QuickShare DeathMatch

Započeo Massa, Septembar 02, 2010, 08:31:15 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav!Ja sam pitao miseka i luku dali smijem otvorit QuickShare DM oni su rekli da smijem..Pa cu krenit s opisom

                                                                        Registracija

Kada udjete na server samo upisete /register <<lozinka>> i onda ste automatski logirani

                                                                         Bande na Serveru

Policija
SWAT
Armija
Crnci
Bolesnici
[cenzura]ani
Kraljevi ulice
Terroristi

                                                                         Pravila Servera

Ako neznate pravila servera upisite /rules

                                                                           Server Komande

Na Serveru postoje komande a to su samo cu neke nabrojati

/forum /uvjeti  /rules /duel /dm /exitdm /race /tower /exittower /9mm /katana /deagle /shotgun /sawnoff /bridgewar /exitbridgewar /combat /mp5 /tec9 /ak47 /m4 /rifle /sniper /minigun /lv /credits

                                                                          Karting

Ako zelis organizirati karting utrku upisi /karting

                                                                            Napuni Heal

Ako imas malo healtha upisi /healme

                                                                           Napuni Armour

Ako imas malo armoura upisi /armourme

                                                                           CARDM

----====||~~~~DM~~~~||====----
----====||~~~~CAR-DM~~~~||====----
Udji u auto sa svojim partnerom,i pucaj na druge aute
Ako zelis ici na cardm upisi /cardm

                                                                        Mini Skok

Ako zelis ici na skok sa 1000metara upisi /ms

                                                                          JETPACK DM

---===||Jetpack DM||===---
--==Ubijaj sve redom==--

Ako zelis na JETPACK DM upisi /jetpackdm

                                                                             Stunt Zones

                                                                              Stunt Zona 1

----====||~~~~STUNT~~~~||====----
----====||~~~~ZONA 1~~~~||====----

Ako zelite na stunt zonu upisite /stunt 1

                                                                            Stunt Zona 2

----====||~~~~STUNT~~~~||====---
----====||~~~~ZONA 2~~~~||====---

Ako zelis na stunt zonu upisi /stunt 2

                                                                                        Slike

Stavit cu slike kada otvorimo server

                                                                                        Informacije o Serveru

Forum/Website:u izradi .com
IP:Stize danas
Otvorenje:Subota u 15:00





      
Poslednja Izmena: Septembar 02, 2010, 09:24:39 PRE PODNE od LordShigi


Citat
Bande na Serveru

Policija
SWAT
Armija


Napuni Heal

Ako imas malo healtha upisi /healme
      

ovo za hp bas je dobro, bindujes na bilo koji broj i odjednom postajes besmrtan ;)



nastoe

Ako danas ne dode IP dobit ces ban razlog:
Citat: SopranoNe otvarajte temu bez IP adrese!
Poslednja Izmena: Septembar 02, 2010, 13:03:06 POSLE PODNE od ExtremePower

Update v2.0

Dodano na Mount Chilliad Stuntovi
Stuntova ima po cjelom gradu
Ubacen Admin sistem

A jel.. Demir kao nema nikakve veze s ovime, osim sto mi po MSNu po cijele dane pise DODJITE NA QUICKSHARE DODJITE BIT CE NAJBOLJI SERVER DODJITE
Demirov server..


Doći ću vas posjetiti  ;)
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Citat: Massa poslato Septembar 02, 2010, 15:37:51 POSLE PODNE
nije to demirov uopce...

Kako da ne? :)


@Massa, ne mogu da verujem kako se zajebavaš. Prvo najaviš server, pa sat pre najavljenog otvaranja promenjuješ odluku i planiraš da otvoriš DM Server. I taj server je trajao 1dan, i sada uzimaš ime koje je koristio (a možda još uvek koristi) Demirov server? I šta se ovde može posumnjati? Ništa pozitivno. (naravno, ukoliko računamo samo prošli mesec)
Ae kako god, neka vam je sa srećom i da ovaj server "živi" bar celu nedelju. ;)
Poslednja Izmena: Septembar 02, 2010, 15:46:04 POSLE PODNE od mikec

hhaha zivit ce al ovo nije demirov...vec moj..misek mi je dopustio

ajde ti massa, eto ti ban 4ever, ne da mi se svaki dan citat tvoje oglase za servere, shvati da nemas niti truncice inteligencije!