[PREDLOG] Poboljšanje foruma

Započeo SanelPandzic, Jul 12, 2024, 09:29:15 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Predlog: Marketing Team, kriterij za sluzbenu listu SA:MP servera
Detaljniji opis:
  • Kao što mnogi primjećujemo da je forum opao malo s aktivnošću, kako po pisanja u temama, tako i u aktivnosti članova. Pa, bilo bi lijepo kada bi se mogli vratiti kako te osobe ili da se privuku novi korisnici na ovaj forum :)
    Jedan od načina kako bi to mogli da izvedemo jeste da se napravi Marketing Team, uglavnom svi ovo znamo sta je Marketing i kako funkcionise. Ono da se napravi reklama u kojoj stoje informacije vezano da osoba moze ako zeli nauciti skriptati, mapati i ako to zanima sve da ovdje moze poceti, da ovdje ima brdo gamemodova od kojih se moze poceti skriptati i sve.. uglavnom svašta napraviti u reklamu da piše i naravno da se kreira slika u kojoj ce neke od bitnih informacija privući.
    Posto i te slike koje bi stavljali u reklamiranje mogu isto da pomognu da se ljudi privuku na forum. I da se stavi tkaođer da i moze se svoj server reklamirati na forumu.
    Isto, ukoliko ko ima tiktok, da i tamo ponekad nešto objavi.
    A smatram isto da bi se opet FB stranica trebala aktivirati jer tamo ima i osoba koje i dalje ono imaju fb strnaicu kao zapraćenu i kada se nesto objavi logicno vide sve.. pa ono da se aktivira fb stranica, barem u dvije sedmice neki post ili tako nesto.
  • Dalje, posto ovdje se moze server reklamirat i postoji sluzbena lista, i posto se dosta toga promjenilo bilo bi lijepo kada bi malo uveli nesto novo i izmijenili za kriterije sluzbene liste. Recimo tamo stoji da se mora imati kupljena domena, bilo bi mozda dobro kada bi se to ukinuilo ili kada bi se dodalo ili da se ima domena ili da se posjeduje discord. Zasto? Pa sada ima servera koji discord koriste, i tamo koriste kao zalbe, pohvale i sve fore koje se i na forumu koriste, pa tako da i discord  moze forum bukvalno zamijenit i tako da umjesto na forum npr stave banner od Balkan SAMP , stavit ce tamo na discord negjde link od Balkan SAMP ili tako nesto.
    Isto tako tamo u pravilima stoji da zajenidca 90 dana mora biti stara, dao bih priejdlog da se to malo smanji na npr između 40-60 dana iz razloga jeste da se sto prije zajednice mogu ovdje prijaviti.
Zašto je to važno: Za vraćanje aktivnosti članova i privlčaenje novih članova.
Kakve veze to ima sa ovim forumom: Za napredak :)

Sigurno ima puno ljudi koji bi hteli da reklamiraju svoj server jos negde osim na drustvenim mrezama, a ovo je pravo mesto za to. Takodje se slazem da se uvede to da se izmene kriterijumi za sluzbenu listu. Ovo je skoro pa jedini aktivniji forum od ostalih balkanskih, bas zato bi trebalo da se ovaj forum reklamira da jos vise raste, a ne da se smanjuje broj korisnika i aktivnost. Ovaj predlog definitivno treba uvesti. Svaka ti cast Sanele!  :D

+
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: Denmla poslato Jul 12, 2024, 10:29:40 PRE PODNESigurno ima puno ljudi koji bi hteli da reklamiraju svoj server jos negde osim na drustvenim mrezama, a ovo je pravo mesto za to. Takodje se slazem da se uvede to da se izmene kriterijumi za sluzbenu listu. Ovo je skoro pa jedini aktivniji forum od ostalih balkanskih, bas zato bi trebalo da se ovaj forum reklamira da jos vise raste, a ne da se smanjuje broj korisnika i aktivnost. Ovaj predlog definitivno treba uvesti. Svaka ti cast Sanele!  :D
Citat: markosimic poslato Jul 12, 2024, 11:53:57 PRE PODNE+

Hvala na podrsci <3

Svida ju mi se tvoje ideje
Ja dugo nisam bio aktivan ni na forumu ni na sampu ali ulovila me neka nostalgija pa sam poceo opet malo gledati i prisjecati se... vidi se da je sve to malo palo... bilo bi lijepo kad bi se barem nesto pokrenulo

Nikog normalnog ne bi trebalo da zanima da uci ovaj jezik...

Citat: Fr0z3n poslato Jul 14, 2024, 21:57:16 POSLE PODNENikog normalnog ne bi trebalo da zanima da uci ovaj jezik...

Neki argument za to ? Moje misljenje je da svaki jezik ima svoju namenu...
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Logicno da svaki jezik ima svoju namenu, ne bi postojao da je nema, a sto se tice argumenata, nemam nameru da gubim vreme pisajuci

Citat: Fr0z3n poslato Jul 15, 2024, 00:11:43 PRE PODNELogicno da svaki jezik ima svoju namenu, ne bi postojao da je nema, a sto se tice argumenata, nemam nameru da gubim vreme pisajuci
ali imas vremena da ovu glupost napises "Nikog normalnog ne bi trebalo da zanima da uci ovaj jezik... ?
"



" Početna tačka svakog uspeha je želja "