Balkan Dossier - Posao Kosac Trave

Započeo Streetboy, Jul 10, 2015, 11:12:01 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


   Balkan Dossier - Posao kosac trave   

Pozdrav svim članovima ovog foruma,danas ćemo Vam pokazati posao kosač trave koji se nalazi na Balkan Dossier serveru.
Skripterski dio posla je odradio Streetboy (ja).
Možete nas pratiti na zvaničnoj fb stranici : zvanična fb stranica
Sve predloge,ideje ili pitanja,možete poslati na naÅ¡ email: [email protected].

   Video prezentacija posla   



Sve pohvale, ali meni jedna stvar nije jasna, sama cinjenica je da se samp polako raspada(na balkanu) koliko vidim neznam za ostale, i zasto se nebi 3-4 servera kao npr. ovi sa BS sluzbene liste da se ujedine i svi kaku ovlast imaju tako imaju i na tome zajedinckom serveru (naranvo sad ce neko reci to je nemoguce bit ce svade to je jasno ali da se sve sredit) i jedan server sa vise iskisnih skirpeta i mapera mogo bi biti vrhusnki time da bi i igraci dosli sa onoga servera na taj i sa 4 srv redovitih 60 igraca sto je 240 stalnih igraca na serveru i naravno kad bi ljudi vidili da se vratio samp u zivot vratili bi se mozda i oni stari igraci... Znam da ovo nema veze sa ovim gore postanim ali nisam znao gdje da napisem ovo a pukla me inspiracija :D
I jos jednom sve pohvale streetboy-u . :D (i dzabe svog truda koje ulozis sada u tu kada ce biti lose stanje sa igracima na serveru, zato bi se trebali ujedinit znam da je pre ambiziozna ideja ali opet :D
Poslednja Izmena: Jul 10, 2015, 13:15:37 POSLE PODNE od GЯG[4]™

Hvala puno :)
A to sto se tice ujedinjavanja,ono uopste nije protrebno,novih igraca ima koliko hoces,problem su ti klinci koji ddosaju pa se neke odlicne zajednice gase.. Ali proci ce i to valjda :)

Aha,neznam za to jer sam se istek vratio nakon godinu i pol :D al msm bilo bi to dobra da se ujedine nebi bilo 60 igraca stalnih nego 240 i znam da se skine rekord od 200 igraca al odna stalnih bude 100 a ovako bi se skinio rekord od 400 igraca i msm da bi se onda dosta igraca vratilo... nadam se da mi ne zamjeras sto ti spamam na odlicnoj prezentaciji :D

Lijepa ti je slika  :D
Super je posao, kao i uvijek kradeÅ¡ moje ideje hahaha  :D
Å alim se, super je

Citat: GЯG[4]â,,¢ poslato Jul 10, 2015, 13:59:23 POSLE PODNE
Aha,neznam za to jer sam se istek vratio nakon godinu i pol :D al msm bilo bi to dobra da se ujedine nebi bilo 60 igraca stalnih nego 240 i znam da se skine rekord od 200 igraca al odna stalnih bude 100 a ovako bi se skinio rekord od 400 igraca i msm da bi se onda dosta igraca vratilo... nadam se da mi ne zamjeras sto ti spamam na odlicnoj prezentaciji :D
Ma kazem ti,nije problem u igracima,ima ih i vise nego prije,problem je sto se obaraju serveri...
Hahaaha ne zamjeram,hvala :D

Citat: Drobnjak poslato Jul 10, 2015, 14:11:11 POSLE PODNE
Lijepa ti je slika  :D
Super je posao, kao i uvijek kradeÅ¡ moje ideje hahaha  :D
Å alim se, super je

Kad bih ti rekao ko je radio ne bi mi vjerovao :D
Ahahhhaha zabavan si :D hvala brale :)


Svaka cast, svidja mi se kako si realizovao. :)


Standardno uradjeno,svidjaju mi se ovakvi RP poslovi,da nije nesto sad prekomplikovano,ali ni da nije otidji do 5 markera gotovo.Svaka cast !  :)
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<