SA:MP razvoj (Citaj)

Započeo Savana, April 01, 2018, 09:16:11 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Potrebno nam je 3 najbolja skriptera nista ovo djeca vamo tamo, nego iskusni programeri koji ne rade bugove u modu.
"koji ne rade bugove u modu" Te neces naci.
Uzmimo za primjer neki studio - Ubisoft, prerano i bez puno testiranja izbace igru i onda im 1 od 10 uspije na trzistu. Svaki bug se moze rijesiti kada se nadje, samo je bitno naci.

Inace ovo je ona standardna ideja svakog balkanskog sampera.

Necu shvatiti ovo bukvlano, mislim da zeli da se okupe dobri momci koji bi podigli nivo SAMP-a na nacin da se detaljnije i organizovanije neke stvari naprave i da se sistemi iz korijena (ili djelimicno) promjene te definisu na malo na drugaciji nacin.

Veliki problem pawn-a jeste ovo strukturirano programiranje sto stvara veliku frku u velikom kodu, jos ako se dobro organizacija ne obavi koda kasnije to nastaje "tegoba".

Slicno nesto sam predlagao da se pokrene open source projekat i da se te ideje, volja i znanje spoje u jedno, medjutim nema nista od toga jer oni sto znaju i koji su aktivni vec imaju live servere ili su napustili to vise, i novi koji edituju postojece.

Subjektivno mislim da to nikad nece biti jer nije se desilo prije, sada definitivno nece.

Kakvu li si ti travku dokucio  ;D
Fina vam je roba,al slaba davanja

Citat: .ксундер poslato April 25, 2018, 00:54:27 PRE PODNE
Potrebno nam je 3 najbolja skriptera nista ovo djeca vamo tamo, nego iskusni programeri koji ne rade bugove u modu.
"koji ne rade bugove u modu" Te neces naci.
Uzmimo za primjer neki studio - Ubisoft, prerano i bez puno testiranja izbace igru i onda im 1 od 10 uspije na trzistu. Svaki bug se moze rijesiti kada se nadje, samo je bitno naci.

Inace ovo je ona standardna ideja svakog balkanskog sampera.


svaka čast, napokon neko ko shvata suštinu i da niko nije svemoguć

Citat: Slade poslato Jul 09, 2018, 00:32:44 PRE PODNE
svaka čast, napokon neko ko shvata suštinu i da niko nije svemoguć

Ja kad sam na fbu pisao da nema najboljih, boleo ih kurac xD
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: Slade poslato Jul 09, 2018, 00:32:44 PRE PODNE
svaka čast, napokon neko ko shvata suštinu i da niko nije svemoguć
Btw nije jedini.
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.



Ne mozes imati 3 skriptera pošto to su već tri stila/tipa servera