[FS] JunkBuster 10 (Preveden!)

Započeo Coldplay, Avgust 04, 2012, 10:59:49 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Naziv FS: JunkBuster

Verzija FS: 10

Napravio AC: Double-O-Seven

Preveo: ColdPlay

Svrha FS: AntiCheat

Opis FS:Posto ubrzo idem van, nemam vremena puno pisati...

Ovo je namjenjeno za RP servere, kako ne bi doslo do haxovanja novaca, ili drugih hackova... JunkBuster, je jedan od najbolji AntiCheat-a za Samp, imaju ga mnogi serveri, velika je potraznja za njim! Prevedeno je, ne bas 100 %, ali je vise 75 %... Preveo bih sve, ali sada nemam vremena, mozda cu sutra prekosutra... Najveci dio koji nisam preveo je, kada mjenjate verbijale... Da bi vam AntiCheat radio, morate OBAVEZNO procitati ''Procitaj me''!!! Ako ne uradite sve sto vam pise nece vam raditi kako treba!!! Instalacija je prevedena u potpunosti, pa ne bi trebali imati problema!!!
DownLoad




Poslednja Izmena: Avgust 04, 2012, 13:34:29 POSLE PODNE od [XRP] ColdPlay


Ovo je dobro.Testat cu ga da li radi...Hvala na obijavi..

Javite ako ima virusa u download-u, jer meni nema a koristim AVG... Ako ima recite gdje, SolidFiles 2Shared, ili 4shared, da mogu ga skinuti s posta...

Odlican anti-cheat, mozda cu ga testati, a mozda i necu jer imam Kiwi Bot


Neznam ko ga je napravio :D sto je i najgori problem, jer sam nasao samo folder :D Ako zns tko je napravio napisi :)

Double-O-Seven je napravio

Pise ti unutar .pwn fajla 100 %, inace ako si naso samo folder, nadam se da si naso sve sto je potrebno za rad AC-a

To je definitivno najbolji anticehat ikad napravljen, al stim da vec jaako dugo nije updejtovan, postaje star, i nema nove detekcije, inace je jedan od najboljih AC-ova :)
Poslednja Izmena: Avgust 04, 2012, 13:22:41 POSLE PODNE od [BR]Maki187

Evo stavio sam :D
Ima i JunkBuster 11, ali nasao sam sam bio pwn, pa sam isao s 10-kom


super sto si preveo.... :D



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.




Ja na NLRPGv3 vec imam kiwi Bot, ani cheat, kako da uradim da iksljuim Kiwi Bot a d ami radi samo ovaj JunkBuster 10??
Poslednja Izmena: Avgust 06, 2012, 21:26:09 POSLE PODNE od Gruja