Hake // REŠENO

Započeo markosimic, Jul 22, 2024, 18:52:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Korisničko ime člana na koga se žalite (TAG): @Hake 
Zašto se žalite na tog člana? (OPŠIRNO): Otudjivanje Tudjih Radova, nastavak na svadju koja je zaustavljena, skamovanje, hejt
Da li posedujete dokaze, ako da navedite ih, ako ne zašto?: https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=145724.msg1062352;topicseen#new
Da li postoje članovi na forumu koji su uključeni u Vaš konflikt sa članom na kog se žalite? (TAG): @noddy_ 
Kako smatrate da treba kazniti tog člana?: Permanent Ban
Da li imate šta da dodate / komentar?: Znamo st se desilo, umesao se i ko nije trebao, nakon uklonjene teme decko je ponovo postavio i time prekrsio pravila foruma. Ovo se smatra skamom, a Andrejevic je zbog skama dobio perma ban, tako treba i ovaj.
Poslednja Izmena: Jul 23, 2024, 00:48:52 PRE PODNE od Vasic
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Ono nije bila tema kao prvo. nego glupost u kojoj sam rekao istinu.

Nemate pravo da na mene postavljte zalbu stavljas dvije teme sa istim imenom Hake Hake...

Ne zapocinjem svadju nego samo rekao ljudima da nije nesto uredu sa tdom. boze sacuvaj..

Ako se zbog ovog dobiva pban msm stvarno, nije to ni probelm ima vpn, imam dva provajdera u kuci nego et malo si poglup.

bas vas je vostic ustrojio,on hop a vi skok.
poceo je gubit ljude, neki mi pisu da je supcina svaki Boziji td rad on mora isprozivati..

Citat: Hake poslato Jul 22, 2024, 19:31:25 POSLE PODNEOno nije bila tema kao prvo. nego glupost u kojoj sam rekao istinu.

Nemate pravo da na mene postavljte zalbu stavljas dvije teme sa istim imenom Hake Hake...

Ne zapocinjem svadju nego samo rekao ljudima da nije nesto uredu sa tdom. boze sacuvaj..

Ako se zbog ovog dobiva pban msm stvarno, nije to ni probelm ima vpn, imam dva provajdera u kuci nego et malo si poglup.

Citat: Hake poslato Jul 22, 2024, 19:45:24 POSLE PODNEbas vas je vostic ustrojio,on hop a vi skok.
poceo je gubit ljude, neki mi pisu da je supcina svaki Boziji td rad on mora isprozivati..

Puno pravo da se postavi na tebe zalba.
Ko ce da zabrani ? Ti ?
Perma Ban ili Ban na odredjeno vreme se dobija ako se krse pravila foruma, pogotovo ako skamujes nekoga za nesto sto je on platio, da mu naneses stete putem ovog foruma. Pravila.

Ne poznajem vostica, niti nodija niti ikoga iz samp sveta, niti igram igrice niti imam vremena da se bakcem sa time.

Na forumu sam iz drugih razloga, ali takodje sam aktivan sto se tice tema.

Jako si bezobrazan, za klinca od dvadesetak godina, koji je ovde od 2016 (koja mogucnost da skriptad od tada al dobro, kako ti kazes). Svakako ovo prepustam zaduzenom za sve ovo.

Dodajem i ovo : https://imgur.com/a/I8WYcq0

@Vasic
Poslednja Izmena: Jul 22, 2024, 20:15:49 POSLE PODNE od markosimic
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

kao prvo, ne skriptam od 2016. godine nego od 2019.
kao drugo, koga sam skamovao ja?
kao trece, nemas pravo da ti odredujes dal je ban ili perma ban.
kao cetvrto, procitaj jos jednom tu poruku sa slike.

@Hake zabranjen je dupli post kad već nisi pročitao pravila, to ti daje minus na ovu žalbu.
Koliko mogu da zaključim, postavljeni su textdraw-ovi koji su plaćeni i koji su već u vlasništvu nekoga.
Ukoliko je moj zaključak tačan, sada slede pitanja na koja zahtevam odgovore. Kakve veze @markosimic imaš sa ovim? Da li je Voštić prodao ove TextDrawove i kome? Da li imaš dozvolu da ih objaviš ovde?
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Jul 22, 2024, 23:56:32 POSLE PODNE@Hake zabranjen je dupli post kad već nisi pročitao pravila, to ti daje minus na ovu žalbu.
Koliko mogu da zaključim, postavljeni su textdraw-ovi koji su plaćeni i koji su već u vlasništvu nekoga.
Ukoliko je moj zaključak tačan, sada slede pitanja na koja zahtevam odgovore. Kakve veze @markosimic imaš sa ovim? Da li je Voštić prodao ove TextDrawove i kome? Da li imaš dozvolu da ih objaviš ovde?
Znaci imam potpunu dozvolu da izbacim ovde, jer je moje IME plus ja sam poceo raditi na modu a odnekud se pojavio ovaj nodi...

a ovaj markosimic nema nikakve veze sa ovim nego glumi neku budalu ili ga navraca vostic jer nisu ludi da oni gube acc.

