◄ Glavni razgovor #1 ►

Započeo CADILAB, Maj 07, 2024, 18:49:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.



Imal ko kakve kinte da baci na Balkan Schoolu? Pitam za jarana ;D



" Početna tačka svakog uspeha je želja "


Citat: surreal poslato Maj 25, 2024, 19:55:23 POSLE PODNEImal ko kakve kinte da baci na Balkan Schoolu? Pitam za jarana ;D
E da je za tebe, našlo bi se, ovako za jarana, teško  ;)


Da li postoji nacin da privatne poruke budu kao konverzacija ? tj da mi prikaze samo poruke vezane sa nekim, kada odaberem drugog korisnika prikaze te poruke itd ?
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Imas filtere, mozes oznaciti od koga poruke da vidis

Momci imam problem, zašto kada skinem svaki gta folder, koji ima SAMPFUNCS i 0.3.7 verziju meni kreša i neće da mi udje u igricu i nema Loading screen od sampfuncsa već običan gta san andreas loading screen a u gta folderu ima sampfuncs , na defolut gta mi sve radi ali na ni jednom modpack-u ne hitno mi treba pomoć



Jel ima neko da bi igrao na RP serveru sa svojom fakcijom(ilegal), mozemo se dogovoriti oko detalja, pm.

Jel ko zna sta se desilo sa Old School serverom? Eo registrovo sam se i igram po malo al primjetio sam vec duze vrijeme do 50 igrača max imaju, jel ko zna sta se to desilo pa gotov svi igraci otisli? Naravno, nikakav hejt <3


Citat: SanelPandzic poslato Maj 30, 2024, 02:09:50 PRE PODNEJel ko zna sta se desilo sa Old School serverom? Eo registrovo sam se i igram po malo al primjetio sam vec duze vrijeme do 50 igrača max imaju, jel ko zna sta se to desilo pa gotov svi igraci otisli? Naravno, nikakav hejt <3
Mimo OS, iako već godinu i više dana ne igram, ali koliko god sam stigao upratiti, dosta dosta je opao broj igrača i vjerujem da se nikada neće ni vratiti, trenutno što nešto ima servera će držati se još neki period, a vjerujem da će to kroz koju godinu i totalno opasti...

Citat: Claude poslato Maj 28, 2024, 23:27:18 POSLE PODNEMomci imam problem, zašto kada skinem svaki gta folder, koji ima SAMPFUNCS i 0.3.7 verziju meni kreša i neće da mi udje u igricu i nema Loading screen od sampfuncsa već običan gta san andreas loading screen a u gta folderu ima sampfuncs , na defolut gta mi sve radi ali na ni jednom modpack-u ne hitno mi treba pomoć

nisam siguran, ali mislim da ti do verzije gta_sa.exe , provjeri koju verziju imas
mislim da mora bit 1.0 US,imas na netu za skinut  pa probaj

Citat: Galardo poslato Maj 30, 2024, 13:36:58 POSLE PODNEMimo OS, iako već godinu i više dana ne igram, ali koliko god sam stigao upratiti, dosta dosta je opao broj igrača i vjerujem da se nikada neće ni vratiti, trenutno što nešto ima servera će držati se još neki period, a vjerujem da će to kroz koju godinu i totalno opasti...
Mislim da je to sasvim normalno, mlađe generacije samo znaju prozivati, hejtati itd. TikTok i ta sranja su im totalno obuzela mozak. Poznajem jako puno drugara u stvarnom životu zahvaljujući SAMP-u. Nažalost, te generacije nemaju vremena za igricu od koje ne dobivaju ništa osim gubljenja vremena. Većina momaka se oženila, dobila djecu itd. Što bi se reklo, zreli ljudi koji su otišli trbuhom za kruhom. Žalosno je sada kada pitaš neko dijete da li zna šta je SAMP, a ono odgovori nikad čuo, mada možda je i bolje što ne zna. Mislim da kroz 2 do 3 godine SAMP ostaje jedna velika uspomena za sve nas. A sve ovo bih završio jednom rečenicom: "Don't cry because it's over, be happy because it happened."



" Početna tačka svakog uspeha je želja "