Ideje za skriptere

Započeo Łuk@, Novembar 13, 2017, 13:43:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Organizacija sistem al fazon od nule naprimer da svaka organizacija na pocetku ima samo jedno vozilo i da novcem od robanja (ili novcem u sefu koji mogu clanovi da ostave) moze kupiti drugo trece itd itd. Isto tako i sistem svercanja ali da lider moze odabrati dal ce svercovati oruzje dal drogu. Ako se lider odluci za sverc oruzja mocice ih nabavit po jeftinijoj ceni nego u gun shopu i samim tim bit ce pljackanje isplativije ali ce i rizik biti veci jer ako policija zaustavi clanove i pronadje neregistrovano oruzje = zatvor. Sistem svercanja takodje ne bi bio kao na drugim serverima nego da to bude fazon dodje ti lik sa sleperom u tajno skroviste pa ti i tvoji clanovi prevozite kombijima do baze. E sad problem je ko ce bit taj lik e pa taj lik treba da ima svoj sleper jer nije lepo dat random liku sleper za dzabe logicno ideja nije dovrsena jer nmp kako bi imalo smisla odakle ce taj lik da nabavlja ta oruzja ali cela poenta je da organizacija korak po korak napreduje i da sverc sistem ima smisla a ne odes kombijem do nekog mesta bez detalja odakle tamo ta droga kao sto sam ugl vidjao dok sam igrao samp
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..