Ukoliko već imaš dozvolu, iznesi mi adekvatne dokaze za to. Kako su TDs iz Voštićevih ruku dospeli do tebe? Kako je @noddy_ povezan sa ovim?
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Hake poslato Jul 22, 2024, 23:28:32 POSLE PODNEkao prvo, ne skriptam od 2016. godine nego od 2019.
kao drugo, koga sam skamovao ja?
kao trece, nemas pravo da ti odredujes dal je ban ili perma ban.
kao cetvrto, procitaj jos jednom tu poruku sa slike.

Ne odredjujem ja dal je ban ili perma ban. Pise jako lepo "Kako smatrate da treba kazniti tog člana?" - ja smatram da je ta kazna primerena, moje misljenje.

"28 godina???" - uskoro 29 ali kakve to veze ima. Ima ovde i starijih od mene na forumu.

"ti nisi normalan. idi jadnice jadni radi sta pametnije u svom zivotu." - imam dva posla, privatan i za firmu, u sveri developmenta, tako da radim jako pametne stvari u zivotu. Znaci ni Cadilab nije normalan sto drzi ovaj forum, kao niti bilo ko sto je na forumu ? Znaci ako predjes dvadeset i neku godinu, trebas otici sa foruma ? Glupost.

"trebas da imas djecu, zenu, kucu a ne da te roditelji izdrzavaju i da ovde proseravas." - jel to uspeh mozda ? Ja sam avanturista pre svega, ne verujem u brak i trenutno ne zelim decu. Jel to problem ? Zar se po godinama odredjuje kada nesto trebas imati u zivotu ?

"ne birni se vec sam jedno bio perma banovan." - to sto si vec bio perma banovan, mene ne treba da interesuje.

Uglavnom na sve ovo, kao zakljucak, ti si samo mali mentol, koji nije shvatio sta je zivot jos uvek. Osudjujes druge bez da znas ista o njima, a putem SAMPa pokusavas da budes nesto. Vidis ja nemam niti jednu drustvenu mrezu, a opet sam neko i nesto u development svetu, svakodnevno imam ponude od velikih korporacija, otvorena vrata i vizu za bilo koju drzavu, samo da odaberem. Dok sam bio na AXE forumu (ako znas koji je to forum), bio sam jedan od postovanih tamo, ali takvih kao ti nije bilo. Igrice su ti usle u glavu, pa prenosis iskustvo iz njih ovde, a ne funkcionise to bas tako. Pozdrav.

Citat: Vasic poslato Jul 22, 2024, 23:56:32 POSLE PODNE@Hake zabranjen je dupli post kad već nisi pročitao pravila, to ti daje minus na ovu žalbu.
Koliko mogu da zaključim, postavljeni su textdraw-ovi koji su plaćeni i koji su već u vlasništvu nekoga.
Ukoliko je moj zaključak tačan, sada slede pitanja na koja zahtevam odgovore. Kakve veze @markosimic imaš sa ovim? Da li je Voštić prodao ove TextDrawove i kome? Da li imaš dozvolu da ih objaviš ovde?

Koliko sam istrazio, textdrawovi su napravljeni za jedan server, posao je preuzeo drugi skripter na zahtev vlasnika ( @noddy_ ), pa je decko zbog ljubomore okacio kodove textdrawova da nasteti vlasniku, serveru, ono sto je platio. Kao clan foruma i moderator odredjenih sekcija, kada uvidim nepravilnost, krsenje pravila, skam i prevare, uvek cu biti uzor drugima i pokazati da takvom necemu nije mesto ovde. Prevara je nesto najgore sto mozes uraditi, a on je to uradio. Prevario je coveka koji je platio nesto, jer vise nije hteo da saradjuje sa njim, pa objavio placeni rad koji nema veze sa njim i dao ga besplatno na koriscenje. Po meni je to skam vlasnika i prevara istog, te smatram da treba biti sankcionisan.

