[GM] Cyber RolePlay

Započeo []Flynâ„¢, Februar 27, 2011, 02:39:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.










-Uvod
Kao sto i vidite,server je RolePlay.Radnja je u Los Santosu i Cyber City-u,tamo su igraci navikli(msm na LS) i msm da nebi uspeli u neki drugi grad a pogotovo ne u nekom selu.Bilo je par Servera na selu sa odlicnom skriptom ali nije bilo igraca!Zato sam se ja odlucio za LS!Na Serveru ce se raditi mnogobrojni Update-ovi i stoga ce se usavrsavati i napradevoati! Nadam se da cemo uspeti ,pa za pocetak barem sa 20-25 igraca.
To je malo o Serveru,a sada da krenemo sa Opisom.









-Mehanicar
-Poljoprivrednik
-Postar
-Vozac busa
-Diler Droge
-Diler Oruzija
-Gradjevinar





Mehanicar
Mehanicar je radjen na unikantan nacin!Kada uzmes posao mozes pokrenuti misije u kojoj ces izvrsavati zadatke vezane za taj posao i tako zaradjivati,takodje ces moci popravljati/puniti gorivo drugim igracima kao sto je i uobicajeno..
Slike:




Poljoprivrednik
Ovaj posao ima 3 kategorije,koje su radjene na unikantan nacin..
Vrsenje-
Nacin je takav da kada sednes u kombajn ukucas /vrsenje i na polje za vrsenje ce se stvoriti psenica koju ces morati da ovrses/pokosis.. Kada napunis bunker ides do hangara i tu ti pare lezu na platu!
Slike:
 




Oranje-
Ovaj je nacin radjen na unikantan nacin!Sednes u traktor, upises /oranje pojavice ti se CP do kojeg moras doci i zakaciti plug/tanjiracu i krenuti orati njivu,kada zavrsis njivu,vratis se do hangara i pare ti lezu na platu..
Slike:
     




Mlekar-
Ovaj posao je takodje unikantan!Nije ono smorno prevoziti mleko tamo i nazad! Vec imamo stalu ogradjenu ogradama i tu se nalaze krave koje muzete komandom /muzi kravu,kada pomuzete sve krave odnesete mleko gazdi i pare vam legnu na platu..
Slike:
 




Postar
Ovaj posao i nije tako unikantan ali je donekle zanimljiv!Ispred poste ima Pickup do kojeg morate stati kamionom i stisnuti LMB u kojem ce vam se otvoriti dialog "Zapocni posao" , "Utovari postu" prvo morate utovariti postu u kamione pa zatim krenuti da raznosite po kucama!
Slike:
-Ovaj posao je u izradi !




Vozac busa
Ovaj posao je jednostavan kao i na ostalim Serverima! Komandom /ruta otvori vam se dialog u kojem birate kojom cete rutom voziti! Za sad ima samo 3 rute, a to su: "Ruta jedan" , "Ruta dva" , "San Andreas ruta" SA ruta je da ides oko cele mape ,znaci kroz LV/SF/Sela itd...
Slike:





Diler Droge
Posao je nekako unikantan,jer ne morate cekati druge igrace da bi zaradjivali , jednostavno mozete pokrenuti misiju vezanu za posao i krenuti zaradjivati..Misije je da sednes u kamion i raznosis drogu Mafijama i Bandama!i tako automatski zaradjujes!Naravno takodje mozes i drugim igracima prodavati i tako zaradjivati...
Slike:
   




Diler Oruzija
Isti je nacin kao i kod Dilera droge! Imate odredjenu misiju za posao,u kojoj raznosite oruzije Mafijama/Bandama i tako zaradjujete!Takodje i drugim igracima mozete prodavati i na taj nacin zaradjivati...
Slike:
   




Gradjevinar
Ovaj posao ima 2 podvrste a to su:
Ravnanje zemljista-
-Ova podvrsta je jednostavna pokrecete posao komandom /ravnaj i pratite CheckPointe,prolazite kroz CPove i ravnate zemljiste,takodje budete freezani na svaki CP nekoliko sec.
Slike:
       




Prenosenje cementa/zemljista-
-Ovaj posao je radjen na takav nacin da prenosis zemljiste/cement tako sto tamo gde je ravnano odatle se uzima zemljiste i odnosi se na otpad predvidjen za to! Sa tog otpada utovarate cement i nosite do oznaceng CheckPointa.
Slike:
-Ovo je u izradi!




CrP Organizacije


  • Police Department [PD]
    Federal Bureau of Investigation [FBI]
    Hitman Agency
    Predsednik
    Hitna Pomoc
    Taxi-Co



  • Grove Street
    Ballas
    Crips



  • The Black Dragon Triads
    The Vincie Family
    Corleone's Mafia
    La Cosa Nostra




Bande-
Bande ce imati misije koje ce resavati i time dobijati para (mozda i oruzija) npr: Pljacka banke, pa kad opljackaju moraju isporuciti robu na jedno mesto a da ih policija ne uhvati i tako mogu da zaradjuju,takodje mogu i krasti od drugih igraca Novac,Oruzije,Mobilni,Sat itd...


