"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Treba mi pomoć: Moze neki Skripter da mi pomogne oko jedne Sitnice ? Ima Bug koji je po mom misljenju lako za Fix-ati ali je meni tesko jer nemam Pojma o Skriptanju. Mnogo mi znaci. Hvala !  :)


Neko da mi odradi discord server i dizajnira server?Ima nagrada

Citat: Nikola_Toretto poslato Maj 13, 2019, 21:50:24 POSLE PODNE
Treba mi pomoć: Moze neki Skripter da mi pomogne oko jedne Sitnice ? Ima Bug koji je po mom misljenju lako za Fix-ati ali je meni tesko jer nemam Pojma o Skriptanju. Mnogo mi znaci. Hvala !  :)
Kazi nam koji bug

//
Poslednja Izmena: Jun 01, 2019, 23:20:00 POSLE PODNE od Fqris

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Moze neko da mi pomogne oko sistema za pljackanje za UP mod

Treba mi najobicniji nargila sys ili kreiranje nargile preko komande , hvala !
Kae evo propalog skriptera :)

Citat: Harun Shadow poslato Jun 06, 2019, 23:23:31 POSLE PODNE
Treba mi najobicniji nargila sys ili kreiranje nargile preko komande , hvala !
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=113569.0
Imas jos boljih potrazi na forumu!

Citat: L3NNON poslato Jun 04, 2019, 22:42:56 POSLE PODNE
Moze neko da mi pomogne oko sistema za pljackanje za UP mod
klik 1
klik 2
samo malo ukucas rob bank system i naci ces :D
svaki od ovih ce ti radit samo moraš logično dodat lijepo u UP mod haha
69

Treba mi komanda da mogu napraviti firmu za rent i rent vozila.Imam mod sve,ali nemam nigde rent vozila u citavom modu,a ne umem kako da napravim tj nema komanda...ako me ne razumete javite se pa cu vam objasniti ako je neko voljan da mi pomogne.Znaci treba mi komanda da mogu da napravim rent firmu da bi mogli igraci kupiti tu rent firmu i treba mi komanda da mogu da stvaram rent vozila posto nemam rent vozila uopste na spawnu niti po celom serveru

Ovako treba mi ovaj mod https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=128256.0 , Athlone v3 File ga objavio ali zasto ga nemogu compile  i ne dostaju neki fajlovi ako neko moze sredit ili cak i ti @file420_

Citat: Mangup Na Babu poslato Jun 08, 2019, 13:20:51 POSLE PODNE
Treba mi komanda da mogu napraviti firmu za rent i rent vozila.Imam mod sve,ali nemam nigde rent vozila u citavom modu,a ne umem kako da napravim tj nema komanda...ako me ne razumete javite se pa cu vam objasniti ako je neko voljan da mi pomogne.Znaci treba mi komanda da mogu da napravim rent firmu da bi mogli igraci kupiti tu rent firmu i treba mi komanda da mogu da stvaram rent vozila posto nemam rent vozila uopste na spawnu niti po celom serveru
To onda nije komanda nego jedan fin sistem oko par stotina linija ako se ne kreira dinamično...

Treba mi respawn sys kao na Skill Areni ono organizacijska vozila itd

Citat: Nure poslato Jul 03, 2019, 20:33:19 POSLE PODNE
Treba mi respawn sys kao na Skill Areni ono organizacijska vozila itd

stock RespawnujOrgVozilaKaoSkillArena()
{
     respawnovanokaoskillarena = true;
}

.....

otkud će neko znati kakav je tebi sistem vozila, for loop kroz IDove vozila orge koje/kojih želiš i SetVehicleToRespawn(vehicleid);

Citat: mumitza. poslato Jul 03, 2019, 20:54:25 POSLE PODNE
stock RespawnujOrgVozilaKaoSkillArena()
{
     respawnovanokaoskillarena = true;
}

.....

otkud će neko znati kakav je tebi sistem vozila, for loop kroz IDove vozila orge koje/kojih želiš i SetVehicleToRespawn(vehicleid);
Klasican up mod burazer,ne znam kako da definisem tj pozovem tj ubacim u taj loop sva org vozila npr od triads i od GSF i ostale kako da ih spojim sve u jedno i da pozovem to da se respawn mozes pojasniti primerom?