Hake // REŠENO

Započeo markosimic, Jul 22, 2024, 18:52:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

znaci nije iz osvete, nego jer je uzeo moje ime. dogovrili smo se raditi zajedno server i da sam ja owner ( znaci server pola pola ) on ulaze a ja stvaram kodove. znaci moje sve tako da tisina marko. ( imam ss )

Citat: Hake poslato Jul 23, 2024, 00:23:55 PRE PODNEhttps://imgur.com/a/hLdf1fY
i nakon toga samo me odjebao. dzaba moje ime.
lik htio nazvat server ZARAX hejjj aloo boze sacuvaj

To ne potvrdjuje cinjenicu da je to TVOJE IME ?

https://www.google.com/search?q=tierra+communuty&oq=tierra+communuty&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUyBggAEEUYOTIMCAEQABgKGA0YDxgeMgoIAhAAGAUYDRgeMgoIAxAAGAUYDRgeMgoIBBAAGAUYDRgeMgoIBRAAGAUYDRgeMgoIBhAAGAUYDRgeMgoIBxAAGAUYDRgeMgoICBAAGAUYDRgeMgoICRAAGAUYDRgeMgwIChAAGAUYDRgPGB4yCggLEAAYCBgNGB4yCggMEAAYCBgNGB4yCggNEAAYCBgNGB4yEggOEC4YCBgKGA0YHhivARjHAdIBCDMyMjZqMGo3qAIPsAIB&client=ms-android-xiaomi-rvo3&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Posalji mi trademark na ime ? Bilo sta da je TVOJE IME ? Sam mi na slici rekao "Tierra ti je mesto iz vice city". Nije znaci tvoje, nego inspirisano postojecim necim, iz GTA serijala, opet nije Trademark i nije Tvoje. Znaci New York Roleplay je necije ime servera i ne sme ga niko koristiti ? Po kom osnovu ???

Citat: Hake poslato Jul 23, 2024, 00:25:10 PRE PODNEi evo opet ti kazem, idi radi sta pametnije ili barem prihvati se druge teme. ti sa ovim nemas nikakve veze nego nodi i vostic.
prvo ne igras samp, ne otvoras servere, ne skriptas znaci idi gledaj druge teme koje su namjenjene za sve osim za samp.


Objasnio sam to bec i necu se ponavljati. Dokle god da je na forumu, ima veze sa svim clanovima. Kradja, otudjivanje i skamovanje nikada ne bi trebalo da bude mesto na ovom forumu.

Citat: Hake poslato Jul 23, 2024, 00:28:06 PRE PODNEznaci nije iz osvete, nego jer je uzeo moje ime. dogovrili smo se raditi zajedno server i da sam ja owner ( znaci server pola pola ) on ulaze a ja stvaram kodove. znaci moje sve tako da tisina marko. ( imam ss )

Da li si ti dao pare za to ? Nisi. Nije tvoje. Dokazi da je tvoje. Nije, nece biti, tudje je. Ti nisi stvorio te kodove, nije tvoje, kraj price.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Možda nije bilo lepo od Saše, ali on nije obavezan da radi s bilo kim. Može u svakom trenutku da izbaci Voštića i Nodija iz ekipe, ili da Voštić i Nodi preuzmu to ime, pa čak i ti možeš otvoriti server s istim imenom, iako to možda nije lepo. Međutim, to nije glavni problem. Problem je što je nešto (u ovom slučaju TDs) u tuđem vlasništvu dospelo na ovaj forum od neovlašćene osobe. Predlažem kompromisno rešenje: privremeni ban od 30 dana. Mislim da je to pošteno s obzirom na okolnosti. Da li se slažeš ili preferiraš trajni ban? Ne želim duge odgovore. Odgovori mi kratko i jasno na ovu poruku. Kaznu moraš snositi, a ja ti nudim opcije.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: markosimic poslato Jul 23, 2024, 00:29:18 PRE PODNETo ne potvrdjuje cinjenicu da je to TVOJE IME ?

https://www.google.com/search?q=tierra+communuty&oq=tierra+communuty&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUyBggAEEUYOTIMCAEQABgKGA0YDxgeMgoIAhAAGAUYDRgeMgoIAxAAGAUYDRgeMgoIBBAAGAUYDRgeMgoIBRAAGAUYDRgeMgoIBhAAGAUYDRgeMgoIBxAAGAUYDRgeMgoICBAAGAUYDRgeMgoICRAAGAUYDRgeMgwIChAAGAUYDRgPGB4yCggLEAAYCBgNGB4yCggMEAAYCBgNGB4yCggNEAAYCBgNGB4yEggOEC4YCBgKGA0YHhivARjHAdIBCDMyMjZqMGo3qAIPsAIB&client=ms-android-xiaomi-rvo3&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Posalji mi trademark na ime ? Bilo sta da je TVOJE IME ? Sam mi na slici rekao "Tierra ti je mesto iz vice city". Nije znaci tvoje, nego inspirisano postojecim necim, iz GTA serijala, opet nije Trademark i nije Tvoje. Znaci New York Roleplay je necije ime servera i ne sme ga niko koristiti ? Po kom osnovu ???

