◄ Glavni razgovor #1 ►

Započeo CADILAB, Maj 07, 2024, 18:49:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: xKristijan poslato Oktobar 13, 2024, 01:13:52 PRE PODNENiste ni jedan banan, vjv se ip mjesa, ja sam banovao lika s tim razlogom
Znam da nisam, nema razloga za to, na PC sam ulogovan i nemam problema, na telefonu nisam i pise da sam gost ali nmg da se login, ne dozvoljava mi (banovan sam). 
Problem je sto sam na wifi i na PC i na Telefonu, sto znaci da je isti IP na oboje... I kao sto vidis isto nam je obojici, isti je datum kada istice ban i razlog.


Pokusajte obrisati one kes podatke i rr ruter, vjv je nesto do IP nesto se pomjesalo

S tim da IP doticnog nije banovan, tako da neka je greskica mzd da Cadilab pogleda kad bude pri vremenu
Poslednja Izmena: Oktobar 13, 2024, 17:30:15 POSLE PODNE od xKristijan

da, ja sam restartirao ruter danas i radi
Posjetite City of Angels RP zajednicu.
https://coa-rp.com/index.php
Vaš CoA marketing tim.

Citat: xKristijan poslato Oktobar 13, 2024, 17:28:43 POSLE PODNEPokusajte obrisati one kes podatke i rr ruter, vjv je nesto do IP nesto se pomjesalo

S tim da IP doticnog nije banovan, tako da neka je greskica mzd da Cadilab pogleda kad bude pri vremenu
nadoslo je

btw nova pitanja verifikacije?
dosta je bilo pijeska, konja i ovce

Sjetim se da je neko davno objavio NL mod nakon što smo zajednicu prodali, rekoh da vidim stoji li jedna poruka i dalje, kad ono tu je još uvijek :D



P.S.
Radi se o modulu za botove :o



opet bug? dobio sam ban, a zbog istog razloga je majestic dobio ban

Trebalo bi da sam obrisao trigger koji je uzrokovao bug, možeš li probati opet uz hard reload (CTRL SHIFT R) pa javi ima li napretka

Citat: daddyDOT poslato Oktobar 20, 2024, 12:12:50 POSLE PODNETrebalo bi da sam obrisao trigger koji je uzrokovao bug, možeš li probati opet uz hard reload (CTRL SHIFT R) pa javi ima li napretka

cini mi se da je sad sve uredu

Odlično. Bude li opet problem sa istim samo report ovdje i tagujte nas ;)

Treba mi neki editor al da je krsten za kompjutere sa celeronom. Dev c++? Code Blocks? bilo sta neka preporuka jer mi se pokvario kompjuter pa sad moram da koristim laptop sa celeronom n4000. Zamolio bih vas za neku preporuku. Hvala! Potreban mi je za C++

Citat: MaEsTrOo poslato Oktobar 20, 2024, 17:49:26 POSLE PODNETreba mi neki editor al da je krsten za kompjutere sa celeronom. Dev c++? Code Blocks? bilo sta neka preporuka jer mi se pokvario kompjuter pa sad moram da koristim laptop sa celeronom n4000. Zamolio bih vas za neku preporuku. Hvala! Potreban mi je za C++
Ako radiš jednostavne stvari, bez da razdvajaš klase ili slično (mada i to možeš), možeš da radiš u dev cpp. Koristio sam ga lijepo i dobro je služio, mada je razdvajati klase mnogo lakše u CLionu.

Citat: MaEsTrOo poslato Oktobar 20, 2024, 17:49:26 POSLE PODNETreba mi neki editor al da je krsten za kompjutere sa celeronom. Dev c++? Code Blocks? bilo sta neka preporuka jer mi se pokvario kompjuter pa sad moram da koristim laptop sa celeronom n4000. Zamolio bih vas za neku preporuku. Hvala! Potreban mi je za C++

Dev C++ forever