Mafije-
Mafije trguju drogom ,Diler droge njima dostavlja robu kao sto sam i rekao gore !Svaka Mafija ima Opremu (Oruzije) Mafije ce takodje imate neke misije(Za neki update) Nemam sta puno rec za Mafije,to je to.




...:::Register/Login System:::...

Register
-Register system je odradjen u Dialogu tako da sve vam je samo na KLIK .
Slike:
       


Login
-Login je takodje u Dialogu kao i Register,tako da samo je potrebno upisati lozinku,kao sto sam ja na slici:
Slike:






...:::Tutorial System:::...
-Tutorial je radjen na unikantan nacin,msm tako nesto do sad nije vidjeno!
Tutorial je odradjen u TDu. Koristen je include <eum> by Luka.P

Slike:
     




...:::Spawn System:::...
-Posle Tutoriala sledi Spawn.Spawnas se u Avionu i iz njega izlazis na Aerodrum i tu kreces sa igrom!
Slike:
   




...:::Gps System:::...
-Gps je jednostavan.Komandom /gps se otvara dialog sa ponudjenim mestima,lako je za koristiti i nece vam biti problem da se snadjete u LSu .
Slike:
       




...:::Afk System:::...
-Afk system nije nesto poseban,sastoji se od 2 komande za igrace i +jedna komanda za admine!
Komande su:
/afk - Kada ides afk.
/back - Kada se vratis.
/afklista - Da se vidi lista igraca koji su AFK (Samo za Admine)

Slike:
       
...:::AmmuNation System:::...
-Kupovina oruzja je u dialogu + 3DTextovi za lakse snalazenje!
Slike:





...:::Unique Burger Map:::...
Slike:






...:::Cyber City:::...
Slike:
 

...:::Organizacije/Mafije/Bande [Slike]:::...
Slike:
 








...:::Slike sa Servera:::...
   


||=========================================================||

|| Skripter : joXy    

|| Mapperi : Hawks & joXy        
||=========================================================||


Download:

Nece niko vise nista zaradjivati na tudji trud i rad! Eto vam.

da a to nije ta verzija sto je na slikama,btw ionak ima pol balkana ovaj mode :D...






Scriptam za jako male pare,tko zeli neka me kontaktiran na PRIVATNA PORUKA

Zao mi je sto ti je propao server ovo je dobar GM

poznaticovik

Odličan mod šteta što propadoše trud

Steta, trudio si se jako za ovaj GM, trebali ste uspjeti sa ovim GM
No, hvala sto si objavio ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



mogli ste uspijeti sa modom nez sto si ga objavio al eto hvala ;)


Evo ja cu ovaj mod koristiti za edit na svom serveru... Vec smo puno Editirali...

Naravno veliko hvala na gm-u  i Stavljamo velike Creditse u GM
Poslednja Izmena: Februar 27, 2011, 10:25:42 PRE PODNE od [CE]Don_Sergio
/

e jel mi moze neko reci u cemu je problem..pocetnik sam pa ne znam bas

pojavi mi se ovaj error Run time error 19:File or function is not found..

nista nisam dirao samo mi se ovo pojavi moze li mi neko reci u cemu je problem
Poslednja Izmena: Februar 27, 2011, 10:38:05 PRE PODNE od dario94

SviÄ'a mi se mod jakoo..

Neznam zasto ste ga uopce stavljali tu , kad ste ga mogli sakriti fino i negdje prodati mozda

ili ga ostavili sebi , pa kad vam se vrati zelja za skriptanjem pa da samo nastavite..

Ali eto , to je vasa odluka.. Mozda cak se i odlucim da editam tu nesto , ili malo to jos doradim

pa vam javim.. Mozda nekad opet uspije server ;)

e jel mi moze neko reci u cemu je problem..pocetnik sam pa ne znam bas

pojavi mi se ovaj error Run time error 19:File or function is not found..

nista nisam dirao samo mi se ovo pojavi moze li mi neko reci u cemu je problem

ZicMortal

Cyber sadrzi COS kojeg sam ja radio. Ako nista drugo, molio bih kakve creditse (tjedan dana sam ga radio, dobio nisam sta sam trebao ali to nije vise ni imalo veze jer ste odlucili zatvorit server, a ja sam vjerovao u vas).

Stvarno je dobar GM steto sto vam je propao :(




Steta sto je propao server...
Inace super mod sve pohvale za trud


ee kad ocu da upalim mod pokaze mi se onaj error run time 19 zna li neko u cemu je problem