[PITANJE]Isplati li se GM od 0?

Započeo Unkovic, Septembar 17, 2017, 19:33:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: SejnurHD poslato Septembar 28, 2017, 22:09:17 POSLE PODNE
Citat: Unkovic2405 poslato Septembar 28, 2017, 20:37:10 POSLE PODNE
Citat: anDro_ poslato Septembar 28, 2017, 19:54:16 POSLE PODNE
Ako ces otvarat to od nule ne isplati se, ako ces zbog sebe radit i prodat onda ti se isplati.

Xasto se ne isplatii otvoriti?
Zato sto su danasnji "samperi" zapravo pozicioneri, te ako im ne budes dao neku poziciju jednostavno ce otici sa servera.
Ti ukoliko zelis otvarati server, na kome ces jednostavno deliti pozicije poput Stafford Gaminga i ostalih servera, onda ti ne vredi raditi mod od 0.
Kad pogledas svi su danas pozicioneri na neki nacin tako da samp je propao

Citat: SrleX poslato Septembar 29, 2017, 16:45:56 POSLE PODNE
Citat: SejnurHD poslato Septembar 28, 2017, 22:09:17 POSLE PODNE
Citat: Unkovic2405 poslato Septembar 28, 2017, 20:37:10 POSLE PODNE
Citat: anDro_ poslato Septembar 28, 2017, 19:54:16 POSLE PODNE
Ako ces otvarat to od nule ne isplati se, ako ces zbog sebe radit i prodat onda ti se isplati.

Xasto se ne isplatii otvoriti?
Zato sto su danasnji "samperi" zapravo pozicioneri, te ako im ne budes dao neku poziciju jednostavno ce otici sa servera.
Ti ukoliko zelis otvarati server, na kome ces jednostavno deliti pozicije poput Stafford Gaminga i ostalih servera, onda ti ne vredi raditi mod od 0.
Kad pogledas svi su danas pozicioneri na neki nacin tako da samp je propao
Ma samp je bas propo davno i ovo je baš žalost kad sam ja poceo igrati ljudi bukvalno govore da mi je kupiti kucu auto.
A ne sad uleti na server " DE MI LIDERA I 2 MILLIONA " I STO JE NAJTUZNIJE ONI NJEMU ISPUNE TO?
Pa jbt ja prije igro na serverima 2011 godine jarane ahahahha , radis za 30$ Iff dobijes platu npr pilot 1700$ MA TI SI VRH , citavu noc picis onim avionom tamo vamo.
Pa jbt ovo je fkt sad smjesno , svi trce za pozicijom i svi se prave pametni. Evo vala vidim koliko su pokrali ovi modova i dizu servere pomocu tudji modva e jbt to

Citat: Unkovic2405 poslato Septembar 17, 2017, 19:33:50 POSLE PODNE
Sam odgovor glasi. Da li se isplati. Ili uzeti editovati Ath/SM, BE/LVG?

Ako imas Ekipu i frendove koji ce ti biti podrska mozda i nesto se uspe od 0,ali zasto uzeti i editovati Athlone,San Marino,Balkan Extazy ili Las Vegas Gaming,kada mozes skinuti UP mod i raditi/menjati mod i praviti ga po tvojoj zelji ;)

Ja sam pre nekoliko meseci kao mamlaz uzimao modove i udario im edit i sve ce biti kao u ,,narednom Update-u",ali ti to ne dodje.Vec radim skoro pola meseca do mesec dana na EDITU UP moda i vec sam mu dosta promenio i prilagodio se Skripti pre svega.Dodao org,textdrawove, i ostale gluposti.
Moja najbolje misljenje uzeti UP mod i rokati ;)
Normalno UP mod od Greedy-a zato sto sada postoje 69 razlicitih modova UPa
Srecno

Citat: NapaćeniBošnjo poslato Septembar 17, 2017, 20:30:05 POSLE PODNE
Ovako lave ako imaš vremena za "no lajfanje" otprilike 5,6 mjeseci rada al baš non-stop svaki dan.. Imaš šanse da napraviš nešto, slabe su šanse a ako nemaš jednostavno edit i tjt.. Ukoliko misliš nešto uradit a da ne otvaraš uzmi od 0 radi ko crnac i kurčiš se do kraja života ha ya :D

5-6 mj?
Lave mod se radi za 1.5-2 mjeseca a ne 5-6 no lajfanja...  :-\



Kad mi @Paul Castellano gleda teu, ocekivacu pametan odgovor.
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: anDro_ poslato Septembar 28, 2017, 19:54:16 POSLE PODNE
Ako ces otvarat to od nule ne isplati se, ako ces zbog sebe radit i prodat onda ti se isplati. ;D

Ako imas dobru reklamu za server itd. onda se isplati....