Objasnio sam to bec i necu se ponavljati. Dokle god da je na forumu, ima veze sa svim clanovima. Kradja, otudjivanje i skamovanje nikada ne bi trebalo da bude mesto na ovom forumu.

Da li si ti dao pare za to ? Nisi. Nije tvoje. Dokazi da je tvoje. Nije, nece biti, tudje je. Ti nisi stvorio te kodove, nije tvoje, kraj price.

prije je postojalo ona cuvena recinica " pravo na ime nemate "

Citat: Vasic poslato Jul 23, 2024, 00:31:29 PRE PODNEMožda nije bilo lepo od Saše, ali on nije obavezan da radi s bilo kim. Može u svakom trenutku da izbaci Voštića i Nodija iz ekipe, ili da Voštić i Nodi preuzmu to ime, pa čak i ti možeš otvoriti server s istim imenom, iako to možda nije lepo. Međutim, to nije glavni problem. Problem je što je nešto (u ovom slučaju TDs) u tuđem vlasništvu dospelo na ovaj forum od neovlašćene osobe. Predlažem kompromisno rešenje: privremeni ban od 30 dana. Mislim da je to pošteno s obzirom na okolnosti. Da li se slažeš ili preferiraš trajni ban? Ne želim duge odgovore. Odgovori mi kratko i jasno na ovu poruku. Kaznu moraš snositi, a ja ti nudim opcije.
mislim da sam nekorektno kaznjen. nije mi probelm do 30 dana svakako ulazim malo ovde dok nemam posla da vidim trazi li ko da se sta uradi stino.
ako ne zelis saslusati me vise banaj kako god.
tdovi ce zavujek ostati moji, ime ce zavuijek ostati moje i vec je 20+ ljudi skinulo td i naranvo bice kroz 1mj opet postavjlanja ovog.
tako da dzaba sve...

Citat: Hake poslato Jul 23, 2024, 00:32:14 PRE PODNEprije je postojalo ona cuvena recinica " pravo na ime nemate "

Kakvo bre pravo na ime. Popisam vam se na ime servera. Nazivate servere po gradovima i pokrajinama, drzavama, nekim sleng izrazima i tripujete da "niko nema pravo na ime". Glupost i idiotizam. Zabrani mi da ga koristim. Izvoli, probaj mi zabraniti. Evo ja cu sad uzeti i promeniti hostname servera, otvoriti server, neka stoji, zabrani mi. Izvoli. Sta ces da uradis. Sta mozes ? Nista, apsolutno nista. Kraj diskusije.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Jul 23, 2024, 00:37:31 PRE PODNEKakvo bre pravo na ime. Popisam vam se na ime servera. Nazivate servere po gradovima i pokrajinama, drzavama, nekim sleng izrazima i tripujete da "niko nema pravo na ime". Glupost i idiotizam. Zabrani mi da ga koristim. Izvoli, probaj mi zabraniti. Evo ja cu sad uzeti i promeniti hostname servera, otvoriti server, neka stoji, zabrani mi. Izvoli. Sta ces da uradis. Sta mozes ? Nista, apsolutno nista. Kraj diskusije.
hajde otvori server pod nazivom Skill arena da vidis kako ce ti postar pokucat na vrata.

Citat: Hake poslato Jul 23, 2024, 00:38:51 PRE PODNEhajde otvori server pod nazivom Skill arena da vidis kako ce ti postar pokucat na vrata.

Skill Arena je koliko znam Trademark i Firma (koliko sam upucen, imaju registraciju i sve). Da li ti imas to ? Da li 99% servera ovde to ima. Imate nista, tu se zavrsila diskusija. Uhvatio si se za jedini server koji je izvan zapravo svega ovoga, koji je biznis, to ne osporava cinjenicu koju sam izneo, kao i argument. Pozdrav.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Jul 23, 2024, 00:41:48 PRE PODNESkill Arena je koliko znam Trademark i Firma (koliko sam upucen, imaju registraciju i sve). Da li ti imas to ? Da li 99% servera ovde to ima. Imate nista, tu se zavrsila diskusija. Uhvatio si se za jedini server koji je izvan zapravo svega ovoga, koji je biznis, to ne osporava cinjenicu koju sam izneo, kao i argument. Pozdrav.
steta sto je biznis, radi toga 200 igraca gura i to rakdroidnih.

Citat: Hake poslato Jul 23, 2024, 00:42:34 PRE PODNEsteta sto je biznis, radi toga 200 igraca gura i to rakdroidnih.

Kakve to veze ima sa ovim ?
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

da ja imam toliko godina i takvo razmisljanje, ne bih ovde zivot provodio.

razumijem da si ovde radi druzenja, ali ako je ovo druzenje sto ti radis ( mijesas se gdje ti nije mjesto ) neka me vasic odma bana.

Dosta dopisivanja. @Hake će biti kažnjen privremenim banom od 30 dana jer je izneo nešto što nije u njegovom vlasništvu odnosno nešto što je tuđe ovde na forumu. To neka vam bude lekcija da ne objavljujete sve što pronađete po FBu/Discordu ili gde već da postavljate ovde jer ukoliko se neko bude žalio ja ću morati da reagujem, kao sada.

Posle ovoga, ne želim da čujem da se i dalje raspravljate oko ovog događaja. Ovde je kraj i tačka.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security