speedtouch hackan od strane debila ;D

Započeo galeb, Avgust 04, 2009, 09:56:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [CH]matejdz poslato Avgust 04, 2009, 13:15:30 POSLE PODNE
mljarko BAN... Vec mi ides na zivce sa svojim ispadima... Svaki put kad se hacka nesto drugo sto nije CH...

Decki zao mi je.

O hvala ti Džota! UljepÅ¡ao si mi dan sa ovim BAN-om  ;D

Citat: [ST]galeb poslato Avgust 04, 2009, 11:52:22 PRE PODNE
naj debil koji kurac imas rusiti ista ako ti niko nije nista napravio ;)

Tako je! Oni koji ruše bezveze su SRAMOTA za hakere! Oni se nemogu nazivat hakerima! TO SU DEBILI! Nema druge riječi za njih...

SreÄ'uje se! Nasreću, (i moju i njihovu jer im murja nemože niÅ¡ta) nisu dirali database! Izbrisao sam sve shellove i viruse sa hosta, stavio password dugačak 150 km  :D i kontaktirao SMF za zaÅ¡tite (da pokrpam rupe)! Nažalost, za speedtouch forum i portal te za crotehnika forum i portal su izgubljeni dizajnovi jer su idioti sve izbrisali! Backup je zaražen ali ću probat nažicat Damira da mi ga ipak da da izvadim dizajnove, i onda cu opet skenirat za shellove...

ma injection stavi novi dizajn onaj je dosadio i bogu i narodu xD


Citat: [ST] Outlander poslato Avgust 04, 2009, 14:13:12 POSLE PODNE
ma injection stavi novi dizajn onaj je dosadio i bogu i narodu xD



potpis promijeni dizajn ;D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









III forum je dignut: http://www.speedtouch-samp.com/forum  ;D

Bog je uslisio vase molitve... Onaj je design izbrisan u hackiranju... Morat cemo ja i ti Galeb nesto novo sklepat  ;)

napravite nesto cool nek traje duze makin of design xD ali da bude bolji 1000puta od starog



Citat: [ST]Injection poslato Avgust 04, 2009, 14:57:12 POSLE PODNE
Ma kad ja i Galeb dizajniramo, to ima da bude najbolji design na Balkanu  :D  :D  :D

znamo zato niste znali staviti zastitu i su ve hackali





Kopiraj ovo u potpis ako mrzis cheatere!


Scripting status:

PittBull Stunt: 5%

My works:

[MAP]
LS Beach
LS Areo Stunt
Baza za dm serveru NEW!

[FS]
not!

[GM]
not!

KLIKNI TU!

ma debilu mozes imati bilo kakvu zastitu ali kada ti se ubaci shell odjebe ti sve u picku materinu, a vidim da ni balkan-samp niti croherzegovina nezna kako staviti botovsku zastitu na registraciju sta je gore nego oo nama, ali na balkan-samp nema veze ali vi serete po speedtouchu a pogledajte si malo ch ;D


nikome nedaju ZBUGANU temu da je prepravi a neznaju je sami ;D



ali nema veze ja mogu za bilo koji forum naci greske OCITE samo dok se nesere po radu vlastitim rukama ;D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Bez vredjanja i spammanja molim...vidim li jos jedan spam..ide lock!

Bosanac hakirao hahahaha

a ovo da ces zvati MUP, pa ja bi ti se poceo SMIJAT da me zoves i da radim u policiji!!!

pitao bi te cime se bavis, a ti bi rekao SAMP

ko ce te shvatit ozbiljno ?

daj ne pricajte nebuloze, nije vam to Police Department na SAMP-u ili FBI

ovo je stvarni zivot, a ako ti to prodje na murji onda ti debili koji tamo rade stvarno nemaju pametnijeg posla...

i meni je netko prckao po mome pa sam lijepo se ostavio toga i shvatio da to smece i nije bas za mene...

i jos nesto...

se zna onda tko je hakirao ful me zanima ??

p.s. nije da mi je drago, jer iskreno da ti kazem, Randy ti si debil koji nema ni kurca stvarnog zivota i zatvorio si se na taj komp i tamo uzivas... ali eto reci cu da mi je zao iako te nevolim, tj. nije to bas do tebe, nego nevolim ljude koji ne uzivaju u zivotu koji je STVARAN

oces savjet ?

pocni izlazit iz kuce, treniraj nesto, idi van, nadji neku curu (ako je to moguce bilo kako)...

e a ako ne probas neces znati kakav je to osjecaj... samo cu ti reci: 35 puta bolji od onoga osjecaja da vidis na svome serveru 150/150

si kada o tome razmisljao ?

svi vi ovdje uglavnom 90 posto nema PREKO 15-16 godina, a svi se ponasaju kao neki odrasli ljudi, kao da imate 30 i vise godina i radite po nekim firmama ili ste pak neki odvjetnici...

a znate sta decki vasih/nasih godina rade ?

si kada o tome razmisljao Randy ?

