[GM] Cyber RolePlay

Započeo []Flynâ„¢, Februar 27, 2011, 02:39:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Pa nije bio taj post kad sam ja kliknuo na Posalji




meni samo ovaj error prijavljuje
C:\Documents and Settings\Arsic\My Documents\Downloads\Cyb3r_RolePlay_0.3c\Nesto Ctber\gamemodes\CYBER.pwn(22) : fatal error 100: cannot read from file: "dini"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.


Citat: matematicar poslato Februar 27, 2011, 11:55:34 PRE PODNE
meni samo ovaj error prijavljuje
C:\Documents and Settings\Arsic\My Documents\Downloads\Cyb3r_RolePlay_0.3c\Nesto Ctber\gamemodes\CYBER.pwn(22) : fatal error 100: cannot read from file: "dini"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.


Otvori preko pawna i lociraj GM, i tek onda Compilaj..

Jesam ista stvar..msm i prvi put sma perko pawna otvorio

[11:56:41] Script[gamemodes/CYBER.amx]: Run time error 19: "File or function is not found"

Ovako mi pise kad kliknem na samp-server.exe




Johnny

Citat: Nikola I poslato Februar 27, 2011, 12:01:25 POSLE PODNE
[11:56:41] Script[gamemodes/CYBER.amx]: Run time error 19: "File or function is not found"

Ovako mi pise kad kliknem na samp-server.exe


Takodje...



Jos jedan post ovdje ides na hladjenje, [KLIK]
Poslednja Izmena: Februar 27, 2011, 12:18:56 POSLE PODNE od yamaha

Hoce li nam neko pomoci kako da ovo namestimo??

Jos jedan post ovdje ides na hladjenje, [KLIK]
Poslednja Izmena: Februar 27, 2011, 12:18:13 POSLE PODNE od yamaha





odgovorio vam je 50 puta, otvori pawno taj gde ti je server, otvori gamemod i compile ga u gamemodes
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ja mislim da ce svi na balkanu koji neznaju skriptati otvoriti server s ovim gm, dodati koju mapu i to ce biti editirani GM.
/

Jel ovaj bug sa autima parkiram ga kod kuce odem relog on se stvori kod salona bug ili

Ja imam jedan problem tj error :
C:\Documents and Settings\Administrator.HR-213E363C6D88\Desktop\UNRP\gamemodes\CYBER.pwn(32) : fatal error 100: cannot read from file: "Shad"


A kada ubacim "Shad" u "Include", pa idem "Compile", izbaci mi 26 errora

Zna li netko što trebam napraviti?
Hvala!

Edit: Mod mi se po slikama čini odličan, svaka čast!
Poslednja Izmena: Februar 27, 2011, 12:42:07 POSLE PODNE od Hitman

kat5

Daj izbrisi ovaj mod..Predobar je da bi ode stajao :S
Zao mi je tvog servera :-[

Nisi trebao objavit mod ali ok.
A vama sto pitate kako se dati admin i lider sta vec ste tu pricali jel vam tesko da malo u pawnu trazite malo??
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D