Citat: Hake poslato Jul 23, 2024, 00:03:36 PRE PODNEZnaci imam potpunu dozvolu da izbacim ovde, jer je moje IME plus ja sam poceo raditi na modu a odnekud se pojavio ovaj nodi...

a ovaj markosimic nema nikakve veze sa ovim nego glumi neku budalu ili ga navraca vostic jer nisu ludi da oni gube acc.

Nemas dozvolu, nije TVOJE, ti nisi VLASNIK toga. Ime cega je tvoje, Servera ? Ne budi smesan. To ne postoji, nemoj da se tripujes. Znaci ja sada uzmem BalkanSports ime za server, pa sve je moje uradjeno ? Glupost.

Ti si poceo, ali nisi VLASNIK moda, niti si VLASNIK textdrawova.

Kao sto sam napomenuo, ovo se desava na FORUMU. Ovo nije samo moja obaveza, nego svakog normalnog clana da spreci ovakve stvari da se desavaju. Opet cu ponoviti ja nisam sa SAMPa niti znam ikoga odavde, apsolutno osim jedne osobe koja nije na forumu, pa ga ne racunam. Nikoga.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: Vasic poslato Jul 23, 2024, 00:07:52 PRE PODNEUkoliko već imaš dozvolu, iznesi mi adekvatne dokaze za to. Kako su TDs iz Voštićevih ruku dospeli do tebe? Kako je @noddy_ povezan sa ovim?
Dospjeli tako sto onaj koji je mene izabrao za prvobitnog skriptera Sasa poslao meni. Ja se obratio vosticu kako tdovi nisu ipsravni on poceo da vrijeda da sam skripter ko ku'ac itd. a on kriv.
to me malo nanerviralo. gdje to ima da platis td i da ih moras fixat. samo kod jadnog vostica. ( pogledaj na slikama )
i ja kad sam mu pisao nekako se nodi i vostic javili ovom sasi smuntali ga kako sam ja najgori skripter ( je'o vas vise samp, uzmite radite fivem pa pokazite znanje u html css js i lui, jadnici zapeli za pwn i sql i mislite da imate pamet cijelog svijeta ), znaci uzdizali tu sebe, lik mi opsova sve zivo i ne zivo, izvredja me ( sasa ) i bloka me.

Hajd sto me je odjebao, ali uzeo moje ime ( za to imam dokaz ako treba poslat cu ) i eto kada je moje ime i moji su tdovi logicno.

Citat: markosimic poslato Jul 23, 2024, 00:10:37 PRE PODNENe odredjujem ja dal je ban ili perma ban. Pise jako lepo "Kako smatrate da treba kazniti tog člana?" - ja smatram da je ta kazna primerena, moje misljenje.

"28 godina???" - uskoro 29 ali kakve to veze ima. Ima ovde i starijih od mene na forumu.

"ti nisi normalan. idi jadnice jadni radi sta pametnije u svom zivotu." - imam dva posla, privatan i za firmu, u sveri developmenta, tako da radim jako pametne stvari u zivotu. Znaci ni Cadilab nije normalan sto drzi ovaj forum, kao niti bilo ko sto je na forumu ? Znaci ako predjes dvadeset i neku godinu, trebas otici sa foruma ? Glupost.

"trebas da imas djecu, zenu, kucu a ne da te roditelji izdrzavaju i da ovde proseravas." - jel to uspeh mozda ? Ja sam avanturista pre svega, ne verujem u brak i trenutno ne zelim decu. Jel to problem ? Zar se po godinama odredjuje kada nesto trebas imati u zivotu ?

"ne birni se vec sam jedno bio perma banovan." - to sto si vec bio perma banovan, mene ne treba da interesuje.

Uglavnom na sve ovo, kao zakljucak, ti si samo mali mentol, koji nije shvatio sta je zivot jos uvek. Osudjujes druge bez da znas ista o njima, a putem SAMPa pokusavas da budes nesto. Vidis ja nemam niti jednu drustvenu mrezu, a opet sam neko i nesto u development svetu, svakodnevno imam ponude od velikih korporacija, otvorena vrata i vizu za bilo koju drzavu, samo da odaberem. Dok sam bio na AXE forumu (ako znas koji je to forum), bio sam jedan od postovanih tamo, ali takvih kao ti nije bilo. Igrice su ti usle u glavu, pa prenosis iskustvo iz njih ovde, a ne funkcionise to bas tako. Pozdrav.

