Las Vegas RolePlay

Započeo Muma, Jul 12, 2016, 07:07:23 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime GameModa: Las Vegas


Vrsta GameModa: RolePlay


Jedinstvenost GameModa: Ima svasta...


Jezik GameModa: Balkanski


Sistemi GameModa: Ima svasta, gps, admin, tester, cos, house...


Izvorni GameMod: //


Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Pluginsi: Samo skinite one .exe fajlove sa http://sa-mp.com/download.php, ostalo ima...


Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Includsi: Samo skinite one .exe fajlove sa http://sa-mp.com/download.php, ostalo ima...


Druge stvari: //


Server na kojem je GameMode bio korišten: Las Vegas i poslije kao Balkan Extazy


Slike:
Album slika, odlicna RP skripta :)


Video:
HIMNA
COMPTON AVENUE CRIPS
ZAPRASIVAC KOMARACA
TRAILER
VREME JE ZA VRACANJE - TRAILER


Napravio Gamemode:: Luka Zivanovic - Lukenzi


Editovao Gamemode: //


Credits: //


Download Link:
SOLIDFILES
MEDIAFIRE
SENDSPACE


Mod ima bugova ali dobar skripter ce to rijesiti ;) Ja sam htio da sredim ovaj i pokusam napraviti jos bolji RP ali nemam ja zivaca za ovaj jer radim na Athloneu, a na njemu ima previse posla :)

WinRar PW: mumalvrp


Kako da sebi postavite admina?
Registrujete se na server sa svojim nickom u mom' slucaju Muma_Maddox, onda izadjete sa servera i otvorite pwn moda pa pronadjete DEVELOPER i promijenite Muma_Maddox u vas nick i compile. Kada zavrsite compile udjete na server i /makeadmin 0 7 1 i morate biti RCON admin.


Poslednja Izmena: Jun 22, 2017, 19:23:19 POSLE PODNE od Amain

Veoma zanimljivo  ::) a po malo i cudnovato  :D :D :D
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Citat: ●•٠·Dolke ·٠•● poslato Jul 12, 2016, 07:15:18 PRE PODNE
Veoma zanimljivo  ::) a po malo i cudnovato  :D :D :D
Veoma cudnovato hahahaha :D


Zaboravio sam reci da ulazite i izlazite iz kuce/firme.. na /enter i /exit, a ne na F kao sto smo navikli :D I da vas PD moze locirati preko GPSa ako je upaljen te kad spavnujete vozilo preko /veh morate /fuelcars da bi se napunila non-ownable vozila jer ovo sto ste spawnovali je na 0 sa gorivom :D I imate /nrac i /rac sto je non-ownable rac i ownable vehicle rac :)

Ti nemaš pravo ovo objavit ovaj mod je kupljen :) barem je tako Lukenzi pričao :D
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Citat: ophion poslato Jul 12, 2016, 14:17:20 POSLE PODNE
Ti nemaš pravo ovo objavit ovaj mod je kupljen :) barem je tako Lukenzi pričao :D

Imam, imam.. :D

Dobar modic, slican ovom Balkan Extazy kekeke :D


Uradio sam sve postavio svoj nick u DEVOLPER , usao kucao rcon login i /makeadmin 0 7 1 i nista

Extra je mod  :D
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Ovaj mod imam od kako je kupljen jer sam bio sa covjekom koji je to prvi kupio, ali u ovome modu ima bugova na COS sistemu i jos dosta toga!
[pawn]
CMD:popravimimisljenje(playerid, params[])
{
   if(PI[playerid][pHejter] < 1 ) return Error(playerid, "Nisi ovlascen!");
   SPD(playerid, D_HEJTER, DSL, ""BELA"Osetis se na citera", "Popravi mi misljenje\nPomozi mi da gajim cvijece\nNisam ja kriv sto sam papucar", "Izaberi", "Izadji");
   return true;
}[/pawn]

Citat: el_edin poslato Jul 13, 2016, 07:06:50 PRE PODNE
Uradio sam sve postavio svoj nick u DEVOLPER , usao kucao rcon login i /makeadmin 0 7 1 i nista
Nmp


Citat: FedoX poslato Jul 13, 2016, 13:22:44 POSLE PODNE
Ovaj mod imam od kako je kupljen jer sam bio sa covjekom koji je to prvi kupio, ali u ovome modu ima bugova na COS sistemu i jos dosta toga!
Svaka cast! I naglasio sam da ima

Citat: el_edin poslato Jul 13, 2016, 07:06:50 PRE PODNE
Uradio sam sve postavio svoj nick u DEVOLPER , usao kucao rcon login i /makeadmin 0 7 1 i nista
cemu sluzi 1 na kraju? vecinom kad postavljas admina imas samo /makeadmin [ID igraca] [admin level], ovaj 1 cemu sluzi?

Citat: Camaro :) poslato Jul 13, 2016, 19:01:48 POSLE PODNE
cemu sluzi 1 na kraju? vecinom kad postavljas admina imas samo /makeadmin [ID igraca] [admin level], ovaj 1 cemu sluzi?
Admin slot


Citat: muma. poslato Jul 13, 2016, 18:20:16 POSLE PODNE
Citat: el_edin poslato Jul 13, 2016, 07:06:50 PRE PODNE
Uradio sam sve postavio svoj nick u DEVOLPER , usao kucao rcon login i /makeadmin 0 7 1 i nista
Nmp


Citat: FedoX poslato Jul 13, 2016, 13:22:44 POSLE PODNE
Ovaj mod imam od kako je kupljen jer sam bio sa covjekom koji je to prvi kupio, ali u ovome modu ima bugova na COS sistemu i jos dosta toga!
Svaka cast! I naglasio sam da ima

Mislim to sto si moderator nemoj mislit da si bog isus... Kostat ce te to! ;)
[pawn]
CMD:popravimimisljenje(playerid, params[])
{
   if(PI[playerid][pHejter] < 1 ) return Error(playerid, "Nisi ovlascen!");
   SPD(playerid, D_HEJTER, DSL, ""BELA"Osetis se na citera", "Popravi mi misljenje\nPomozi mi da gajim cvijece\nNisam ja kriv sto sam papucar", "Izaberi", "Izadji");
   return true;
}[/pawn]