Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

U ovom topiku, kao i u proslom, mozete pricati o svemu ali bez spamanja i bez vredjanja.

Konačno prvi. Nego, nije li ovaj razgovor trebao biti nakon 200 strana ?

to je neodredjeno, obicno se pravi nakon 100

Drugi !  8)

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com



Jel ima tko brzi? â€" at Michael Schumacher Kart-Center.
http://i.imgur.com/ez7RjRA.jpg
Poslednja Izmena: Jul 06, 2014, 20:30:08 POSLE PODNE od [AG] Boris.


Momci gde ste upali ja sam upao na elektrotehnicar racunaraaa :D

Ja Grafićke Tehnike
Member since Oktobar 02, 2013, 22:25:17 poslijepodne





Gde ste bre ljudi :D

btw, ukoliko se neko dvoumio izmedju Windows 7 i Windows 8 operativnog sistema, evo odgovora koji ce da razresi sve nedoumice 8)

https://www.youtube.com/watch?v=ItSXxGRR7b8

Dete jos ni ne zna sta je uopste sistem :D

Koje taj mali, zna li mu ko ime majke da ja njoj oblasnim neke stvari, a malom da bata Denis cupa usi malo kad mu otac nije vredan..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Jul 06, 2014, 23:09:59 POSLE PODNE
Koje taj mali, zna li mu ko ime majke da ja njoj oblasnim neke stvari, a malom da bata Denis cupa usi malo kad mu otac nije vredan..
Hahahhahahahha, ma nemam pojma, slucajno sam naleteo na taj video pa rek'o da ga podelim sa vama, da saznate pravu istinu o OS. :D 

Citat: Nxidza poslato Jul 07, 2014, 01:09:26 PRE PODNE
Citat: Denis_Lapi poslato Jul 06, 2014, 23:09:59 POSLE PODNE
Koje taj mali, zna li mu ko ime majke da ja njoj oblasnim neke stvari, a malom da bata Denis cupa usi malo kad mu otac nije vredan..
Hahahhahahahha, ma nemam pojma, slucajno sam naleteo na taj video pa rek'o da ga podelim sa vama, da saznate pravu istinu o OS. :D
Gledao sam ovaj klip pre dva-tri dana i ostao zatecen koliko danasnji, mogu slobodno da kazem, klinci nemaju zivot i neku osnovu detinjstva, potpuni raspad sistema. Mali je najverovatnije pokusao da bude Cile ST pa se, da izvinite, zajebao u performansu. Idi bre dete padaj sa bicikle, kradi vocke po komsiludu, miniraj naselje petardama, ali nemoj da se majmunises ispred kamere i da pricas gluposti. Dodje mi da placem kad vidim ovu decicu  ???

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com