PARTNERI:
-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: ◄ Glavni razgovor #48 ►  (Pročitano 32534 puta)

Deleted User, ek2k18, zabolje me kurac hahahahahah (dekszy) i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži ᴅ ɪ ɴ ᴏ

Odg: ◄ Glavni razgovor #48 ►
« Odgovor #1035 poslato: Oktobar 11, 2021, 20:17:17 posle podne »
Sta je okvirno sa Sampom trenutno? Primjećujem da SA radi na nivou ali svi ovi serveri sa službene liste imaju dosta nizak broj igrača iako su bili gigantski
Evo SOLS se upravio otvorio "Balkanski"...i udjoh i sta sam vidio je...isti TD-ovi kao sa CoD-a i onoga ceskog servera kakol vec i cega li vec...
Onako dijelovalo mi je fino samo sto ima pickup mehanicara na random lokaciji od ATH-a...Ono moze proc trenutno igraca 27
Miami House - OGC Developer

Van mreže LoOdaK

« Odgovor #1036 poslato: Oktobar 11, 2021, 21:08:34 posle podne »
Pozdrav društvo, šta se radi ?
Citat
Electric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK

Van mreže fovx

« Odgovor #1037 poslato: Oktobar 12, 2021, 06:05:11 pre podne »
Jedva cekam da Rockstar izbaci neki video vezan za GTA: Triology

Na mreži Deleted User

« Odgovor #1038 poslato: Oktobar 12, 2021, 10:10:28 pre podne »
Jedva cekam da Rockstar izbaci neki video vezan za GTA: Triology
Nemoj se nadati nicemu dobrome, u najboljem slucaju ces dobiti malo bolju grafiku ko da si ubacio enb i to je to...

Pro pawno developer i skripter. Ripujem svakakve sisteme iz svakakvih modova za $$$ nove greske i bagovi su gratis.

Van mreže BloodMaster

• Ex. Super Moderator
  • Balkan SA:MP Legenda
  • Soldier
  • *
  • Broj zahvalnica: 6
  • Jes' ti onaj s jutuba? Gleda te moj brat
« Odgovor #1039 poslato: Oktobar 12, 2021, 16:24:10 posle podne »
Ima li neki FiveM mapper zainteresiran za sitne posliće tu i tamo?

Van mreže Matt.

« Odgovor #1040 poslato: Oktobar 12, 2021, 17:15:30 posle podne »
Evo SOLS se upravio otvorio "Balkanski"...i udjoh i sta sam vidio je...isti TD-ovi kao sa CoD-a i onoga ceskog servera kakol vec i cega li vec...
Onako dijelovalo mi je fino samo sto ima pickup mehanicara na random lokaciji od ATH-a...Ono moze proc trenutno igraca 27
TD-ovi nisu isti kao sa CoD-a nego su CoD TD-ovi isti kao sa WTLS-a koje mi je poslao jedan od developera. Taj pickup sto ima na random lokaciji od "ATH-a" je pickup iz moje mape koja nema veze sa ATH-om tako da ne komentarisi nesto u sta nisi upucen, vidim da volis da kenjas po tudjem radu.
Southland Roleplay - Head of Administrators
Discord Server: https://discord.gg/SR4Kh9RbmQ
IP-Adresa: 185.224.144.118:7778

Van mreže fovx

« Odgovor #1041 poslato: Oktobar 12, 2021, 17:16:35 posle podne »
Nemoj se nadati nicemu dobrome, u najboljem slucaju ces dobiti malo bolju grafiku ko da si ubacio enb i to je to...
Ne znam, ne mogu da sudim. Ipak je to Rockstar Games, sto znaci da se moze ocekivat nesto misteriozno ili obicni garbage… Na nama je da cekamo. ;D

Van mreže Stifler ツ

« Odgovor #1042 poslato: Oktobar 13, 2021, 00:42:21 pre podne »
ooooooooooooooooo

Na mreži Slade

« Odgovor #1043 poslato: Oktobar 13, 2021, 18:43:03 posle podne »
TD-ovi nisu isti kao sa CoD-a nego su CoD TD-ovi isti kao sa WTLS-a koje mi je poslao jedan od developera. Taj pickup sto ima na random lokaciji od "ATH-a" je pickup iz moje mape koja nema veze sa ATH-om tako da ne komentarisi nesto u sta nisi upucen, vidim da volis da kenjas po tudjem radu.

