"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Dammoo poslato Jun 18, 2013, 15:39:24 POSLE PODNE
Trazim nekog skriptera jako dobrog po mogucnosti iz hrvatske da me nauci skriptati placam 50kn

tih  50 kn si spremi u djep cuvaj za nest drugo..

ovdje mozes naucit od vise skriptera a ne od jednog..
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!


Citat: Dacho poslato Jun 14, 2013, 23:15:02 POSLE PODNE
Treba mi ako neko zna kada kliknem CTRL na tastaturi i kada sam u PD vozilu da ispise STOP POLICIJA plavim slovima,hvala unapred i molim da objasnite kad stavljate,da skontam sta radim :P

I ako mozete staviti kada dam nekom wanted na /su da ime bude crvene boje
Ispod public OnPlayerKeyStateChange dodas ovo if( newkeys == KEY_ACTION ) // STOJ POLICIJA TEST ZA POLICIJU [  ] CTRL
        {
        if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid)) // funkcionise samo kad je u vozilu
               {
  if(PlayerInfo[playerid][pMember] == 1 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 1)
        {
GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
new Float:X, Float:Y, Float:Z, Float:Distance = 30.0;
        GetPlayerPos(playerid, X, Y, Z);
PlayAudioStreamForPlayer(playerid, "http://dl.dropbox.com/u/43192164/SAMP/police/M F 1.mp3", X, Y, Z, Distance, 1);
format(string, sizeof(string), "{0084e3}[{FFFFFF}STOP POLICIJA{0084e3}]: {0084e3}Policajac %s vam naredjuje da stanete i pokazete dozvole /sl !!!", sendername);
                ProxDetector(30.0, playerid, string, COLOR_BLUE,COLOR_BLUE,COLOR_BLUE,COLOR_BLUE,COLOR_BLUE);
                return 1;
               }
}
}
a ovo za su stavis ispod public SetPlayerCriminal i ispod public SetPlayerCriminalEx SetPlayerColor(playerid,COLOR_RED);
Poslednja Izmena: Jun 20, 2013, 03:29:16 PRE PODNE od [LX] BocaBajrovic (Bocilinjo!)

jel neko zna da uradi ovo kad je neko /cuff , tazer , /tie i ide off i kad udje u serv automatski da ga ubaci u jail ?

Citat: George Chambers poslato Jun 20, 2013, 03:56:52 PRE PODNE
jel neko zna da uradi ovo kad je neko /cuff , tazer , /tie i ide off i kad udje u serv automatski da ga ubaci u jail ?

u komandi dajes varijablu na 1 i ako ode da mu je zapamti i onda dodas tamo kad se spawna u onplayerlogin

ovako


if(PlayerInfo[playerid][pCuffan] == 1)//stavi svoju varijablu
{
//kod za zatvor
}
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

Jel mi neko moze pomoci sa House Systemom,onaj napravio sam HS System samo me sad jebe Kucno Vozilo-HC,dal neko zna kako ubacit,ono samo zapocet et..hvala unaprijed
[bold][/bold]

Pozz,moze mi neko pomoci jednu sitnicu ? Ja sam pocetnik pa ne znam,molim vas

SCM(playerid, GRAD3, "Koristite: {BFC0C2}/pravila [Vrsta pravila]");
       SCM(playerid, GRAD3, "Dostupna pravila: RP, Mafije, Policija, Lideri, RPG,");
        SCM(playerid, GRAD3, "Dostupna pravila: GameMasteri, Igraci, Report, Pomoc");

Zelim da mi neko pomogne kako da napravim da mi ovo Dostupne komande bude u crvenoj boji npr,a ovo RP,Mafije,Policija itd.. da bude u plavoj npr,molim vas da mi neko napravi pa da posta tu sa bilo kojim bojama,ja cu boju promenuti to znam,al ne znam da stavim gde treba sad da stavim boju,e da,ovo je za mysql server ako je to bitno da se zna,treba mi hitno pomoc
PRODAJEM ORIGINAL NL MOD S BAZOM,MOD JE EXTRA,NEMA BUGOVA! OZBILJAN SAM,KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI NA SKYPE Slobodan 639 ILI FACEBOOK https://www.facebook.com/bobo.marinu ,NAJBOLJE BI BILO NA FB AL KAKO HOCETE.

