◄ Glavni razgovor #1 ►

Započeo CADILAB, Maj 07, 2024, 18:49:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: daddyDOT poslato Maj 09, 2024, 10:46:50 PRE PODNEMoguće, šifre čak nisu morale biti pokupljene striktno sa ovog foruma, s obzirom na to da je šifra na ovom računu ostala baš baš stara koja je srodna sa povezanim mailom - vrlo vjerovatno da ju je pokupilo od nekud drugo.

Istražiti ću malo da vidimo postoji li način da uradimo force promjenu lozinki za sve račune - mada jedno rješenje bi bilo da se svakom pošalje unikatna lozinka na mail
Govorio sam ti da ne stavljas 'volimgalarda123' kao sifru.

Citat: daddyDOT poslato Maj 09, 2024, 10:46:50 PRE PODNEMoguće, šifre čak nisu morale biti pokupljene striktno sa ovog foruma, s obzirom na to da je šifra na ovom računu ostala baš baš stara koja je srodna sa povezanim mailom - vrlo vjerovatno da ju je pokupilo od nekud drugo.

Istražiti ću malo da vidimo postoji li način da uradimo force promjenu lozinki za sve račune - mada jedno rješenje bi bilo da se svakom pošalje unikatna lozinka na mail
Baci oko na haveibeenpwned.com sa mejlom koji ti je ovde
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Galardo poslato Maj 09, 2024, 10:49:04 PRE PODNEGovorio sam ti da ne stavljas 'volimgalarda123' kao sifru.
Sad sam stavio drugu, čekaj da i sa banke promijenim

Citat: Vasic poslato Maj 09, 2024, 10:51:23 PRE PODNEBaci oko na haveibeenpwned.com sa mejlom koji ti je ovde
Jok, piše good news. Sad može biti i do toga što je bila starija verzija SMF-a, moguće da je bio neki exploit

Citat: daddyDOT poslato Maj 09, 2024, 10:53:24 PRE PODNESad sam stavio drugu, čekaj da i sa banke promijenim
Jok, piše good news. Sad može biti i do toga što je bila starija verzija SMF-a, moguće da je bio neki exploit
Jebo li te ta mušica, ko retard gledam šta je ovo  :D

Citat: daddyDOT poslato Maj 09, 2024, 10:53:24 PRE PODNESad sam stavio drugu, čekaj da i sa banke promijenim
Jok, piše good news. Sad može biti i do toga što je bila starija verzija SMF-a, moguće da je bio neki exploit
A jebeš ga, ne verujem da su uspeli putem šifre da se prijave jer ipak su hashed. Nije to lako razbiti. Moguće da je za prethodnu verziju postojao exploit (sqli, xss..) pa da su uspeli da upadnu na naloge bez šifre
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Mateja Brat poslato Maj 08, 2024, 20:45:53 POSLE PODNEsamp je ziv , samo treba da se vrati stara ekipa , skoro svi su presli na kancerogeni FIVEM...
nisam bas siguran da sad igra mnogo ljudi na balkanu fivem

Citat: Galardo poslato Maj 09, 2024, 10:56:50 PRE PODNEJebo li te ta mušica, ko retard gledam šta je ovo  :D
Nekad na forumu jako popularna mušica, neka Cadilab potvrdi  :D

Citat: Vasic poslato Maj 09, 2024, 10:59:50 PRE PODNEA jebeš ga, ne verujem da su uspeli putem šifre da se prijave jer ipak su hashed. Nije to lako razbiti. Moguće da je za prethodnu verziju postojao exploit (sqli, xss..) pa da su uspeli da upadnu na naloge bez šifre
Vrlo vjerovatno

• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Ovih 6.000 postova koliko put prelazim u zadnje vrijeme, s obzirom da se forum vise puta vracao malo nazad  :D


Citat: Galardo poslato Maj 09, 2024, 15:02:31 POSLE PODNEOvih 6.000 postova koliko put prelazim u zadnje vrijeme, s obzirom da se forum vise puta vracao malo nazad  :D
Hahaha, meni padne za 200, pa se vrati za toliko svakih mesec dana, ne znam na koju foricu :D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: CADILAB poslato Maj 09, 2024, 15:04:04 POSLE PODNENece vise :D
Nemoj samo da ostanem na ovih 6.000 dozivotno  :D
Citat: Vasic poslato Maj 09, 2024, 15:05:07 POSLE PODNEHahaha, meni padne za 200, pa se vrati za toliko svakih mesec dana, ne znam na koju foricu :D
Nemoj sad te fazone, kao ne znas  :D


btw. Svidja mi se ovo za quote, bas lijepo izgleda.

Citat: Galardo poslato Maj 09, 2024, 15:07:18 POSLE PODNENemoj samo da ostanem na ovih 6.000 dozivotno  :DNemoj sad te fazone, kao ne znas  :D


btw. Svidja mi se ovo za quote, bas lijepo izgleda.
cuti ne treba svi da znaju :-X  :-X  :-\
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Zakinuli ste me u ovim zahvalnicama, tolike godine se ja uvlacio da sad budem na pocetku opet  :D