Second Life Roleplay

Započeo JamesP, Septembar 08, 2010, 19:34:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kako me nervira kad neko da oglas bez IP-a! Npr kaze za 2-3 dana! oMg

Zasto jednostavno ne sacekate ta 2-3 dana i onda postajte !
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Da bi se prvo napravilo malo tema na forumu , da forum proradi , i da prije najavim da svi vide i nemoj citat ako se nerviras i ako te ne zanima , a ti cody sta glumis kakav cheat spominjes nisi normalan ti ili sta? Niko mi nikad nije rekao da cit koristim nego sam samo otisao sa BM na LB jer sam old school i tamo su svi koje poznajem , a ti mozes pricati sta oces.....
Poslednja Izmena: Septembar 09, 2010, 15:28:37 POSLE PODNE od James_Poplle

Citat: [BM]Cody poslato Septembar 08, 2010, 22:31:01 POSLE PODNE
Najveci citer u povijesti Balkan Mafije otvara server :o

Bas me zanima ko ti je taj skripter koji ti je to napravio...

Takoder, pola ovoga je ukradeno sa BM, ovo za prtljaznik,pljacke itd, srami se

Cody on nije nikakav citer a na BMu je bio 1 od najboljih RPera i sami ste to priznali vi admini, a sad si ljubomoran sto otvara server tj. sto nece igrat na BM pa pametujes.A to da je sve ukradeno sa vaseg servera nije istina jer postoji vise od jednog gamemoda tj. vas NIJE jedini na svijetu.A ovaj gamemode ce biti strasan jer ima puno stvari koje drugi serveri nemaju a to dokaziva 80 000 linija.


OMG ja sam James Popllle ne James Piplle -.- ja sam bio u PD i u bloodsima on u yakuzi koliko se sjecam....

Prvo kazes da si imo sobeit i onda na kraju teksta kazes da nisi imao :D
I nikome jos nikad nije bio skinut donator :-*

Mene si zamjeno jer mi je onaj ukrao nick kad sam prestao igrat samp kad sam se vratio cudio sam se ko je ovaj ja nikad nisam sobeit koristio niti cu ...