[GameMode Restart 25.06. - 20h] City of Angels RolePlay

Započeo Čkalja., Jun 18, 2023, 21:19:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Levine CoA:RP poslato Jun 20, 2023, 23:53:43 POSLE PODNE
Ovo je moj poslednji post sa kojim cu da se osvrnem na vas..
Prvenstveno vidim da ste skocili kada je neko spomenuo od 15 do 20 godina... Po tome ja vidim da ste vi klinci ja godina imam dovoljno mozda cak i visak nego sto je potrebno, ali to je licno moja stvar ne solim nikom pamet makar taj eastcoast sta vec i koji je to vec trip niti me interesuje niti me zanima.. Mi imamo verne igrace, dobre ljude u administraciji i JEDINI smo rp server trenutno na balkanu to su kvaliteti naseg servera 11 godina je broj koji se postuje... Lep pozdrav momcadijo! :)
O cemu pricamo? Imate vise banovanih igraca nego registrovanih, banujete kako vama paše, imate preko 3k modela koji ne sluze nicemu, pored toga sve mape ukradene sa GTA: Chronicles-a i malo reworkane? Dzabe tebi tih 11 godina kada fakticki nista niste uspjeli, sjecam se prije igrao sam kod vas kada je administracija bila normalnija i kada je bilo barem malo igraca sa kojim si mogao igrati uloge.. Kada si vec kod godina, mi smo "klinci" koji su odradili vise za 6 mjeseci na Maryland Projektu nego vi za tih 11 godina.. Jedino sto ste u radili za tih 11 godina jeste banovanje igraca i kradja mapa, takodjer i prelazak na 3DL verziju SA-MP-a.. Ne volim kada neko spominje godine i automatski misli da je neki mentol sa 35 godina pametniji od onog sa npr 15..? Kao prvi evo ti, mentol sa kako ti kazes "višak godina" sjedi i igra po citave dane SA-MP od kojeg ne zaradjuje nista.. I to nije ponizavanje samog sebe? Idi radi nesto pametnije, nemoj se zajebavati sa nama "klincima" od 15 godina burazeru.. Veliki pozdrav i kada postavite nesto sto nije vidjeno i sto se meni prvenstveno svidja tada ces od mene dobiti pohvalu... Ukoliko si otvorio temu snosis posljedice da te nece svako pohvaliti, jer svako ima drugcije misljenje...
Poslednja Izmena: Jun 21, 2023, 10:42:55 PRE PODNE od remiks
BIGDOG ENTERTAINMENT

Dobro, mi smo najgori, skontali smo. Da mi je neko reko da čoek može doživit ovoliko mržnje zbog poziva da dođeš igrat igricu.. Jezivo.

Isto tako, argument da ljudi sa 30 koji igraju igrice su propalice i ne rade ništa u životu je stereotip. Ne znam tko vam je utuvio u glavu da je sramota igrati igrice i da je to u bilo kakvoj korelaciji s godinama. Ako predstavlja hobi, nikom ne šteti, ne vidim razlog zašto bi se to šikaniralo.

I zašto je automatski onaj tko igra igrice u kasnim 20tima propao u životu? Odakle vam to da ljudi koji igraju samp nemaju posao i ne zarađuju? Netko vam je krivo usadio neke stereotipe u glavu.
Poslednja Izmena: Jun 21, 2023, 11:26:56 PRE PODNE od Zelda

A i ovaj dio ''vremena kada si mogao igrati uloge''..

.. Zašto sada ne možeš? Možeš li mi navesti konkretnu situaciju koja te spriječila na našem serveru il je u tvojoj glavi samp zastario, pa je automatski sve što nije staro sranje?
Također i ovaj dio ''mi smo uspjeli više za manje, mi ovo, mi ono''.

Nitko ovdje nije otvorio ovu temu da kažemo da su drugi neuspješni. Otvorili smo jebenu temu da bi  vas pozvali da vidite, probate i u konačnici (pazi sad magije) odete ako vam ne valja. Čemu ovo, ja stvarno ne znam.
Poslednja Izmena: Jun 21, 2023, 11:33:04 PRE PODNE od Zelda

Citat: Zelda poslato Jun 21, 2023, 11:23:41 PRE PODNE
I zašto je automatski onaj tko igra igrice u kasnim 20tima propao u životu? Odakle vam to da ljudi koji igraju samp nemaju posao i ne zarađuju? Netko vam je krivo usadio neke stereotipe u glavu.

Neko ko igra igrice moze da ima posao i da zaradjuje? To je fizicki moguce? :O


Ne misli se na to da nemate posao ako igrate igrice, već na to što se kao odrasla osoba ubeđuješ po igricama sa decom iz inata.

Još jednom, ne ubjeđujem se ni sa kim. Poziv stoji, ako želite doć vidjet, dobro ste došli. Živjeli.

Neki su bolje upućeni u server nego mi sami koji igramo na njemu, ali dobro apsolutno ništa novo.

Dobrodošli ste svi, nadam se da cemo stvoriti lepe uspomene u Red Country-u kao što smo i u Los Santosu.