Vakanda RolePlay v1.8 by Casey :)

Započeo iCasey, Oktobar 12, 2024, 14:18:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Naziv: Vakanda RolePlay v1.8 by Casey :)

Izvorni (Skripter): Casey (ja)

Slike: https://imgur.com/a/7ldvfY2

Skripter: EM Casey , djoxi , si lva, pinky *ja msm da se zvao ..

Download: https://www.mediafire.com/file/ue63bf1bxcjgp4v/Vakanda_Roleplay_V1.8.zip/file

Scan: https://www.virustotal.com/gui/url/766cbce5a95c0c73ea9064899842440bcd5f291d2281fe7ec17470813ba46c9c?nocache=1

Dodatno: Zbog nepostivanja dogovora od strane "vlasnika" vakande i ljudi koji su mu pomagali te toxicnim ispadima i prozivanjima svih i svakog (tko ima samperski fb zna o cemu pricam) dosao sam da s vama podijelim jadan vakandin mod .. meni je osobno mod low as fuck al eto nekima ce posluzit vjerovatno i bit zabavana sve vam stoji na slikama i na pocetku skripte kad otvorite vakanda.pwn fajl ... postoje 3 tajne cmd da si setate ownera :) uzivajteee

PS: Pozz za Bakiia od Caseya i brata Leona :) <3
Heaven Community [IN PROGRESS]

Em Casey doktor gdje ste posli??  :-X

Eo ovako da se ja oglasim.

Ovo pola stvari i creditsa sto si naveo i tebe opste nisu zasluzilo biti tu.

Ovo je izvorni mod Balkan Premium koji je ovde takodje objavljen i koji sam ga ja radio ovde su samo promenjene neke mape i tdovi. (Wow)

A ovo sto pises Dodatno i Ps stvarno nepotrebno za objavljivanje moda.

skazy42O

42O DayZ - Owner
- 42o.gg



Citat: roman42O poslato Oktobar 12, 2024, 16:33:57 POSLE PODNEEo ovako da se ja oglasim.

Ovo pola stvari i creditsa sto si naveo i tebe opste nisu zasluzilo biti tu.

Ovo je izvorni mod Balkan Premium koji je ovde takodje objavljen i koji sam ga ja radio ovde su samo promenjene neke mape i tdovi. (Wow)

A ovo sto pises Dodatno i Ps stvarno nepotrebno za objavljivanje moda.


sta si bre ti radio kakav balkan premium ovo ti je sm ne budi glup, credits jer sam ja objavio mod

Citat: roman42O poslato Oktobar 12, 2024, 16:33:57 POSLE PODNEEo ovako da se ja oglasim.

Ovo pola stvari i creditsa sto si naveo i tebe opste nisu zasluzilo biti tu.

Ovo je izvorni mod Balkan Premium koji je ovde takodje objavljen i koji sam ga ja radio ovde su samo promenjene neke mape i tdovi. (Wow)

A ovo sto pises Dodatno i Ps stvarno nepotrebno za objavljivanje moda.



Volis se pravit previse pametan i zato i jesi pokupio moderatora ovsje , svi znaju zastoe mod objavljen i koji su creditsi i ako si pogledao mod i upalio ga shvatio bi da ga je djoxi editovao tada za balkanius a ne samo srati po 3,4 slike , btw mogu napisat u temi sta god hocu dokle gos je po pravilima jel tako ? Jeste , sad jesam ti iznio cinjenice obrisi komentar i post i sta hoces jer tie ovo ocito najveci uspjeh u zivotu da moderises nekakve sekcije na forumima a ja cu i nakon toga da vozim kola skuplja od tvojih 5oro gosisnjih primanja , lp RomaNe
Heaven Community [IN PROGRESS]

Citat: djoxiescobar poslato Oktobar 12, 2024, 17:14:28 POSLE PODNEsta si bre ti radio kakav balkan premium ovo ti je sm ne budi glup, credits jer sam ja objavio mod

