Force Gaming BUGFIX BY SKELE

Započeo Skelee, Avgust 25, 2024, 23:06:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.



Tema koju ste postavili nije po pravilima foruma.
Razlog zakljucavanja: Nepopunjen formular - VirusTotal scanlink

Molimo Vas da procitate glavna pravila foruma kao i pravila ovog podforuma.
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2024, 14:44:37 POSLE PODNE od Vasic



neki bugovi koji su rijeseni tipa?



" Početna tačka svakog uspeha je želja "

Moderatori banajte lika umesto samp-server.exe lik stavio rat misli neko je glup lool reagujte malo...
Живот је курва!

Koje si bagove fixao?, mogao si uzeti i sam poslikati stvari koje si kako kazes "fixao" a ne kopirati link slika sa moje objave...

Citat: Robi Skripter poslato Avgust 26, 2024, 18:23:21 POSLE PODNEKoje si bagove fixao?, mogao si uzeti i sam poslikati stvari koje si kako kazes "fixao" a ne kopirati link slika sa moje objave...

ma lik uzeo stavio virus moderatori ne reaguju ne skidajte ovo sranje
Живот је курва!

treba vas banovati sve koji govorite virus bez da istrazite malo mjkm

Citat: cozmic poslato Avgust 26, 2024, 18:45:33 POSLE PODNEtreba vas banovati sve koji govorite virus bez da istrazite malo mjkm
aha da a cim pokrenuo samp-server.exe slucajno mi se samp-server ali slucajno stavio u task manageru na autostartup slucajnost mhm ili kad pokrenuo samp-server da izbaci error kao module nesto not initialized i da se ugasi i automatski postavi u startup mhm ma ne nije virus 100% vazi bre
Poslednja Izmena: Avgust 26, 2024, 20:34:29 POSLE PODNE od Hydden
Живот је курва!

Citat: cozmic poslato Avgust 26, 2024, 18:45:33 POSLE PODNEtreba vas banovati sve koji govorite virus bez da istrazite malo mjkm
Uzmi skini mod i uporedi samp_server.exe iz drugih modova sa ovim. Iz ovog moda ima 21mb, a iz normalnih nije vise od 1

Citat: Robi Skripter poslato Avgust 27, 2024, 01:37:40 PRE PODNEUzmi skini mod i uporedi samp_server.exe iz drugih modova sa ovim. Iz ovog moda ima 21mb, a iz normalnih nije vise od 1

a nisam skontao, to govorim zbog bunnya jer je govorio da je svaki mod rat/logger