Los Balkan RPG/DM 0.8.5

Započeo Sαѕυкє, Mart 03, 2012, 21:26:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


    Moj najveći projekat dosada, Los Balkan RPG/DM 0.8.5 (verzija do prije update-a). Projekat raÄ'en od 5 mjeseca 2011 godine, i sada priveden kraju. Dakle, sve je uraÄ'eno kao i na skripti Los Balkana, čak su i boje iste. (Iznimka za neke AdmWarnove koje izbacuju komande koje se češće koriste, su zbog ubijanja crvene boje u očima, ublažene zelenom). Dakle ovaj moj GameMode je nastao od skripte, i dakle od toga sam počeo, i doÅ¡ao do LB-a. Dakle GM je 100% editan, dosta bugova rijeÅ¡eno. Dakle, ovo mi je treći GM dosada, i definitivno najbolji. Na kraju ovog paragrafa, želim da se zahvalim ovoj zajednici jer me mnogo toga naučila i sigurno ne bih otvarao ovu temu da nije bilo tutoriala na balkan-sampu.

    Skripteri: Benjamin Fajich aka Uciha(Sasuke)


    Biznisi
    Dakle biznisi kao na LB su uraÄ'eni

    • Banka
    • Ammo
    • Restorani
    • Ostalo





    Organizacije

    • Police Department
    • Yakuza Mafia
    • La Cosa Nostra
    • Grove Street Families
    • Ballas Gangster Family
    • Hitman Agency




    Poslovi
    Dakle poslovi su svi isti kao i na LB, samo je još dodan posao "Lažni policajac"





    Kuće
    Dakle, kuća na serveru trenutno nema, ali imate u folderu GM-a, u Scriptfilesu, GarHouse, sa uraÄ'enih 99 kuća, samo ih trebate ubaciti u GM, a ja za to trenutno nemam vremena...



    Svi ostali sistemi

    • Chat

    • Count sa mogućnošću odbrojavanja od 3 do 20

    • (Dodatak)Naskriptan čitav deagle event

    • Svi skriptani eventi koji su bili na LB(sanchez, dakar, forest, district...)

    • Login

    • /jobhelp || /orghelp za sve poslove i organizacije

    • (Dodatak) /Promo komanda

    • Kompletan Dok sistem

    • Area sistem

    • (Dodatak) Admin baza, gdje se admini na sastancima mogu sakupljati

    • /report sistem

    • (Dodatak) Kada kupite sat, i utipkate /time

    • Warn, tj. unwarn sistem
    • (Dodatak) Vehs komanda

    • Kompletan stats sistem dakle sa rijeÅ¡enim levelima, respektima, respekte dobijate nakon 30 minuta, a ne svaki sat, i u statsu imate minuta do place, imate nadolazeca placa, skill...





    NAPOMENA: Svaki sistem, ili bilo šta što ispred sebe ima (Dodatak), znači da nije bilo na LB, nego sam ja to dodao.

    Na kraju, važno je spomena, skripta ima SAMO 2 warninga, koja od silnog umora više ne znam riješit, no ne predstavljaju nikakav problem.
    [/list]C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\Los Balkan\Los Balkan\gamemodes\LosBalkan.pwn(21059) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "final_speed_int"
    C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\Los Balkan\Los Balkan\gamemodes\LosBalkan.pwn(21053) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "speed_string"
    Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


    2 Warnings.


    Skripta sadrži 47090 redova, i za one koji žele znati više, bit će upaljen moj kućni server.
    77.78.217.252

    Komentari?
    Poslednja Izmena: Mart 03, 2012, 21:29:25 POSLE PODNE od Sαѕυкє

    Nije uredu kopirati druge servere ....
    sto se tice warninga samo obrisi ta dva reda ...
    0/10 i vjerojatno ce biti Lock tema ..

    Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Mart 03, 2012, 21:31:22 POSLE PODNE
    Nije uredu kopirati druge servere ....
    sto se tice warninga samo obrisi ta dva reda ...
    0/10 i vjerojatno ce biti Lock tema ..

    Tvoje mišljenje.

    Sve je ok,samo ovdje treba download staviti ako grijesim ispravite me :P




    Balkan Ulice RPG opis servera: Click



    -Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

    Citat: [BURPG] 4men poslato Mart 03, 2012, 21:35:43 POSLE PODNE
    Sve je ok,samo ovdje treba download staviti ako grijesim ispravite me :P

    Ne grijeÅ¡iÅ¡  ;)

    Htio sam prvo vidjeti reakcije, a onda da stavim download, meÄ'utim evo vam ga odmah



    Zip je zaštićen, za pw mi se javite na PM!
    Poslednja Izmena: Mart 03, 2012, 22:25:14 POSLE PODNE od [BR]panameR.


    Lemi_Zero

    A koji je password od .rar fajla ? mozete li mi reci ? ili mi posalji PM

    Citat: Lemi_Zero poslato Mart 03, 2012, 22:03:11 POSLE PODNE
    A koji je password od .rar fajla ? mozete li mi reci ? ili mi posalji PM

    ÄŒitaj ccc

    Citat: SαѕÏ...кÑ" poslato Mart 03, 2012, 21:38:52 POSLE PODNE
    Zip je zaštićen, za pw mi se javite na PM!

    EDIT: Nažalost, ne mogu svima dati pw, jer imam ograničenje od 3 poruke na sat!
    Poslednja Izmena: Mart 03, 2012, 22:13:04 POSLE PODNE od Sαѕυкє

    Lemi_Zero

    Poslao sam ti poruku ali neodgovaras xD, zar nije jednostavnije da stavis ovde password :S ?

    Citat: Lemi_Zero poslato Mart 03, 2012, 22:14:15 POSLE PODNE
    Poslao sam ti poruku ali neodgovaras xD, zar nije jednostavnije da stavis ovde password :S ?

    Nije, neću da bilo tko ima ovaj mod  :)

    Ja nez il san glup ili šta al ja nemgou skinut ovaj mod, onaj lvid kako li već bloka. XD

    Lemi_Zero

    Sad moram da cekam -.- ajde kada stignes posalji mi na PM password nemoj zaboraviti :D treba mi mod :P

    Citat: Lemi_Zero poslato Mart 03, 2012, 22:18:03 POSLE PODNE
    Sad moram da cekam -.- ajde kada stignes posalji mi na PM password nemoj zaboraviti :D treba mi mod :P
    nisi ti centar svijeta -.-"

    Citat: R3DM4N poslato Mart 03, 2012, 22:16:10 POSLE PODNE
    Ja nez il san [cenzura] ili šta al ja nemgou skinut ovaj mod, onaj lvid kako li već bloka. XD

    Bit će da je ovo cenzurisano  :D

    Nemoj stiskat na livid download, nego otiÄ'i na dno stranice, čekaj da se mirrori učitaju, i onda izaberi sajt, i downloadaj.

    dali ti imas pravo za objavljivanje ovog?
    Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_