- Hake

Započeo noddy_, Jul 20, 2024, 20:42:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Zapocinjem temu jer nisam mogao naci PDF za zalbu na korisnika, da se nadovezem samo na ovu temu.
https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=145717.msg1062264;topicseen#new

Znam za tebe 4 godine, na svakom serveru gdje si skriptao je propao. Kada ti je god trebala pomoc meni si pisao, pravio si se da znas sve kako si ti programer i Known as master of scripting.
Kad bih ti predlozio kako da poboljsas nesto ili da probas drugacije bilo bi "ne moze, ovo je pawn"
Skripter od 2016, a za sve e nodi ovo e nodi ono. Nisam procitao poruku, nije mi dosla notifikacija ? "Zasto seenas..."

Sto se tice ovog servera Tierra,

Vostic me je spojio sa Sasom jer mu on nije mogao fixati stvari, nije bio tu i imao je rjesavati neke stvari oko hostinga.
Ja sam uskocio u pomoc dobrovoljno, update YSI na 5.x (nightly), sve plugine i include i fixao masu stvari na srkipti. Ubacio sam TD-ove, samo se je trebao BackgroundColor postaviti na 0x00000000, to sto nisi radio nikad sa TD-ovima nije isprika jer kazes da skriptas od 2016 ili 4 godine, ne moze te vise niko pohvatati gdje gonis. Jer ako vec znas skriptati i jer si Master of scripting onda ti to ne bi trebalo postavljati nekakav problem, ako budes radio neki projekat ili nekom klijentu nesto i klijent bude zahtjevao da je mozda komplet interakcija servera bazirana na TextDraw-u ti ces odbiti to?

Prosipas pricu kako ti trebaju pare, a momku si reko da ti uzme igricu do 50e na G2A.
Generalno sa deckom nemam problema, platio me je za ono sto sam odradio. Jednostavno je vidio kakav si i ko si.

Citiram.

"Još jedan zanimljiv detalj iz ove priče je da je Saša planirao nazvati server ZARAX. Kada sam to čuo, nisam mogao da se ne nasmijem. Predložio sam mu nešto što sam ja smislio, inspirisan GTA Vice City igrom, da nazove server Tierra Community. On je to prihvatio, ali na kraju ko mene šiša."

Ponasanje kao da si mu pomogao za citav zivot, isto kao kad bi ja nekom prolazniku rekao odvezana ti pertla i ocekivao od njega da mi se zahvaljuje citav zivot.

Citiram.

"Za sve koji traže skriptera: obratite Nodiju za skriptanje, ali budite oprezni jer kasnije može izbaciti mod na BS forum."
Nijedan mod, sto sam radio klijentu nisam release na BS. Ja nisam takav kao ti, tema ce ostati otkljucana pa pisi do mile volje sta zelis i mislis.

Prevario nikad nikog nisam, duzan nikome nisam nit cu ikad biti.
Sto se tice mog rada, nemam se nikome dokazivati.

https://imgur.com/a/RCj3rPK - Skripterot od 2016
SPEED HACK (C++) https://github.com/nouddy/samp-speed-hack
Reliant GameMode (open.mp) https://github.com/nouddy/reliant-omp
SA:MP Landing Page https://github.com/nouddy/samp-landing-page


Kolko drama ima u 7 grama

Oj Boze puno proseravas... nije danas 2020. godina majmune.

to za master scripting, msm stvarno. dzaba veliko tijelo kad je mozak mali. nije ti palo na pamet da je to zajebancija? - idi radi sta pametnije u svom zivotu nego sto visis po ovom forumu 24/7.

E moj Hake... Čovjek te je ubio dokazima i argumentima, a ti sada govoriš da je to neka zajebancija. Ti, koji govoriš kako treba ostaviti SAMP i preći na FIVEM ili RAGE, a ne skidaš se s ovog foruma. Momak, ohladi se malo, prozivaš jake ljude, a nemaš validne dokaze da je to što govoriš istina. Ti si samo jedan od onih koji se pojave na ovom forumu i glume skriptera, grafičkog dizajnera, kur** palca, a ustvari ste ki** obična. Spusti malo loptu.



" Početna tačka svakog uspeha je želja "

Ovo kao neka drama, a ?

Pa ne znam, po profilu ovog Hake nema se sta mnogo reci, decko je malo mentol sto se kaze.

Po profilu nodija, nista specijalno za reci, sem sto znam da je radio sa nekim koga ja znam, gde je receno da on ima potencijala i samo malo da se upraksa i svet je njegov.

