Perfect Union a.k.a Black Lights v2

Započeo ★ OneZero ★, Septembar 25, 2015, 17:01:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime GameModa: Perfect Union
Vrsta GameModa (RP, DM, FR itd.): RP
Jedinstvenost GameModa (Unikatne ideje): Iskreno više se ne sjećam što sam radio na modu
Jezik GameModa (Srpski, Hrvatski...): Hrvatski, Srpski, Bosanski
Sistemi GameModa (House S. [broj kuca], Business S. [broj firmi], itd..): Ima System Kuca sa 400 kuca , System Vikendica sa 200 vikendica, System Firmi sa 121 firmom, System Stanova sa 399 stanova, System Admina itd.
Izvorni GameMod (GF, Ravens, LA:RP..): UP
Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Pluginsi: Sscanf i streamer (nalaze se u modu)
Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Includsi: Sve ima u modu
Druge stvari (Detalji nekog sistema, koliko je dugo radjen...): Pa oni koji su se susreli sa Black Lights modom znaju o čemu je riječ. U ovoj verziji nisam iÅ¡ao previÅ¡e na etično neko sam viÅ¡e iÅ¡ao na komande, sreÄ'ivanje komandi, skraćivanje ako je moguće, izbacivanje ponekih komandi. Htio sam napraviti nove intro TD-ove i novi reg/log system, ali jednostavno nisam imao volje da to radim. SreÄ'ene su boje u chatu da ne bodu u oči. Većina nepotrebnih stvari je izbačena, mod je updatovan sa novim pluginima itd. Sjećam se da je kod proÅ¡le verzije bilo problema oko postavljanja Admina/Developera pa sam odlučio napraviti mali tutorial. Nalazi se pri dnu posta.
Server na kojem je GameMod bio korišten: Ovaj mod nije korišten niti na jednom serveru.
Slike (2 OBAVEZNE!):
Slika 1
Tu su dvije slike jer nije mi se dalo više slikati.
Video: //
Napravio GameMod: gReeDy.aMx
Editovao GameMod: Manuel, odnosno ja
Credits (Zasluge, pomoc...):
gReeDy.aMx -> Izdao GameMod
Vuzee01 -> Mape u LS i neke komande

Download Link:
2Shared Klikni
SendSpace Klikni
MediaFire (bez samp-server,samp-npc,announce) Klikni

Kako postaviti Admina/Developera:
1. Registrirajte se.
2. Upišite komandu /napravideva.
3. Idite u purp.pwn
4. CTRL+F i upišite u tražilicu "rcon_password" (bez navodnika).
5. Idete opet u igru upišite /rcon login i kopirajte password koji ste našli u 4. koraku.
6. Ukoliko je RCON password točan skripta će vas pitati za tajni kod. U ovom slučaju kod je 123 (kod možete mijenjati kod varijable "ideal").
7. Upišete /makeadmin 0 7 Sad imate sve ovlasti Admina i Developera. !Obavezno si zapišite PIN koji dobijete!
8. Izbrišite komandu /napravideva u skripti da vam netko ne bi mogao upasti na server.


Ukoliko sam nije nekog stavio u Creditse javite mi se pa ću vas dodati.
Ukoliko primjetite bug javite mi ga na pm jer veća je vjerojatnost da ću ga tamo vidjeti.


Uživajte!
Poslednja Izmena: Jun 26, 2017, 14:41:37 POSLE PODNE od Amain



Izbacuje virus obrisi exe datoteke i upload na mediafire
A inace mod ne mogu ocjenit dok ne pogledam skriptu..  ;)



viruscina bre..daj upload na mediafire pa da nije virus,hvala unapred

Mod je pun virusa, exe fajlovi i /pawno folder.... http://prntscr.com/8kyx18 i ima ih jos dolje koliko hoces... ocisti to, obrisi /pawno folder i exe fajlove skini novo ubaci spakuj pa uploaduj i nemoj pokretati nista jer ti je komp pun virusa i zarazice opet ako pokrenes
Poslednja Izmena: Septembar 27, 2015, 11:00:56 PRE PODNE od Vuzimir

My Bike KTM 450 SXF 2008

Virusi a i mod sam po sebi nije nista cega se vec nismo nagledali.