Baš WTLS ima kao u mene textdraw za glad i žeđ u donjem lijevom ćošku?

Tvoji:

Moji:

WTLS:

Dakle ovdje vidimo samo jedno, tvoji su isti moji, WTLS nema uošte donji dio textdraw-a, da ne govorim što crpiš ideje i iz mojih drugih textdrawa poput mobitela, pa si u header mahinalno stavio LS-TEL identično poput mene:

Pored što ti po stoti put dokazujem da si kancer, ti se još ponosiš činjenicom da si iskopirao WTLS header a 5 dana prije toga si mene prozivao za isto, to je dokaz koliko si zapravo ograničen mentalno, kako uopšte uspiješ da napišeš kod sa mozgom hrčka.
« Poslednja izmena: Oktobar 13, 2021, 18:44:29 posle podne Slade »

Forum: www.cityofdreams.info
SA-MP IP: 54.36.19.104:7799
Discord: Click!

Korisnici koji su se zahvalili: MirsoN, Hydra.

Na mreži Galardo

« Odgovor #1044 poslato: Oktobar 13, 2021, 19:09:08 posle podne »
Burazeru nemoj da se primas na njihove komentare, kao i sto sam mozes vidjeti kakvo je stanje na forumu i kakvi su sve komentari po objavljenim temama izmedju istih.

Na mreži ᴅ ɪ ɴ ᴏ

« Odgovor #1045 poslato: Oktobar 13, 2021, 19:37:31 posle podne »
Drug, skini Reborn Mod, odi na tu lokaciju i tu ti se nalazi posao mehanicara.....
Miami House - OGC Developer

Van mreže psihoaktiw

« Odgovor #1046 poslato: Oktobar 13, 2021, 20:01:46 posle podne »
gde mogu da zatrazim neku mapu?

Na mreži Slade

« Odgovor #1047 poslato: Oktobar 13, 2021, 20:20:29 posle podne »
Neko ko radi promo movie u vidu reklamiranja samp servera i njegovih sistema, ako ima iko, neka iskoči PM, plaćeno je.

Forum: www.cityofdreams.info
SA-MP IP: 54.36.19.104:7799
Discord: Click!

Van mreže AristoN

« Odgovor #1048 poslato: Oktobar 18, 2021, 23:03:35 posle podne »
Ukoliko ima neko ko zna TD-ove da radi neka mi se javi PM da se dogovorimo oko suma novca itd..
Molim vas samo oni koji znate da radite da se javite.

Van mreže Matt.

« Odgovor #1049 poslato: Oktobar 18, 2021, 23:10:47 posle podne »
Baš WTLS ima kao u mene textdraw za glad i žeđ u donjem lijevom ćošku?

Tvoji:

Moji:

WTLS:

Dakle ovdje vidimo samo jedno, tvoji su isti moji, WTLS nema uošte donji dio textdraw-a, da ne govorim što crpiš ideje i iz mojih drugih textdrawa poput mobitela, pa si u header mahinalno stavio LS-TEL identično poput mene:

Pored što ti po stoti put dokazujem da si kancer, ti se još ponosiš činjenicom da si iskopirao WTLS header a 5 dana prije toga si mene prozivao za isto, to je dokaz koliko si zapravo ograničen mentalno, kako uopšte uspiješ da napišeš kod sa mozgom hrčka.
"Kancer", khm. Procitaj lepo sta sam napisao a onda pocni komentarisati. Nisam ja taj koji je iskopirao WTLS, pogledao sam Mosarov video i zakljucio da si jedan klasican retard koji je umislio da je neko i nesto. Mislim, mozda ja gresim? Prekopirao sam "LS-TEL" od tebe? Citiram, "To sto ti nisi igrao GTA 5 ne znaci da ja kopiram".
Southland Roleplay - Head of Administrators
Discord Server: https://discord.gg/SR4Kh9RbmQ
IP-Adresa: 185.224.144.118:7778