City of Dreams

Započeo Slade, Septembar 25, 2021, 18:04:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: ꜱᴍᴏᴋᴇ poslato Septembar 28, 2021, 22:21:44 POSLE PODNE
Vidim da si postao pametan. Niko nije rekao da ja igram SAMP 8 godina nego GTA SAN ANDREAS. Vodio sam server sa bratom, nisam rekao da sam bio glavni vlasnik servera, pomagao sam mu a on mi je dao poziciju.. Ja sam promenio par mana i TD-ova u ATH-u? Koliko se ja secam, ti si prvi govorio AU KOLIKO KIDA i tako to, i sam si koristio taj mod. Edit Savane nije, ovo je California roleplay koji sam drzao 2020. godine, Savana je edit Californie takodje. Niko nije meni "Provalio RCON", a to sto mislis sada da si neki haker i sto si se meni prokurcio bez ikakvog razloga a do pre mesec dana si se cmario i plakao, nauci se ponasanja decko. Digao sam hype oko SOLS-a i tu je, trenutno se radi big update i takav server u zivotu neces moci imati. Nisam se ja uzdigao vec su me takvi retardi poput tebe uzdigli, i da, vredjacu takve do kraja zivota jer si ispao klasicna PICKA. Objavljujes neke systeme sa "Venezuele" da bi ispao neko i nesto a zapravo si debil koji samo zeli paznju. To sto je tebi krivo nakon sto smo napunili slotove servera a ti ne mozes 5 igraca preci na svom serveru to je druga stvar, i za to se ne trebas ljutiti vec biti pozitivniji. :)
Po slikama se mod cinio ok dok ga nisam otvorio, tek sad vidim kakav si i ko si
https://github.com/DinoWETT



Kolko drama ima u 7 grama

Citat: chupo poslato Septembar 28, 2021, 22:59:42 POSLE PODNE
Po slikama se mod cinio ok dok ga nisam otvorio, tek sad vidim kakav si i ko si
ja sam uvek bio i ostao isti, drugi se menjaju... Ne mozes ti da komentarises neciji mod pored onih objava sistema "sa venezuele", vidi se da se apsolutno ne razumes o ovo sto radis...
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Aj mali ne tupi kurac vise ovde, imas svoj server i forum

Citat: alenn poslato Septembar 28, 2021, 23:22:16 POSLE PODNE
Aj mali ne tupi kurac vise ovde, imas svoj server i forum
ne gubi se idiote raspali..
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Ovo stvarno izgleda fenomenalno. Responzivno, većinu toga zgleda kao da je na tipku što mi se jako dopada, vizualno odlično, rado bih contributeao projektu. Kad otvarate? Ako trebate devove, javi se u DM.

Citat: ꜱᴍᴏᴋᴇ poslato Septembar 28, 2021, 22:21:44 POSLE PODNE
Vidim da si postao pametan. Niko nije rekao da ja igram SAMP 8 godina nego GTA SAN ANDREAS. Vodio sam server sa bratom, nisam rekao da sam bio glavni vlasnik servera, pomagao sam mu a on mi je dao poziciju.. Ja sam promenio par mana i TD-ova u ATH-u? Koliko se ja secam, ti si prvi govorio AU KOLIKO KIDA i tako to, i sam si koristio taj mod. Edit Savane nije, ovo je California roleplay koji sam drzao 2020. godine, Savana je edit Californie takodje. Niko nije meni "Provalio RCON", a to sto mislis sada da si neki haker i sto si se meni prokurcio bez ikakvog razloga a do pre mesec dana si se cmario i plakao, nauci se ponasanja decko. Digao sam hype oko SOLS-a i tu je, trenutno se radi big update i takav server u zivotu neces moci imati. Nisam se ja uzdigao vec su me takvi retardi poput tebe uzdigli, i da, vredjacu takve do kraja zivota jer si ispao klasicna PICKA. Objavljujes neke systeme sa "Venezuele" da bi ispao neko i nesto a zapravo si debil koji samo zeli paznju. To sto je tebi krivo nakon sto smo napunili slotove servera a ti ne mozes 5 igraca preci na svom serveru to je druga stvar, i za to se ne trebas ljutiti vec biti pozitivniji. :)
Koliko se ti sine gubis sad si dokazao uhvatio si se u 10 lazi ti drzao californiju? Licno sam taj gamemode kupio od vlasnika i savana roleplay nema niti jedan dio koda isti kao California. Razumin aj zelis se probit nekako al brate ovo ti nije nacin. Pricas o mome razumijevanju u rp jer sam rekao istinu da je tvoj mod edit rpg skripte sto je istina. Zao mi je samo @Slade izivini sto smo ti sjebali temu kida ovo sve a ovakve kidove treba maknut sa foruma.
Left