Cim si ti morao zakljucati temu, znaci da nesto tu ne stima. Sve je jasno kao dan. Ne bi nodi bio moderator (iako je upitno trenutno za pojedine kako su dobili moderatora uopste, zbog aktivnosti), tako da je sve jasno.

@noddy_ ovo me iskreno poseca na nekoga, ko sa dokazima i svime pokopa ljude ovako kao ti, samo mnogo brutalnije, ipak si najbolje iz oba sveta haha

@Vasic
Poslednja Izmena: Jul 20, 2024, 21:35:38 POSLE PODNE od markosimic
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Jul 20, 2024, 21:34:31 POSLE PODNEOvo kao neka drama, a ?

Pa ne znam, po profilu ovog Hake nema se sta mnogo reci, decko je malo mentol sto se kaze.

Po profilu nodija, nista specijalno za reci, sem sto znam da je radio sa nekim koga ja znam, gde je receno da on ima potencijala i samo malo da se upraksa i svet je njegov.

Cim si ti morao zakljucati temu, znaci da nesto tu ne stima. Sve je jasno kao dan. Ne bi nodi bio moderator (iako je upitno trenutno za pojedine kako su dobili moderatora uopste, zbog aktivnosti), tako da je sve jasno.

@Vasic
Nije drama, ja nemam nista protiv momka ali u nekim situacijama pretjeruje



" Početna tačka svakog uspeha je želja "

Da se nadovezem posto sam video slike, ovaj Hake stvarno zeli da bude kao jedna osoba samo nema pameti i znanja da to izvede, a ni kontakte. Ocigledno da bi da bude biznismen ali ne ide to tako bas, a i premale su cifre. Ko jos radi projekat ispod 100eura, da ne pricamo sisteme. Promena na web stranici se ne radi bez 50eura za update galerije i informacija, a ne code za server...
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Jul 20, 2024, 21:41:55 POSLE PODNEDa se nadovezem posto sam video slike, ovaj Hake stvarno zeli da bude kao jedna osoba samo nema pameti i znanja da to izvede, a ni kontakte. Ocigledno da bi da bude biznismen ali ne ide to tako bas, a i premale su cifre. Ko jos radi projekat ispod 100eura, da ne pricamo sisteme. Promena na web stranici se ne radi bez 50eura za update galerije i informacija, a ne code za server...
nisi ti dobar bgm.

Citat: Hake poslato Jul 20, 2024, 21:48:12 POSLE PODNEnisi ti dobar bgm.

Mislim da je bolje da ucutis, jer ako budem dao telefon nekome ko je pored mene trenutno, a da znas samo kako voli da ubija ljude u pojam, ovde ti ne bi vise pricao.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: surreal poslato Jul 20, 2024, 21:25:43 POSLE PODNEE moj Hake... Čovjek te je ubio dokazima i argumentima, a ti sada govoriš da je to neka zajebancija. Ti, koji govoriš kako treba ostaviti SAMP i preći na FIVEM ili RAGE, a ne skidaš se s ovog foruma. Momak, ohladi se malo, prozivaš jake ljude, a nemaš validne dokaze da je to što govoriš istina. Ti si samo jedan od onih koji se pojave na ovom forumu i glume skriptera, grafičkog dizajnera, kur** palca, a ustvari ste ki** obična. Spusti malo loptu.
e jest me ubio... u to vrijeme i on nije to znao. dao mu ig mod da promjeni td ( stavi da se prikazuje banka ) i uradi to on bgm ali sa gratis 40 warninga.

kao sto znamo ovde ima dosta ljudi koji udju cisto radi druzenja,"svadje" itd.

necu da pretjerano virjedam ovde ali ovaj forum pun je ne planirane djece.

Citat: markosimic poslato Jul 20, 2024, 21:49:50 POSLE PODNEMislim da je bolje da ucutis, jer ako budem dao telefon nekome ko je pored mene trenutno, a da znas samo kako voli da ubija ljude u pojam, ovde ti ne bi vise pricao.
:o  tvoja profilna sve govori ( godine i mentalno stanje )

Citat: Hake poslato Jul 20, 2024, 21:52:27 POSLE PODNE:o  tvoja profilna sve govori ( godine i mentalno stanje )

Auu pa gde si hakenzi, mackice.

Pa odakle da pocnemo. Prvo ti da bi napravio tutorijal neki, moras da budes mozak, mislim glupa prica kopirati VOIDov i moj XSAMPX/SAMPIX.

Sedis jos uvek za racunarom 24/7 i editujes modove, koje objavis "jer su te sjebali" a jedino ko sjebe sve zajednice si ti, jer napravis toliko bagova da puca server posle prve konekcije.