Udji u Balkan Premium mod pocetak skripte SVE KAO U BP

Svaki sistem svaka poruka kao na Balkan Premium cak su i modulsi koji ima sve ko na Balkan Premium Djoxi mali slusaj nemoj da se pravis pametan kad i sam znas da je ovo izvorna skripta balkan premiuma, sledeci debilski komentar letis sa ovog foruma.
skazy42O

42O DayZ - Owner
- 42o.gg

Smirite dozivljaj i bez vrijedjanja ako se hocete vrijedjat imate fb il gdje vec.
Komunicirajte koliko je normalno moguce

Citat: roman42O poslato Oktobar 12, 2024, 17:27:59 POSLE PODNEUdji u Balkan Premium mod pocetak skripte SVE KAO U BP

Svaki sistem svaka poruka kao na Balkan Premium cak su i modulsi koji ima sve ko na Balkan Premium Djoxi mali slusaj nemoj da se pravis pametan kad i sam znas da je ovo izvorna skripta balkan premiuma, sledeci debilski komentar letis sa ovog foruma.
boli me kurac za bsamp ne zivim ovde

Citat: roman42O poslato Oktobar 12, 2024, 17:27:59 POSLE PODNEUdji u Balkan Premium mod pocetak skripte SVE KAO U BP

Svaki sistem svaka poruka kao na Balkan Premium cak su i modulsi koji ima sve ko na Balkan Premium Djoxi mali slusaj nemoj da se pravis pametan kad i sam znas da je ovo izvorna skripta balkan premiuma, sledeci debilski komentar letis sa ovog foruma.
Mislim svaki sistem je isti kao i na nekom drugom modu, to se moze reci za ama bas svaki drugi mod ovdje. (Skini prvih 10 modova u ovom forumu, od tih 10 najmanje 3-4 ce imati onaj usrani sistem teritorija i organizacija od Clan1 do Clan30). Imas 2 moda i svi ostali su razni editovi i re-editovi. Ali nazalost svaki mod koji se release je isti, druge mape, drugi TD-ovi i to je to, isto vazi i za svaki novi vikend server. Jedino sto mi nije jasno je sto spominjete zasluge ako je dao makar nesto za razliku od vecine drugih koji nista ne daju nikome nista.

Inace ironicno mi je kako znas sta je bilo uzeto za osnovu, sigurno jos znas i sta je bilo na kojoj liniji...Ja ne znam sta sam napisao pre 3 dana ako ne ostavim komentar, ali ovdje se tacno svaki mod zna u liniju koda...


Citat: Bit Frosty poslato Oktobar 12, 2024, 18:23:10 POSLE PODNEMislim svaki sistem je isti kao i na nekom drugom modu, to se moze reci za ama bas svaki drugi mod ovdje. (Skini prvih 10 modova u ovom forumu, od tih 10 najmanje 3-4 ce imati onaj usrani sistem teritorija i organizacija od Clan1 do Clan30). Imas 2 moda i svi ostali su razni editovi i re-editovi. Ali nazalost svaki mod koji se release je isti, druge mape, drugi TD-ovi i to je to, isto vazi i za svaki novi vikend server. Jedino sto mi nije jasno je sto spominjete zasluge ako je dao makar nesto za razliku od vecine drugih koji nista ne daju nikome nista.

Inace ironicno mi je kako znas sta je bilo uzeto za osnovu, sigurno jos znas i sta je bilo na kojoj liniji...Ja ne znam sta sam napisao pre 3 dana ako ne ostavim komentar, ali ovdje se tacno svaki mod zna u liniju koda...

Ne setim se za juce a ne za pre tri dana
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

najs bejbi
Upwork Skills
Back-end:
• PHP Frameworks (Laravel, Symfony,Codeigniter)
• Python/Django
• Node.js

Front-end:
• HTML
• CSS pre-processing (SASS, LESS)
• Javascript (JQuery, Ajax, Vue, Angular, React, etc.)
• Bootstrap

CMS
• Wordpress (Woocommerce)
• Shopify, Magento