Citat: Chibs poslato Septembar 29, 2021, 01:00:52 PRE PODNE
Koliko se ti sine gubis sad si dokazao uhvatio si se u 10 lazi ti drzao californiju? Licno sam taj gamemode kupio od vlasnika i savana roleplay nema niti jedan dio koda isti kao California. Razumin aj zelis se probit nekako al brate ovo ti nije nacin. Pricas o mome razumijevanju u rp jer sam rekao istinu da je tvoj mod edit rpg skripte sto je istina. Zao mi je samo @Slade izivini sto smo ti sjebali temu kida ovo sve a ovakve kidove treba maknut sa foruma.
retarde maloumni, niko nije rekao da su moj i taj mod koji si ti kupio isti. Ne blamiraj se previse sa tim izrazom "sine"...  Da, ja sam drzao californiju, mogu ti poslati cak i slike ako zelis? Vidim da ne znas ni osnovne stvari RP-a, "tvoj mod edit rpg skripte sto je istina" sve si mi rekao u jednoj recenici o tvom znaju Roleplaya. "ovakve kidove" opet ti sa tvojim izrazima kao dete od 10 godina idiote jedan raspali, posle ovog izrada "kidara" ne mozes nikome vise nista reci..
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Citat: ꜱᴍᴏᴋᴇ poslato Septembar 29, 2021, 14:04:14 POSLE PODNE
retarde maloumni, niko nije rekao da su moj i taj mod koji si ti kupio isti. Ne blamiraj se previse sa tim izrazom "sine"...  Da, ja sam drzao californiju, mogu ti poslati cak i slike ako zelis? Vidim da ne znas ni osnovne stvari RP-a, "tvoj mod edit rpg skripte sto je istina" sve si mi rekao u jednoj recenici o tvom znaju Roleplaya. "ovakve kidove" opet ti sa tvojim izrazima kao dete od 10 godina idiote jedan raspali, posle ovog izrada "kidara" ne mozes nikome vise nista reci..
Volio bih vidjeti te slike, osnovne stvari RP-a aj navedi mi ih faco a to sta ti mislis da drzis hrp server sa rpg edit scriptom je zabluda ista kao sto si umislio da si neko i nesto ovdi
Left

Zamolio bih moderatore da ne zakljucaju temu radi jednog čovjeka koji pati od kompleksa nize vrijednosti. Tema je otvorena da ukratko pokazemo 2% samog gm-a cisto da se vidi profesionalnost i ozbiljnost prvenstveno Slade-a. Hvala svima na nesebičnim te nadam se kvalitetnim savjetima i idejama. Drago mi je da Balkan samp jos uvijek ima one prave ljubitelje RolePlay-a,. Iskreno se nadam da će svi ovi elokventni momci s teme biti dio naše ptice u shranjivanju ove dugotrajne nostalgije. Zivjeli!

Citat: Chibs poslato Septembar 29, 2021, 14:21:46 POSLE PODNE
Volio bih vidjeti te slike, osnovne stvari RP-a aj navedi mi ih faco a to sta ti mislis da drzis hrp server sa rpg edit scriptom je zabluda ista kao sto si umislio da si neko i nesto ovdi
ja nisam nista umislio, nauci osnove Roleplaya i nauci sta je RPG.
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Citat: ꜱᴍᴏᴋᴇ poslato Septembar 29, 2021, 15:25:36 POSLE PODNE
ja nisam nista umislio, nauci osnove Roleplaya i nauci sta je RPG.
Mani se covjeku sa teme, ostavio si komentar i dobro te

Citat: __vedran.xyz77 poslato Septembar 29, 2021, 16:15:24 POSLE PODNE
Mani se covjeku sa teme, ostavio si komentar i dobro te

CoA Legend, big respect

Postovani clanovi Balkan SA:MP-a u toku su prijave za marketing team za City of Dreams server. Naime vas trud nagradjujemo RL novcem! Svaki marketing team member ce dobiti 1e za svakog igraca kojeg dovede, dakle 50 igraca ----> 50e. Jedini uslov u svemu tome jeste da taj igrac kojeg ste doveli ostane do 10og lvla te da ima racun na forumu. Nije bitno odakle ste, bitno je samo da imati bilo kakav payment method. :) Ukoliko ima zainteresovanih mogu da mi posalji privatnu poruku, kako bih opsirnije i detaljnije mogli o tome. Takodjer vazno je napomeniti da se sve to moze nagraditi i inGame pogodnostima na vama je da odlucite.

kasnite par godina al sretno cini se super

Bank Robbery Heist

Okvirno ovaj sistem će biti kroz naredne updateove same skripte još dodatno unaprijeđen, kako pokretanjem kroz textdrawe, tako i dodavanjem dosta novih heistova. Pljačka banke je common thing na svakom SA-MP roleplay serveru, pa je to ujedno i prvi heist koji smo dodali u sistem. Heistove pokrećete iz vlastite kuće, a svaka kuća, od Male do Ville, ima ploču za pokretanje heista. Koristeći mobitel, nakon što pokrenete heist, prvo pozovete tim, zatim ga startate. Kada startate, neophodno je pozvati Zero-a da vam dostavi kombi za pljačkanje. Ostali koraci su uglavnom prikazani na videu, neke ćete morati sami saznati kroz igru, budući da sam sam pljačkao pa nije bilo mogućnosti snimiti iz obe perspektive - osobe koja ide u sef i osobe koja čuva taoce.



Pridružite nam se!
Forum: www.cityofdreams.info
SA-MP server: 54.36.19.104:7799