Lepa pohvala za "brze od GEOIP-a" u 100 linija koda dok si to sve mogao uraditi u max 20linija, al nije brze od GEOIP.

Na forumu si od mladog majcinog mleka, znam to jer mi je rekla da si neplanirano nastao, jbg nije znao cale na vreme da izvadi.

Uzeo si da se prosipas na forumu sa map stealer, a pola toga sjebano, jer ni to ne znas da koristis.

Zaradio od ovoga kurca nisi, a tu si manje od cetiri godine. Nista uradio i postigao nisi.

Koliko god bio il ne bio dobar, Vostic ima znanje, Nodi pogotovo cak vise nego Vostic.

Zanimljivo je kako jos uvek drkas na SAMP koji je propao na Balkanu, pricas kako sve ovo nema vise smisla, itd a radi ga jos uvek.

Sve sto ne moze CHATGPT da ti resi places drugima, pise ti pajton skriptice koje su wow a zapravo su ispod beginer levela.

O tvojoj gluposti se moze roman pisati, al zalosno bi bilo toliko resursa potrositi.

Vredis koliko i kliker u vreme danasnjice, niko ne zna da ga koristi.

Tako tvoj mozak, prosto i jednostavno.

Dok sam mislio da ima nade iako sam polako odlazio sa foruma, ipak sam davao sansu ali kada sam otisao, otisao sam. Zasto sad moram da ulazim.

Pa moram jer debili i imbecili, izdrkotine poput tebe, dosao ovde da dira nekolicinu ljudi koji se trude da ozive i daju nadu ovome, svaka im cast na tome.

E vidis, za razliku od tebe, moje minimalno postignuce je jedan gamemode od nule, da ne ulazimo u prepravke i dopune optimizacije, jer stvarno volje nisam imao, a ni kome da pravim. Bilo sta da kazes za mene, da ti padne u vodu sada odmah, jer nemas sta da kazes. Nisam skripter, nikada se nazvao nisam kao jedan. Nisam nikada rekao da sam najbolji, jer se nisam smatrao skripterom.

Radim projekte koje ti neces moci za zivota, cak i da unajmis ljude da ti rade, jer nije sve u tome ko moze da uradi nesto.

Ja sam svoj legacy napravio, gde je tvoj ?

Nema ga, kao ni otac sto ti se ne zna ko je, otisao covek po mleko, kad je video kakav mu je sin.

Cuo sam da ga bacas sa dva prsta jer ti je mali, pa ovde izbacujes frustracije.

Ono sto si rekao za ksandera je urnebesno, mnogo je vrelo, kao tvoja mama kada ti odes da spavas pa joj dodje komsija.

Ok nije uredu da tvoje pominjem, nisu oni krivi, al kurcina bas jesu i to mnogo.

Idi na gradjevinu, makar pesak da ubacujes u mesalicu, da se naviknes jer to ces verovatno raditi celi zivot pored ovoga, pokusavas da budes neko i nesto.

Pozdrav.

Ps. @noddy_ pozdrav za tebe i Vostica, video sam hosting, neka je sa srecom, svidja mi se kako izgleda to sve, napokon je uspeo u onome sto je hteo bez imbecila oko sebe. Sto se tice tebe, samo napred, pored svih debila sto su ostali od skriptera, jedini aktivan za preporuku si ti, skidam kapu i samo napred.

Adios Amigos.
Poslednja Izmena: Jul 20, 2024, 22:13:37 POSLE PODNE od markosimic
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Jul 20, 2024, 22:09:01 POSLE PODNEAuu pa gde si hakenzi, mackice.

Pa odakle da pocnemo. Prvo ti da bi napravio tutorijal neki, moras da budes mozak, mislim glupa prica kopirati VOIDov i moj XSAMPX/SAMPIX.

Sedis jos uvek za racunarom 24/7 i editujes modove, koje objavis "jer su te sjebali" a jedino ko sjebe sve zajednice si ti, jer napravis toliko bagova da puca server posle prve konekcije.

Lepa pohvala za "brze od GEOIP-a" u 100 linija koda dok si to sve mogao uraditi u max 20linija, al nije brze od GEOIP.

Na forumu si od mladog majcinog mleka, znam to jer mi je rekla da si neplanirano nastao, jbg nije znao cale na vreme da izvadi.

Uzeo si da se prosipas na forumu sa map stealer, a pola toga sjebano, jer ni to ne znas da koristis.

Zaradio od ovoga kurca nisi, a tu si manje od cetiri godine. Nista uradio i postigao nisi.

Koliko god bio il ne bio dobar, Vostic ima znanje, Nodi pogotovo cak vise nego Vostic.