JESI KURAC, DRKAS NA PHP, A SVRSIS NA HTML  ;)

ja sam rekao svoje misljenje o ovome slucaju i bio sam iskren sta se ovoga i cijele situacije tice, a ako cu zbog toga dobit ban, znaci da bjezite od istine, iako mislim da ti Matej znas o cemu ja pricam i da za tebe ima nade...  ;)

Pusa od mene  thumbsup

Odes ba,izadji na vedro sunce pogledaj nesto lijepo ,drmni za guzofe,ne gledat redtube ,pa ga svrsit po keyboardu , izadji iz kuce, kao sto je korosec rekao sve se to slazem :D
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

Citat: Geoo[Nepoznat] poslato Avgust 05, 2009, 00:36:31 PRE PODNE
Odes ba,izadji na vedro sunce pogledaj nesto lijepo ,drmni za guzofe,ne gledat redtube ,pa ga svrsit po keyboardu , izadji iz kuce, kao sto je korosec rekao sve se to slazem :D

:D to je to...  ;D

Citat: Geoo[Nepoznat] poslato Avgust 05, 2009, 00:36:31 PRE PODNE
Odes ba,izadji na vedro sunce pogledaj nesto lijepo ,drmni za guzofe,ne gledat redtube ,pa ga svrsit po keyboardu , izadji iz kuce, kao sto je korosec rekao sve se to slazem :D

e bas si me nasmejao geoo





Kopiraj ovo u potpis ako mrzis cheatere!


Scripting status:

PittBull Stunt: 5%

My works:

[MAP]
LS Beach
LS Areo Stunt
Baza za dm serveru NEW!

[FS]
not!

[GM]
not!

KLIKNI TU!

Ma tko tebe šta pita Kora? Misliš da ne izlazim? Da kod nas ne postoji disko?? Pjena tulumi, striptiz???? KOJI TEBE KURAC BRIGA ŠTO JA RADIM??? GLEDAJ SVOJE POSLOVE!!

Samo što ja uz sve to stignem i nešto korisno radit, dok vi Klošari samo dangubite okolo... Izlaziš tu i tamo, u nočnim satima... Pa neću u 18h izaći... To klinci rade... Izlazi se u ponoć, u disko... Tako je bar kod nas...

Vama je sve zabava... Nije ni čudo da vam je server propao! Moraš znat razlikovat zabavu od posla... Dok oni moji vršnjaci *i wont flame any more*i se tamo ubijaju od posla sezonski, ja rađe radim doma na stranicama, i idem svaki dan s ekipom na more, svaki put drugdje, vozim biciklu svaki dan i navečer izlazimo u disko... Ali to je sve zabava... Stranice su posao...

Gledaj i Džotu... I on se zabavlja, stigne i glavu razbit, a opet uspješno administrira tu na Balkan SAMP, skripta za CH i štajaznam što još...

I Benjamin tulumari, a opet uspješno vodi CH zajednicu i sada i hosting...

Najbolje je bit u sredini i baviti se poslom, + zabavljati se... A klošari su najgori mogući oblik... Samo dangube cijele dane, ništa korisno ne radeći...

Ali ošli smo s teme...

Boli me briga za ST forum... Nebi ni prijavljivao da mi ostale sajtove nisu hackali, ali neću prijavit... Sparky se donekle i iskazao kao pošten... Sredio nam je zaštitu na gtabalkan.com i dao besplatno vBulletin sa licencom... A ovim hackom je samo pokazao koliko sam bio nezaštićen... I sad sam počeo više pažnje pridavati zaštiti...

Btw. portal od ST-a će neko vrijeme biti offline... Pošto je u hackingu uništen stari design, moramo napraviti novi! Portal ćemo pustiti u pogon kad dovršimo novi design pošto nije nužan, jedino forum!

Novi design ćemo nastojat da bude što uredniji i lijepši, a na njemu radimo Galeb i ja  ;D

U Hacku su izgubljeni i svi avatari te slike koje su bile uploadane NA NAŠEM SERVERU! Nestali su i smajlići a time ću se pozabaviti sada da vratim...
Poslednja Izmena: Avgust 05, 2009, 12:40:33 POSLE PODNE od [ST]Injection

MrBaff

i de bogati ajde sto su ti hackali website i to...

al okle tebi pravo da vrijedjas nas klosare? mislim mi klosari nikakve veze sa speedtouchom a neki ni sa sa-mpom i ti bezze tu seresh o nama ...(govorim o klosarima vrsti ljudi...)