[VIDEO]Balkan Level's RolePlay - Bank Robbery

Započeo HamZa303, April 06, 2015, 22:39:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Ako se ne varam ovo je potpuno slican sistem kao sa United City-a v3 , interijer ste promenili teksture ( parket na zidu ne valja ) i mozda ste promenili polozaj resetka nakon dinamita, i lokacije svega..mozda ste uradili sami ali se ugledali na njihov sistem ili ste kupili skriptu, ne znam, ali sistem je odlican, pohvale  :)

Skripta je Raven's  8)
Poslednja Izmena: April 07, 2015, 09:56:54 PRE PODNE od HamZa303

Slazem se sa Bryantom da je sistem kao na United City v3, ali svakako je UC kopiro Xep tic koji je prvi dosao sa unikatnim sistemima tj. UC je iskopiro sve servere koje je mogo od LV do xe ptica i jos dosta njih.

Sto se tice sistema, svidja mi se ma da je kopirano tako da se nema sta tu ocjenjivat :D

Nista novo, ovaj sistem sam ja radio na GlobalGaming jos pre godinu i vise dana ako se ne varam. Takodje ovaj sistem imam i u modu, samo malo unapredjen jednim drugim efektom i prosirenijom pricom.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com


Kao što Lapi kaže ništa novo, ali eto pohvale na trudu osim ako nisi copy-paste.

K ROSE: smiješno covjece što si ljubomoran mnogo na moje radove kopiraš NooBot po mapama i ostalim sranjima
skripta ti puna bugova postoji ti server  od 2012 do 2015 al sve zakljucan razlozi update/rijesavanje bugova
ja kažem faco javi se na fb sa tobom u svaka doba cu script battle moja da ovog foruma neam nikad ti nemi nista uradio ovde ti drugi ljudi rade Zzzz  8) 8) 8) 8) 8) 8)

bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
Napravio si account Schweps i postavio post kako riješiti problem sa textdrawowima, boja od vozila ti ne odgovara sa textdrawom.
I kažeš meni da si bolji skripter od mene,a ja skriptam 3,5 godina a ti oko 1god..
Nauci pa se javi..


Poslednja Izmena: April 13, 2015, 20:20:36 POSLE PODNE od K ROSE

HAHHAHAHAHAHA nikad se bolje nisam ismijo kakv je ono klip propo sam ja i uskoro ces i ti DraGoNu nemozes polit
na ruke covjek te moze napravit preko skripte i vidi se ko kopira njegov server texdrawowi i mape a ja druze skriptam 2 godine i 6-7 mjeseci ako nisi znao nauci skriptat a sve govore moji klipovi svaki bas ti kometarises jer si ljubomoran ja ti kazem script battle kad god hoces i koja doba hoces Zzz !

Ti kopiraš mene botu mali.
Ja stavim Srpskoj mafiji ime Meksicka mafija ti vidis to ime i stavis kod sebe u skriptu.
Eto koliko si ti ljubomoran.
A to sto pricas za NB zaboli me.
Ti da skriptas 2 godine sad bi znao da napravis skriptu u Y_INI i YCMD..
Mal si ti još naucices.
Poslednja Izmena: April 13, 2015, 21:06:22 POSLE PODNE od K ROSE

Šta cu ja tebe kopirat imaš 0/500 napravicu ja skriptu YINI i YCMD doce i to na red ja vamo popravljam bugove u skripti i sredivam anticheat i ostale stvari ja skriptam 2 godine imaš sta protiv i imam pitanje zasto ti svaki moj klip i sliku komentarises kompleksi ?? 8) 8) 8)
Poslednja Izmena: April 13, 2015, 21:32:00 POSLE PODNE od HamZa303

Zasto komentarišem, pa zato jer se puno hvališ da skriptas.
100 puta sam ti reko, ne možeš biti bolji od mene u skripti.
Ja se ne hvalim da skriptam nikome, ja sam zakljuco server i odlucio da ne kopiram taj server koji si naveo.
Imam u cilju nesto drugo i radim na svoj nacin.


Jas se nehvalim nigdje ti  prico si da ja nemam pojma ja ti fino kazem ako tako tvrdis sa tobom cu Script Battle u svaka doba napravicu sisitem koji i ti napravis gubim vrijeme na botove ZZzz  ;D ;D ;D ;D

Hah ti gubis vrijeme za botove cc..
Kakav ti i battle ja kad sam zvao tebe, i nocketa Å¡to se niste odazvali.
Pa sam reko Adi Bolicu idi pitaj Hamze da ti napravi sistem stanova.. Znao sam da neces znati
pa sam mu reko da neznas.Pa si njemu reko kao da ne možeš izvlacio se.
Nego si dobio mod sa sistemom skladista i vikendica i sad se hvališ kao da si ti sve sam napravio.
A ja sam napravio Anticheat koji detektuje bez greške, pa napravio sistem emaila, pa knjizica.
Evo sad sam napravio i neaktivnost sistem.
Tako da sve više i više pravim.
Nisam kao ti da uslikam sultana na kojem piše policija i da se hvalim time.
Smješno..
I nije mi niko ništa pravio odavde na forumu, ovdje postavim neki kod ili sistem ako je nešto do sistema, a ne do mene.
Ja nisam nikada pravio sistem a da ga nisam znao napraviti. Pa onda doci ovdje i moliti nekog.
Jesam jedino znao pitati kako otprilike bi to trebalo da izgleda,jer nekada nemam ideje za ništa.
Ajde više ne odgovaraj peglaš me do sad sam mogo napraviti sistem neki.