit u acc i dat im BAN i sada neki lik na serveru sam sebio dao admina i mene banao kako to da rjesim  :'( :'(

promeni RCON pass i trazi u gamemodu login/register sustav !

cristiane

Moja savjet ti je da obnovis sistem

Cobra 11

mislim da znam u cemu je problem..... ovako..... 1. mogucnost je da je onaj bug.... 2. mogucnost je da oni imaju neki acc (sasvim drugi) i oni su admini pa jedan drugome da dok nisi tu.... 3. mogucnost je da je neko tebi ubacio komandu...jer demir i ekipa znaju samo to radit.... napravit neku komandu da bi drugoga zeznuli..... da bi im nanijeli stetu.... i 4. mogucnost je da si se ti rego na njihovom serveru,tj. na nekom serveru gdje oni imaju pristup cpanelu....i oni imaju tvoj pass....moj savjet ti je da napravis global.... ((obrises sve accove)) i postavis neki novi pass..... i pazis kome dajes admina...... eto...nadam se da sam pomogao....

Ma kakav hacker omg, ae ako je tolko mudo nek hackuje moj Testni samp server za RS-Studio


Il ti ubacio keylogger i video pw od ftp-a pa odatle video PW od tvoj acc-a

Citat: dingospo.TITO poslato Novembar 05, 2010, 23:43:34 POSLE PODNE
Ma kakav hacker omg, ae ako je tolko mudo nek hackuje moj Testni samp server za RS-Studio


Il ti ubacio keylogger i video pw od ftp-a pa odatle video PW od tvoj acc-a

To je obican peder sto uzme da krsi tudje servere .. to su ljubomorne dushe !