[PITANJE]Isplati li se GM od 0?

Započeo Unkovic, Septembar 17, 2017, 19:33:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Sam odgovor glasi. Da li se isplati. Ili uzeti editovati Ath/SM, BE/LVG?
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Ovako lave ako imaš vremena za "no lajfanje" otprilike 5,6 mjeseci rada al baš non-stop svaki dan.. Imaš šanse da napraviš nešto, slabe su šanse a ako nemaš jednostavno edit i tjt.. Ukoliko misliš nešto uradit a da ne otvaraš uzmi od 0 radi ko crnac i kurčiš se do kraja života ha ya :D
-propo-

Ako to volis i ako imas lep;e ideje za srw i mape i unikatne stvari naravno da bice igraca ali ako ces raditi 1 mesec i odustati  bolje se mani toga

Pogledaj Italy kako je zavrsio sa modom od 0 koji je brutalan i onda sam zakljuci odgovor :)

Citat: Tosic ãƒ,, poslato Septembar 24, 2017, 23:35:27 POSLE PODNE
Pogledaj Italy kako je zavrsio sa modom od 0 koji je brutalan i onda sam zakljuci odgovor :)

Pusti LIRP. RP se odavno nije isplatio, svi furaju RPG
(Ne mislim 2747372 lvl i 73737732miliona kao pocetni, ali jedno 2 lvl i 50k mozda.)
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.


ne ne isplati se zbog trilijuna razloga najvise se danas igra na editima :)


[pawn]La vita E bella [/pawn]

Ne moraš ti detaljisat svaku sekundu moda, evo ja radim Disaronno već nekih možda 4-5 mjeseci, skoro je završen, ima vremena, svakako je ti je lakše radit update na modu dok je već imaš neku osnovu, uglavnom trebaš gledat na to da završiš sve sisteme. Svi 'današnji' skripteri rade na tome da urade edit (rjetkost da je to neki velik edit) i tako otvore server, što znači da je prevelik zalogaj sve i jedan sistem odradit ispočetka, svakako možeš ti i prekopirat sisteme, al onda ti nije taj ćejf da ti radiš od 0 kad nije ništa tvoje,i naravno svakako možeš furat svoju urednost i mod će izgledati tačno kako ti želiš od početka do kraja, a ako nemaš volje i dovoljno znanja, nemoj ni pokušavati, ili radi malo po malo, ali očekuj sigurno otvaranje za godinu dana.

Citat: Unkovic2405 poslato Septembar 17, 2017, 19:33:50 POSLE PODNE
Sam odgovor glasi. Da li se isplati. Ili uzeti editovati Ath/SM, BE/LVG?

Odgovor ili pitanje ?
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |

Citat: Bolex_ poslato Septembar 27, 2017, 12:57:31 POSLE PODNE
Citat: Unkovic2405 poslato Septembar 17, 2017, 19:33:50 POSLE PODNE
Sam odgovor glasi. Da li se isplati. Ili uzeti editovati Ath/SM, BE/LVG?

Odgovor ili pitanje ?
Pitanje xD *
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Ako imas ideje i mislis da bi mogao da to uradis sa mnogo truda, uradi to od 0
a ako ne edituj.


Ako ces otvarat to od nule ne isplati se, ako ces zbog sebe radit i prodat onda ti se isplati.

Citat: anDro_ poslato Septembar 28, 2017, 19:54:16 POSLE PODNE
Ako ces otvarat to od nule ne isplati se, ako ces zbog sebe radit i prodat onda ti se isplati.

Xasto se ne isplatii otvoriti?
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: Unkovic2405 poslato Septembar 28, 2017, 20:37:10 POSLE PODNE
Citat: anDro_ poslato Septembar 28, 2017, 19:54:16 POSLE PODNE
Ako ces otvarat to od nule ne isplati se, ako ces zbog sebe radit i prodat onda ti se isplati.

Xasto se ne isplatii otvoriti?
Zato sto su danasnji "samperi" zapravo pozicioneri, te ako im ne budes dao neku poziciju jednostavno ce otici sa servera.
Ti ukoliko zelis otvarati server, na kome ces jednostavno deliti pozicije poput Stafford Gaminga i ostalih servera, onda ti ne vredi raditi mod od 0.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Definitivno ne, jer danas niko ne ceni trud doslo je vreme kada se trci za imovinom, pozicijama i ostalim glupostima igra je izgubila sustinu.
A i sto kazu da radis da bi razvijao znanje ne preporucujem ti pawno, bolje radi C,C++.. i tako te programe koji se danas sve cesce koriste u izradi nekih stvari. ;)
HARD WORK BEATS TALENT