Koliko sam istrazio, textdrawovi su napravljeni za jedan server, posao je preuzeo drugi skripter na zahtev vlasnika ( @noddy_ ), pa je decko zbog ljubomore okacio kodove textdrawova da nasteti vlasniku, serveru, ono sto je platio. Kao clan foruma i moderator odredjenih sekcija, kada uvidim nepravilnost, krsenje pravila, skam i prevare, uvek cu biti uzor drugima i pokazati da takvom necemu nije mesto ovde. Prevara je nesto najgore sto mozes uraditi, a on je to uradio. Prevario je coveka koji je platio nesto, jer vise nije hteo da saradjuje sa njim, pa objavio placeni rad koji nema veze sa njim i dao ga besplatno na koriscenje. Po meni je to skam vlasnika i prevara istog, te smatram da treba biti sankcionisan.

Nemas dozvolu, nije TVOJE, ti nisi VLASNIK toga. Ime cega je tvoje, Servera ? Ne budi smesan. To ne postoji, nemoj da se tripujes. Znaci ja sada uzmem BalkanSports ime za server, pa sve je moje uradjeno ? Glupost.

Ti si poceo, ali nisi VLASNIK moda, niti si VLASNIK textdrawova.

Kao sto sam napomenuo, ovo se desava na FORUMU. Ovo nije samo moja obaveza, nego svakog normalnog clana da spreci ovakve stvari da se desavaju. Opet cu ponoviti ja nisam sa SAMPa niti znam ikoga odavde, apsolutno osim jedne osobe koja nije na forumu, pa ga ne racunam. Nikoga.
lice sve sto sam rekao je istina, ja ne znam sta ti pricas.
ko sisa Axe FORUM? ko jos gleda duleta u 2024.?
i budala zna sastavit komp i ono sto on snima.
ne osudujem nikog, poznajem nodija duze nego ti , vostica sam pratio sta komentarise ( uzas ) itd.
znam sve kakvi su ali hhajd.
samo molim Boga da se vostic i nodi ne ponasaju onako u rl, ako da kad tad nace se neki lik odvaljen od brda da ih dotjera u red isto i za tebe vazi.

Citat: Hake poslato Jul 23, 2024, 00:12:33 PRE PODNEHajd sto me je odjebao, ali uzeo moje ime ( za to imam dokaz ako treba poslat cu ) i eto kada je moje ime i moji su tdovi logicno.

Tvoje IME ? Po cemu je to tvoje IME ? Imas li bilo kakav dokaz da je TVOJE IME ? Nisu tvoji TDovi jer je "IME TVOJE" jer to ne postoji. Promenis stringove i imas drugo ime.

Bukvalno si sam priznao sada da si OTUDJIO tudje nesto i objavio ga. Svaka cast, tebe ne mora niko da razotkriva, ti to sam radis.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Ako je preuzeo ime, predlažem da pokreneš pravni postupak kako bismo svi ovde videli ishod. Otvaranje servera i odabir imena nije isto što i registracija firme ili zaštita autorskih prava, stoga nije moguće podneti tužbu na toj osnovi. E sad, na osnovu vaših odgovora, mogu zaključiti da je Hake ovo objavio iz osvete prema vlasniku zbog uvreda. Te uvrede, koliko je meni poznato, nisu se dogodile na ovom forumu, i nemam uvid niti uticaj na to. Pustiću vas još neko vreme da raspravite, a zatim ću doneti konačnu odluku o eventualnim sankcijama.

p.s.
Citat: markosimic poslato Jul 23, 2024, 00:19:11 PRE PODNETvoje IME ? Po cemu je to tvoje IME ? Imas li bilo kakav dokaz da je TVOJE IME ? Nisu tvoji TDovi jer je "IME TVOJE" jer to ne postoji. Promenis stringove i imas drugo ime.

Bukvalno si sam priznao sada da si OTUDJIO tudje nesto i objavio ga. Svaka cast, tebe ne mora niko da razotkriva, ti to sam radis.
Odgovori @Hake
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: markosimic poslato Jul 23, 2024, 00:19:11 PRE PODNETvoje IME ? Po cemu je to tvoje IME ? Imas li bilo kakav dokaz da je TVOJE IME ? Nisu tvoji TDovi jer je "IME TVOJE" jer to ne postoji. Promenis stringove i imas drugo ime.

Bukvalno si sam priznao sada da si OTUDJIO tudje nesto i objavio ga. Svaka cast, tebe ne mora niko da razotkriva, ti to sam radis.

https://imgur.com/a/hLdf1fY
i nakon toga samo me odjebao. dzaba moje ime.
lik htio nazvat server ZARAX hejjj aloo boze sacuvaj

i evo opet ti kazem, idi radi sta pametnije ili barem prihvati se druge teme. ti sa ovim nemas nikakve veze nego nodi i vostic.
prvo ne igras samp, ne otvoras servere, ne skriptas znaci idi gledaj druge teme koje su namjenjene za sve osim za samp.