Car Cracking & XP system

Započeo Slade, Januar 10, 2022, 21:23:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: realshoota_ poslato Januar 11, 2022, 00:16:29 PRE PODNE
Poslao mapu sa Southlanda, kralju uključi se.
Pričamo o Westmontu, za te bogu stare mape nikog ne boli kurac.

Do neki dan ste bili Southland, razumio bih da niste vi objavili taj topic, ali jeste.
Pa ono, jel ti to jedini argument da je tema stara il šta?
Zovi druga on kaže zna "ucutkati" osobe argumentima, pored što je dobar dev.

Citat: realplaya poslato Januar 11, 2022, 00:18:06 PRE PODNE
ne bih da saljem kod pa da ga ubacite na CoD kao svaki moguci sistem sa WTLS-a.

Za razliku od vec poznatih izvora vasih mapa, ti nikad ne mozes naci izvor mog koda, jer ne postoji, sve sto je na mom modu sam ipak ja uradio, za razliku od vasih objekata, moji textdrawi, moj kod, dobar argument, ako ih tako klasificiraš, BTW: ko će tvoj kod ubaciti u mod  :D
Samo si potvrdio moju rečenicu da se repetiraš i da nemaš nikakvih dodatnih argumenata: jedino što si uradio jeste davao self opinion i navodio WTLS

Citat: realplaya poslato Januar 11, 2022, 00:18:06 PRE PODNE
Zelen, hmm. Slikaj licnu bruca ako mozes, samo da utvrdimo da imas 20 i nesto godina.. Ne branim ja sebe, dodji na nas discord pa cemo pricati svi zajedno ako nije problem.. Sa tobom lako mogu uci u SA-MP raspravu i izaci, naravno kao pobednik, a ti kao retard koji tripuje nekog programera ili sta vec..

Nije problem, ti pasoš ja ličnu, ovdje pred svima, prekrij podatke koje ne želiš da se vide, dovoljan je datum rođenja.
I ne, ne možeš, to je isto da ti kao neko sa 2-3 mjeseca rada kažeš da znaš bolje programirati od nekog Senior Software Engineer-a koji ima 5-6-7 godina staža.
Nemaš iskustva, i ništa ne može to da nadomjesti.
Svakako ja sam ukazao na tvoje godine na osnovu tvog ponašanja, godine ne moraju nužno mnogo toga da znače, ja ću poslati sliku da sam 6-7 godina stariji od tebe, ali problem je što to ne mora značiti da sam pametniji (a na tvoju žalost jesam).

Citat: realplaya poslato Januar 11, 2022, 00:18:06 PRE PODNE
Ucutao si se kada sam te upitao jedno pitanje, jos uvek nije odgovoreno. Jesi li video zgradu iz east los santosa u red county-u? 10 godina igras a ne znas osnovnu mapu... ha-ha!
niko nije rekao da sam ja radio ovaj model zgrade, a vidis i sam odakle je model, za koga je izradjen i na kom se serveru koristi/koristio, nadam se da vidis.

Pojma nemam o čemu pričaš, šta si ti to rekao da ima dobrog smisla i argumenata a da ja nisam odgovorio. Mislim tvoja nijedna rečenica nema nijedan argument u današnjoj raspravi, nisi stavio niti jednu sliku, niti jedan validan info, samo bubaš napamet i u prazno.
Wow, jako je teško napraviti model zgrade, vjerovatno jedan jedini koji si napravio i sada ćeš u svim temama gdje te ljudi napadaju za kopiranje skrenuti na jedini model koji si ti uradio?

I mogu ovako do jutra, i ti ćeš opet napisat isto: Baziran na WTLSu, imamo našu zgradu Red County kurac palac, repetiraš se i nisi zanimljiv.

Citat: realshoota_ poslato Januar 11, 2022, 00:23:11 PRE PODNE
Izvini kralju, već donosi pare. Ali eto ostali ste bez argumenata, kuda ćeš dalje kada jedan model prodam za 45e

Neki dokazi ili nešto? Ko je horan dat 45 eura za model koji može skinuti online ? (mislim znamo da nije niko ali eto)
Jer ipak buduci da screenshot moze biti falsifikovan inspekt elementom, snimi nam snimak, još bolje.

Citat: realplaya poslato Januar 11, 2022, 00:25:00 PRE PODNE
(shoota i ja smo uzeli obojica po 150e na jednoj mapi izradjenoj za 3-4 sata, NA JEDNOJ. Zamisli kako je to kad radis sa francuzima i stalno te tako lepo isplacuju..)

Da da, jaci ste nego ijedna firma u IT Industriji Srbije, kao sto sam rekao nekad u pocetku rasprave, i ja sam guzio Pamelu Anderson, ko vjeruje neka cestita, ko ne vjeruje, i ne mora.

Citat: realplaya poslato Januar 11, 2022, 00:25:00 PRE PODNEKazi tacno koji forum i koji mod, a vidim da ne znas nista, samo znas da kazes RUSKI, debilizam. Cujemo se, vidimo se, napusite mi se cmarne vegetacije, pozdrav.

Ruse nisam spomenuo, informacije sam dobio iz tvoje teme gdje ti je već neko ko je član ovog foruma ostavio dokaz da uzimaš mape. Ja nigdje nisam vidio nešto što me impresioniralo u tvom modu do sada tako da zašto bih bio revoltiran do te mjere da tražim odakle kopiraš (kao što si ti u mom slučaju)
Zapamti jednu stvar: Ja što napravim, ti ne možeš, ti što napraviš, ja mogu, its that simple when coding is in case.
Hocemol se i repetirati na Hunger i Thirst sistem koji si kopirao od mene? Ili je to bila šala hehe, pa i ja cijelo vrijeme šalim.
Poslednja Izmena: Januar 11, 2022, 00:29:54 PRE PODNE od Slade

Ajde zpo ljubim vas
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

I zaboravio sam da dodam da nećeš nikad biti developer niti uposlenik u IT firmi, jer nemaš Soft skills, kancer si, ne postuješ starije, misliš da je samo tvoje mišljenje validno i ispravno, apsolutno si osoba za zaobići.

Ma da okvirno gledajući tvoj kod nisi nikad ni davao znakove da ćeš biti dev.
Drži se SA:MPa dok nije probao, a onda uživaj u svoja 4 zida sa prijateljem na diskord callu.
Poslednja Izmena: Januar 11, 2022, 00:33:03 PRE PODNE od Slade

45 eura su ljudi dali za model, pa ti pričaj.
Senior kurcina engineer, lagano je napisati na forumu da si neko i nesta.
Odradi ti model pa pošalji da vidimo, vidim da sve znaš raditi.

Citat: realshoota_ poslato Januar 11, 2022, 00:32:53 PRE PODNE
Senior kurcina engineer, lagano je napisati na forumu da si neko i nesta.

Naveo sam primjer, nisam rekao da sam ja Senior Software Engineer, fakat vise nemam potrebu da dokazujem da si glup jer i sam to dokazujes, ne znas ni da procitas recenicu.

Citat: realshoota_ poslato Januar 11, 2022, 00:32:53 PRE PODNE
45 eura su ljudi dali za model, pa ti pričaj.

Vjerujem braci, pricaj slobodno da sam ga i ja metno Pameli.

Neka Slavic konacno reaguje po pitanju dvojice mladica, ja cu lockati temu, moze se i skloniti a otvorit cu novu kada uvazeni dvojac konacno bude odstranjen sa foruma, nadam se trajno.