[PRODAJEM] Police Blinkeri - Filterscript

Započeo Goxy_Brateu, Avgust 07, 2024, 15:24:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svim clanovima,



Filterscript je namenjen za simulaciju tokom potere/kontrola/vezbi
Omogucava vam simulaciju rotiljki na prednjem braniku vozila.
Dve boje koje se neizmenicno menjaju sa leve na desnu, sto brze se vozilo krece to se povecava pomeranje boja.

//SLIKA//



Ukoliko ste zainteresovani za kupovinu kontaktirajte nas u inbox stranice.
Lep pozdrav !


KONTAKTIRAJTE NAS


Brate, pun internet potpuno besplatno ljudi mogu skinuti. Teško da ćeš ovo prodati.
Gospodin Litijum

svaki system koji si objavio da prodajes je vidjen na hiljadama servera.



" Početna tačka svakog uspeha je želja "

Citat: Dacho00 poslato Avgust 07, 2024, 18:08:29 POSLE PODNEBrate, pun internet potpuno besplatno ljudi mogu skinuti. Teško da ćeš ovo prodati.
Mozes mi poslati ?

Citat: surreal poslato Avgust 07, 2024, 18:41:24 POSLE PODNEsvaki system koji si objavio da prodajes je vidjen na hiljadama servera.
Posalji mi link ali da bude isto kao ono sto sam ja ovde prezentovao.

Mrsko mi je da kucam i da ti kopiram, a nije niko blesav da ne poznaje ovaj sistem. Imaš GOOGLE, druze. Kucaj i moraš naći i to potpuno besplatno.
Ovo što nudiš je već viđeno. To ti je kao da mi ponovo prodaješ vatru koja je već otkrivena.
Svako dobro od Gospoda želim.
Gospodin Litijum

Citat: Dacho00 poslato Avgust 09, 2024, 12:04:20 POSLE PODNEMrsko mi je da kucam i da ti kopiram, a nije niko blesav da ne poznaje ovaj sistem. Imaš GOOGLE, druze. Kucaj i moraš naći i to potpuno besplatno.
Ovo što nudiš je već viđeno. To ti je kao da mi ponovo prodaješ vatru koja je već otkrivena.
Svako dobro od Gospoda želim.

Samo ti postavi ovde link da ja to vidim sto sam gore objavio da je na internetu takav isti sistem. Nije lepo to plivas bez misica mozes se udaviti.

Citat: Goxy_Brateu poslato Avgust 10, 2024, 18:05:37 POSLE PODNESamo ti postavi ovde link da ja to vidim sto sam gore objavio da je na internetu takav isti sistem. Nije lepo to plivas bez misica mozes se udaviti.

Pet minuta za napraviti, postoji vec sigurno slicnih, ne znam ko bi kupio ovako nesto malo...

Lepa prezentacija svakako.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Avgust 10, 2024, 18:41:57 POSLE PODNEPet minuta za napraviti, postoji vec sigurno slicnih, ne znam ko bi kupio ovako nesto malo...

Lepa prezentacija svakako.
Hvala, naravno jednostavno ukoliko je neko u mogucnosti da napravi. Svakako ima jos ekipa koje traze gotove stvari za buy / sell / trade. Lp

Dzaba tebi objašnjavati jer si ograničen. Jasno nam je svima šta si hteo da kažeš. Zato što niko ne želi da plaća glupost koja je potpuno besplatna.
Gospodin Litijum

Citat: Dacho00 poslato Avgust 12, 2024, 17:50:47 POSLE PODNEDzaba tebi objašnjavati jer si ograničen. Jasno nam je svima šta si hteo da kažeš. Zato što niko ne želi da plaća glupost koja je potpuno besplatna.

Tehnicki to nije istina. Neces naci nigde sa uradjenim velocity blinkanjem.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Avgust 12, 2024, 18:16:57 POSLE PODNETehnicki to nije istina. Neces naci nigde sa uradjenim velocity blinkanjem.

to i ja kazem


Zainteresovanost je ravna 0. Podržavam sve projekte koje igrače interesuje, ali ovo je već viđeno ( Deja Vu ).
Gospodin Litijum