majestic, Majesty

Započeo markosimic, Avgust 12, 2024, 22:32:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Korisničko ime člana na koga se žalite (TAG): @majestic @Majesty
Zašto se žalite na tog člana? (OPŠIRNO): Decko je postavio showcase, onda je ovaj anonimni poceo da se glupira, pa je nastala svadja, pa se produbilo na pretnje slanja privatnih projekata, slika, informacija. @majestic je objavio ime i prezime doticnog @Majesty sto je zabrenjeno pravilom Psovanje, svađa kao i bezobrazno ponasanje. @Majesty treba da se kazni iz razloga sto je nastavio svadju nakon odredjenih poruka, zatim poceo da omalovazava anonimni nalog.
Da li posedujete dokaze, ako da navedite ih, ako ne zašto?: https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=145803.msg1062936
Da li postoje članovi na forumu koji su uključeni u Vaš konflikt sa članom na kog se žalite? (TAG): //
Kako smatrate da treba kazniti tog člana?: @majestic temp ban, @Majesty upozorenje / ban od 7dana
Da li imate šta da dodate / komentar?: Ne znam sta bih dodao vise, osim da obojica trebaju da snose posledice. Pokusao sam ih upozoriti, postoji mesto gde se moze prijaviti, no odabrali su pogresan put.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

momak je ocigledno dosao sa razlogom da laze, i da me hejta kao i u prijasnjim objavama dolazio je sa par multi profila koje ste mu banovali vjerovatno, a za to imam i dokaze u svojim prijasnjim postovima..

pokusao sam se normalno odbraniti, postaviti dokaze kako nista nisam ukrao, medjutim izbacio me iz takta i kada je skontao da je izgubio na argumentima i da sam dokazao da nista nisam ukrao, presao je na prijetnje kako ce objaviti ime i prezime, slike itd..

ne stidim se, neka objavi sta god, svakome se vrati kad tad.

nisam imao namjeru nikada napraviti svadju od mog topica, niti bilo sta slicno, dosao sam na forum poslije duzeg vremena objaviti moj novi rad, i odjednom je isti opet se stvorio i nastavio hejtati..
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: markosimic poslato Avgust 12, 2024, 22:32:30 POSLE PODNEKorisničko ime člana na koga se žalite (TAG): @majestic @Majesty
Zašto se žalite na tog člana? (OPŠIRNO): Decko je postavio showcase, onda je ovaj anonimni poceo da se glupira, pa je nastala svadja, pa se produbilo na pretnje slanja privatnih projekata, slika, informacija. @majestic je objavio ime i prezime doticnog @Majesty sto je zabrenjeno pravilom Psovanje, svađa kao i bezobrazno ponasanje. @Majesty treba da se kazni iz razloga sto je nastavio svadju nakon odredjenih poruka, zatim poceo da omalovazava anonimni nalog.
Da li posedujete dokaze, ako da navedite ih, ako ne zašto?: https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=145803.msg1062936
Da li postoje članovi na forumu koji su uključeni u Vaš konflikt sa članom na kog se žalite? (TAG): //
Kako smatrate da treba kazniti tog člana?: @majestic temp ban, @Majesty upozorenje / ban od 7dana
Da li imate šta da dodate / komentar?: Ne znam sta bih dodao vise, osim da obojica trebaju da snose posledice. Pokusao sam ih upozoriti, postoji mesto gde se moze prijaviti, no odabrali su pogresan put.
to su prevelike kazne jednostavno samo ban od 2-3 dana za majestic-a i opomena za majesty-a za u buduce

@Maestro ne odredjujem ja kazne, ja sam samo predlozio, kao sto pise.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Avgust 12, 2024, 23:37:35 POSLE PODNE@Maestro ne odredjujem ja kazne, ja sam samo predlozio, kao sto pise.
Isto je i moje predlog za kazne :)

Oba člana će biti upozorena.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security