Citat: Marc_Salvatore poslato Jun 24, 2013, 23:16:36 POSLE PODNE
Pozz,moze mi neko pomoci jednu sitnicu ? Ja sam pocetnik pa ne znam,molim vas

SCM(playerid, GRAD3, "Koristite: {BFC0C2}/pravila [Vrsta pravila]");
       SCM(playerid, GRAD3, "Dostupna pravila: RP, Mafije, Policija, Lideri, RPG,");
        SCM(playerid, GRAD3, "Dostupna pravila: GameMasteri, Igraci, Report, Pomoc");

Zelim da mi neko pomogne kako da napravim da mi ovo Dostupne komande bude u crvenoj boji npr,a ovo RP,Mafije,Policija itd.. da bude u plavoj npr,molim vas da mi neko napravi pa da posta tu sa bilo kojim bojama,ja cu boju promenuti to znam,al ne znam da stavim gde treba sad da stavim boju,e da,ovo je za mysql server ako je to bitno da se zna,treba mi hitno pomoc

COLOR_RED
COLOR_BLUE

nadji sve te boje imas u modu na pocetku skripte




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: [BURPG] Wistaa poslato Jun 25, 2013, 01:53:07 PRE PODNE
Citat: Marc_Salvatore poslato Jun 24, 2013, 23:16:36 POSLE PODNE
Pozz,moze mi neko pomoci jednu sitnicu ? Ja sam pocetnik pa ne znam,molim vas

SCM(playerid, GRAD3, "Koristite: {BFC0C2}/pravila [Vrsta pravila]");
       SCM(playerid, GRAD3, "Dostupna pravila: RP, Mafije, Policija, Lideri, RPG,");
        SCM(playerid, GRAD3, "Dostupna pravila: GameMasteri, Igraci, Report, Pomoc");

Zelim da mi neko pomogne kako da napravim da mi ovo Dostupne komande bude u crvenoj boji npr,a ovo RP,Mafije,Policija itd.. da bude u plavoj npr,molim vas da mi neko napravi pa da posta tu sa bilo kojim bojama,ja cu boju promenuti to znam,al ne znam da stavim gde treba sad da stavim boju,e da,ovo je za mysql server ako je to bitno da se zna,treba mi hitno pomoc

COLOR_RED
COLOR_BLUE

nadji sve te boje imas u modu na pocetku skripte

Ma nisi ti mene razumeo,jel mozes ti da mi stavis sve to i samo da mi posaljes da ja ubacim ? ja ne znam gde treba da stavim boju na koje mesto,gde god da stavim samo izbacuje errore,aj pomozi ako znas molim te
PRODAJEM ORIGINAL NL MOD S BAZOM,MOD JE EXTRA,NEMA BUGOVA! OZBILJAN SAM,KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI NA SKYPE Slobodan 639 ILI FACEBOOK https://www.facebook.com/bobo.marinu ,NAJBOLJE BI BILO NA FB AL KAKO HOCETE.

#define COLOR_GRAD1 0xB4B5B7FF
#define COLOR_GRAD2 0xBFC0C2FF
#define COLOR_GRAD3 0xCBCCCEFF
#define COLOR_GRAD4 0xD8D8D8FF
#define COLOR_GRAD5 0xE3E3E3FF
#define COLOR_GRAD6 0xF0F0F0FF
#define COLOR_GREY 0xAFAFAFAA
#define COLOR_GREEN 0x9EC73DAA
#define COLOR_GROVE 0x00FF00FF
#define COLOR_RED 0xAA3333AA
#define COLOR_COOLRED 0xB35959AA
#define COLOR_ORANGE 0xFF9900AA
#define COLOR_PINK 0xFF66FFAA
#define COLOR_DARKRED 0x660000AA
#define COLOR_BRIGHTRED 0xFF0000AA
#define COLOR_INDIGO 0x4B00B0AA
#define COLOR_VIOLET 0x9955DEEE
#define COLOR_GRAYWHITE 0xEEEEFFC4
#define COLOR_LIGHTNEUTRALBLUE 0xabcdef66
#define COLOR_GREENISHGOLD 0xCCFFDD56
#define COLOR_LIGHTBLUEGREEN 0x0FFDD349
#define COLOR_NEUTRALBLUE 0xABCDEF01
#define COLOR_LIGHTCYAN 0xAAFFCC33
#define COLOR_LEMON 0xDDDD2357
#define COLOR_LIGHTRED 0xFF6347AA
#define COLOR_LIGHTBLUE 0x33CCFFAA
#define COLOR_LIGHTGREEN 0x9ACD32AA
#define COLOR_YELLOW 0xDABB3EAA
#define COLOR_YELLOW2 0xF5DEB3AA
#define COLOR_WHITE 0xFFFFFFAA



Stavi pri vrhu skripte
Poslednja Izmena: Jun 25, 2013, 02:54:34 PRE PODNE od [BURPG] Wistaa




