◄ Muzika ►

Započeo [CH]Lenon, Septembar 21, 2015, 18:56:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Poslednja Izmena: Avgust 28, 2019, 19:46:07 POSLE PODNE od androo



caaaaalifornia


bilo je lijepo dok je trajalo.






jebena pjesma (malo uvredljiva ali izbrisite post ako je to problem)
https://www.youtube.com/watch?v=NBHqs6RoIyE



Citat: SLAVICBEAST poslato Septembar 04, 2019, 02:10:12 PRE PODNE
  :-X

Baš sam u zadnje vrijeme pregledao nekoliko njegovih intervjua i stvarno mogu priznati da je Corey Taylor jedan od rijetkih ličnosti u metalu da se ne pretvara i da ne glumi, jedan od najiskrenijih i down-to-earth vokalista.

Btw, ovaj bass solo od Ryan Martinie-a, bivšeg člana Mudvaynea ubija znači :D
mogao bih satima slušat samo njega da svira bass gitaru, ne treba ništa više



bilo je lijepo dok je trajalo.



Citat: Bašovski poslato Septembar 04, 2019, 22:44:14 POSLE PODNE
Baš sam u zadnje vrijeme pregledao nekoliko njegovih intervjua i stvarno mogu priznati da je Corey Taylor jedan od rijetkih ličnosti u metalu da se ne pretvara i da ne glumi, jedan od najiskrenijih i down-to-earth vokalista.

Btw, ovaj bass solo od Ryan Martinie-a, bivšeg člana Mudvaynea ubija znači :D
mogao bih satima slušat samo njega da svira bass gitaru, ne treba ništa više



Corey (Slipknot), Chester (Linkin Park), Benjamin (Breaking Benjamin) i M.Shadows (Avanged Sevenfold) su mi poslednjih par godina omiljeni vokali sa fenomenalnom transformacijom glasa. Ujedno i moji omiljeni rok-metal bendovi, dodao bih jos mozda Bullet for My Valentine, Three Days Grace i Bring me the Horizon (poseban performans u Royal Albert Hall-u).

Ma sta ja pricam, ima ih jos, nego da ne preterujem. Kad se radi o kvalitetnoj muzici glupo bi bilo izostaviti nekog :P
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: SLAVICBEAST poslato Septembar 06, 2019, 02:23:17 PRE PODNE
Corey (Slipknot), Chester (Linkin Park), Benjamin (Breaking Benjamin) i M.Shadows (Avanged Sevenfold) su mi poslednjih par godina omiljeni vokali sa fenomenalnom transformacijom glasa. Ujedno i moji omiljeni rok-metal bendovi, dodao bih jos mozda Bullet for My Valentine, Three Days Grace i Bring me the Horizon (poseban performans u Royal Albert Hall-u).

Ma sta ja pricam, ima ih jos, nego da ne preterujem. Kad se radi o kvalitetnoj muzici glupo bi bilo izostaviti nekog :P
Upravo to, a7x sam slusao bas dugo vremena i bas su brutalni


bilo je lijepo dok je trajalo.