[FS] JunkBuster 10 (Preveden!)

Započeo Coldplay, Avgust 04, 2012, 10:59:49 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Gruja poslato Avgust 06, 2012, 21:26:00 POSLE PODNE
Ja na NLRPGv3 vec imam kiwi Bot, ani cheat, kako da uradim da iksljuim Kiwi Bot a d ami radi samo ovaj JunkBuster 10??

Neznam jeli na NL vec unesen anticheat u GM, ili je preko FS, kao i JB... Ako je vec netko napravio AntiCheat, unutar GM-a, to ti je malo veci problem... Ovako ti ga nemogu rijesiti jer nemam ni NL, te nezna kako kod njih ide

Anti Cheat, taj Kiwi Bot je u GM-u, nije preko FSa, Nadam se da zna da mi neko pomogne.

Hvala unapred!!

Citat: Gruja poslato Avgust 07, 2012, 14:31:28 POSLE PODNE
Anti Cheat, taj Kiwi Bot je u GM-u, nije preko FSa, Nadam se da zna da mi neko pomogne.

Hvala unapred!!
Zalim, ali ja ti tu nemogu nazalost pomoci... Nemam NL GM, nezna mu uopce tip njegov, jedino ti moze netko pomoci tko ima NL MOD...


Ja hocu da stavim ovja antiCheat junBuster ali mi izade eror kod


#include <Double-O-Files_2>

to mi bude eror kako da ga uklonim


#include <Double-O-Bits> sad je ovo eror ispravio sam onaj!!

Imam problem ovde oko JB kako da stavim zabranu da ne proverava kad neko kuca /repair ili tune sta da stavim ispod komandi u skripti?


C:\Documents and Settings\Korisnik\Desktop\Bosnia Sky\filterscripts\JunkBuster.pwn(60) : fatal error 100: cannot read from file: "Double-O-Files_2"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.


Idem Compile JunkBuster file i ond mi ovi erori.Kako da ga uklonim

Citat: [BS]Gun poslato Avgust 13, 2012, 18:18:22 POSLE PODNE
C:\Documents and Settings\Korisnik\Desktop\Bosnia Sky\filterscripts\JunkBuster.pwn(60) : fatal error 100: cannot read from file: "Double-O-Files_2"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.


Idem Compile JunkBuster file i ond mi ovi erori.Kako da ga uklonim

Compilaj sa svjoim pawnom i ubaci ove include od JunkBustera

Ujedno imam i ja problem kad compilam dobijem ova 3 warninga

C:\Documents and Settings\David Babić\Desktop\server uklonjen!\pawno\include\JunkBuster.inc(463) : warning 201: redefinition of constant/macro (symbol "CreateVehicle")
C:\Documents and Settings\David Babić\Desktop\server uklonjen!\pawno\include\JunkBuster.inc(470) : warning 201: redefinition of constant/macro (symbol "AddStaticVehicle")
C:\Documents and Settings\David Babić\Desktop\server uklonjen!\pawno\include\JunkBuster.inc(477) : warning 201: redefinition of constant/macro (symbol "AddStaticVehicleEx")

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!


Nije mi jasan ovaj 4 korak upute za JunkBuster.Gdje ,kako i sta se ubacuje pod 4.public IsPlayerAdminCall(playerid)????
Step 4)
   Koristis neki admin sistem? Ne samo RCON sistem? Morate ga onda prilagoditi svom GM admin sistemu
   JunkBuster nemoze prepoznati neki strani admin sistem, pa evo primjera kako ga prilagoditi

   Funkcija (Ovo je samo PRIMJER!):

      public IsPlayerAdminCall(playerid)
      {
         if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1)
            return 1;
         else
            return 0;
      }

   Vazno:
      Ako nisi jos razumio, ovo treba prilagoditi GM-u, inace nece raditi ispravno!
      Ako ne pratite iduce korake, JunkBuster ce samo prepoznavati RCON admina kao admina!
      
    (kopiraj ovo u svoj GM/FS admin sistem i odogvori na zeleno! [ovo je za velikeeee pocetnike]):
      
      public IsPlayerAdminCall(playerid)
      {
         if(/* Odgovor: Jeli ID admin? */)
            return 1; // If yes, return 1.
         else
            return 0; // If no, return 0.
Poslednja Izmena: Avgust 29, 2012, 10:36:12 PRE PODNE od Lexa