Zanimljivo je kako jos uvek drkas na SAMP koji je propao na Balkanu, pricas kako sve ovo nema vise smisla, itd a radi ga jos uvek.

Sve sto ne moze CHATGPT da ti resi places drugima, pise ti pajton skriptice koje su wow a zapravo su ispod beginer levela.

O tvojoj gluposti se moze roman pisati, al zalosno bi bilo toliko resursa potrositi.

Vredis koliko i kliker u vreme danasnjice, niko ne zna da ga koristi.

Tako tvoj mozak, prosto i jednostavno.

Dok sam mislio da ima nade iako sam polako odlazio sa foruma, ipak sam davao sansu ali kada sam otisao, otisao sam. Zasto sad moram da ulazim.

Pa moram jer debili i imbecili, izdrkotine poput tebe, dosao ovde da dira nekolicinu ljudi koji se trude da ozive i daju nadu ovome, svaka im cast na tome.

E vidis, za razliku od tebe, moje minimalno postignuce je jedan gamemode od nule, da ne ulazimo u prepravke i dopune optimizacije, jer stvarno volje nisam imao, a ni kome da pravim. Bilo sta da kazes za mene, da ti padne u vodu sada odmah, jer nemas sta da kazes. Nisam skripter, nikada se nazvao nisam kao jedan. Nisam nikada rekao da sam najbolji, jer se nisam smatrao skripterom.

Radim projekte koje ti neces moci za zivota, cak i da unajmis ljude da ti rade, jer nije sve u tome ko moze da uradi nesto.

Ja sam svoj legacy napravio, gde je tvoj ?

Nema ga, kao ni otac sto ti se ne zna ko je, otisao covek po mleko, kad je video kakav mu je sin.

Cuo sam da ga bacas sa dva prsta jer ti je mali, pa ovde izbacujes frustracije.

Ono sto si rekao za ksandera je urnebesno, mnogo je vrelo, kao tvoja mama kada ti odes da spavas pa joj dodje komsija.

Ok nije uredu da tvoje pominjem, nisu oni krivi, al kurcina bas jesu i to mnogo.

Idi na gradjevinu, makar pesak da ubacujes u mesalicu, da se naviknes jer to ces verovatno raditi celi zivot pored ovoga, pokusavas da budes neko i nesto.

Pozdrav.

Ps. @noddy_ pozdrav za tebe i Vostica, video sam hosting, neka je sa srecom, svidja mi se kako izgleda to sve, napokon je uspeo u onome sto je hteo bez imbecila oko sebe. Sto se tice tebe, samo napred, pored svih debila sto su ostali od skriptera, jedini aktivan za preporuku si ti, skidam kapu i samo napred.

Adios Amigos.

vidis koliko sam ja bitan da si cak istrazio sve o meni a cak me pamte i ovi tvoji raspali drugari . Sve su to stvari koje sam radio prije 3 god, ima tu nekih blamova ali ti si ga zasrao....

vecina nije tacno, ima neke isitne ali bolje da si potrosio vrijeme na sta korisnije,  ne istrazivajuci o meni majmune bolesni.


E sada napustam ovu temu jer na svaku sledecu poruku koju neko upise (Hejt) racunajte da mu je opsovano cijelo porodicno stablo.
Ne isplati se prepirati sa ovim budalama, grbavim ko moje vrbe ispred kuce.
Nemam vremena se zajebavati sa vama od radit sta.
Poslednja Izmena: Jul 20, 2024, 22:32:59 POSLE PODNE od Hake

Citat: Hake poslato Jul 20, 2024, 22:29:58 POSLE PODNEvidis koliko sam ja bitan da si cak istrazio sve o meni i ovi drugari su dobro zapamtili stvari od prije 3 god.

vecina nije tacno, ima neke isitne ali bolje da si potrosio vrijeme na sta korisnije stvaari,  ne istrazivajuci o meni majmune bolesni.


E sada napustam ovu temu jer na svaku sledecu poruku koju neku upise (Hejt) racunajte da mu je opsovano cijelo porodicno stablo.
Ne isplati se prepirati sa ovim budalama, grbavim ko moje vrbe ispred kuce.
Nemam vremena se zajebavati sa vama od radit sta.


Oh ovo nisam napisao ja, ovo je prosledjena poruka od nekoga drugog. Ne misli da si mu bitan, samo si poznat ko indijanac...
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

デファクトが再び攻撃する
SPEED HACK (C++) https://github.com/nouddy/samp-speed-hack
Reliant GameMode (open.mp) https://github.com/nouddy/reliant-omp
SA:MP Landing Page https://github.com/nouddy/samp-landing-page


Kolko drama ima u 7 grama