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: [BURPG] Wistaa poslato Jun 25, 2013, 02:54:23 PRE PODNE
#define COLOR_GRAD1 0xB4B5B7FF
#define COLOR_GRAD2 0xBFC0C2FF
#define COLOR_GRAD3 0xCBCCCEFF
#define COLOR_GRAD4 0xD8D8D8FF
#define COLOR_GRAD5 0xE3E3E3FF
#define COLOR_GRAD6 0xF0F0F0FF
#define COLOR_GREY 0xAFAFAFAA
#define COLOR_GREEN 0x9EC73DAA
#define COLOR_GROVE 0x00FF00FF
#define COLOR_RED 0xAA3333AA
#define COLOR_COOLRED 0xB35959AA
#define COLOR_ORANGE 0xFF9900AA
#define COLOR_PINK 0xFF66FFAA
#define COLOR_DARKRED 0x660000AA
#define COLOR_BRIGHTRED 0xFF0000AA
#define COLOR_INDIGO 0x4B00B0AA
#define COLOR_VIOLET 0x9955DEEE
#define COLOR_GRAYWHITE 0xEEEEFFC4
#define COLOR_LIGHTNEUTRALBLUE 0xabcdef66
#define COLOR_GREENISHGOLD 0xCCFFDD56
#define COLOR_LIGHTBLUEGREEN 0x0FFDD349
#define COLOR_NEUTRALBLUE 0xABCDEF01
#define COLOR_LIGHTCYAN 0xAAFFCC33
#define COLOR_LEMON 0xDDDD2357
#define COLOR_LIGHTRED 0xFF6347AA
#define COLOR_LIGHTBLUE 0x33CCFFAA
#define COLOR_LIGHTGREEN 0x9ACD32AA
#define COLOR_YELLOW 0xDABB3EAA
#define COLOR_YELLOW2 0xF5DEB3AA
#define COLOR_WHITE 0xFFFFFFAA



Stavi pri vrhu skripte

Ma imam ja to :P nego hocu da mi stavis ovde te boje

SCM(playerid, GRAD3, "Koristite: {BFC0C2}/pravila [Vrsta pravila]");
       SCM(playerid, GRAD3, "Dostupna pravila: RP, Mafije, Policija, Lideri, RPG,");
        SCM(playerid, GRAD3, "Dostupna pravila: GameMasteri, Igraci, Report, Pomoc");
Nisi me razumeo opet,hocu tu da mi stavis boje na ovo /pravila *Vrsta Komandi*,Dostupna pravila,RP,MAFIJE,POLICIJA,Lideri,RPG,Dostupna pravila,GameMasteri itd....al samo na to sto sam rekao,ne na zareze i tacke i picke materine :D jel si razumeo sad sta hocu ? Imam ja definisane boje gore to nije problem
PRODAJEM ORIGINAL NL MOD S BAZOM,MOD JE EXTRA,NEMA BUGOVA! OZBILJAN SAM,KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI NA SKYPE Slobodan 639 ILI FACEBOOK https://www.facebook.com/bobo.marinu ,NAJBOLJE BI BILO NA FB AL KAKO HOCETE.

SCM(playerid, COLOR_RED, "Koristite: {BFC0C2}/pravila [Vrsta pravila]");     
SCM(playerid, COLOR_BLUE, "Dostupna pravila: RP, Mafije, Policija, Lideri, RPG,");
SCM(playerid, COLOR_BLUE, "Dostupna pravila: GameMasteri, Igraci, Report, Pomoc");




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: [BURPG] Wistaa poslato Jun 25, 2013, 18:10:03 POSLE PODNE
SCM(playerid, COLOR_RED, "Koristite: {BFC0C2}/pravila [Vrsta pravila]");     
SCM(playerid, COLOR_BLUE, "Dostupna pravila: RP, Mafije, Policija, Lideri, RPG,");
SCM(playerid, COLOR_BLUE, "Dostupna pravila: GameMasteri, Igraci, Report, Pomoc");


Ja koliko znam to ce sve biti plavo sve izmedju "" pa do kraja do "); :P
to znam i sam napraviti jer mi je tako,samo boju promenim to znam,al dobro nema veze ne mogu ja to tebi objasniti sta ja hocu tacno,hvala ipak
PRODAJEM ORIGINAL NL MOD S BAZOM,MOD JE EXTRA,NEMA BUGOVA! OZBILJAN SAM,KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI NA SKYPE Slobodan 639 ILI FACEBOOK https://www.facebook.com/bobo.marinu ,NAJBOLJE BI BILO NA FB AL KAKO HOCETE.

A kontam hoces na dio nekog texta da stavis drugu boju i to kao npr ovo {BFC0C2} pa sta ti tu nije jasno?




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

To to burazeru :D Pa razumem ja to sad al kako se obelezava koji kod ? npr koja je to boja sto si sad stavio ? jel mi mozes poslati kodove za sve boje te ?
PRODAJEM ORIGINAL NL MOD S BAZOM,MOD JE EXTRA,NEMA BUGOVA! OZBILJAN SAM,KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI NA SKYPE Slobodan 639 ILI FACEBOOK https://www.facebook.com/bobo.marinu ,NAJBOLJE BI BILO NA FB AL KAKO HOCETE.