***ULT!MATE RP-G***

Započeo steva, Avgust 29, 2010, 22:33:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

pa mode je sranje slusaj idi na youtube i pisi u trazilicu "pisi propalo"

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

160 slotova oMg.! Da nije malo puno?

pisi propalo,danas svaki noob odluci otvorit server omg kud ide ta samp nacije,nabave mod sa  foruma i onda ga ni ne prevedu i misle da ce nesta imat,ljudi moji tako se to ne radi ljudi uvijek oce nesta novo a ak ti nemas pojma ni malo o skriptiranju onda nemoj ni otvarat server....

Kako me nerviraju takve osobe poput tebe,sta ti imas protiv tog moda..opet je neko to pravio, i ne mora da znaci da su jedini igraci ovi sa ovog foruma pa znaju svaku skriptu,ja nemam bas vremena da bih se zezao sa tim sto mi uospte nece biti potrebno(pwn skriptanje),radim nesto drugo...A samp sam otvorio radi zabave,da vidim kako bi isao,pa ako bi radio bolje,mozda bih se vise zalozio za to -.-

E pa nece raditi bolje ako se ne potrudis na pocetku tak da si bezveze potrosio pare.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji