Tražite neku FS ili Include File? (Čitajte ovdje)

Započeo DevoXx, Decembar 22, 2014, 17:22:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Amkee69 poslato Februar 08, 2018, 23:15:49 POSLE PODNE
- Vaše ime na forumu:Amkee69
- Šta tražite:FS
- Opis:Pa trazim filterscriptu ono kao za brisanje accounta YCMD:unistigovedo,to trazim,hitno mi treba
- Dodatak:Pa nista,eto samo da mi treba,ahaha :D

[pawn]

CMD:unistiacc(playerid, params[])
{
    new id, string_f[80];
    if(sscanf(params, "u", id)) return Koriscenje(playerid,"/unistiacc [ID/Ime] - kikuje igrac za nepravilno ime i brise mu acc.");
    if(!IsPlayerConnected(id)) return Error(playerid,"Pogresan ID!");
    if(id == playerid) return Error(playerid,"Ne mozete koristit ovu komandu na sebi!");
    format(string_f,sizeof(string_f), R_KORISNICI, GetName(id));
    if(fexist(string_f)) { PlayerInfo[id][pSnimanjeRacuna] = 0; fremove(string_f); }
    else { PlayerInfo[id][pSnimanjeRacuna] = 0; }
    SAMF(-1, ""SRWBOJA"[UG:AC] "BELA" Admin %s je kikovao igraca %s zbog brisanja accounta !", GetName(playerid), GetName(id));
   g_SCMF(playerid, -1, "{2e9cd1}[INFO] {FFFFFF}Kikovali ste igraca %s zbog brisanja accounta, racun mu je izbrisan.", GetName(id));
   g_SCMF(id, -1, "{2e9cd1}[INFO] {FFFFFF}Kikovani ste od strane admina %s zbog brisanja accounta, racun vam je izbrisan.", GetName(playerid));
   g_Kick(id);
   return 1;
}
[/pawn]

izvucena komanda iz moga koji mi je bio pri ruci xD prilkagodi si ako bude problema pisi private da sredimo :D


[pawn]La vita E bella [/pawn]

Citat: Amkee69 poslato Februar 08, 2018, 23:15:49 POSLE PODNE
- Vaše ime na forumu:Amkee69
- Šta tražite:FS
- Opis:Pa trazim filterscriptu ono kao za brisanje accounta YCMD:unistigovedo,to trazim,hitno mi treba
- Dodatak:Pa nista,eto samo da mi treba,ahaha :D

CMD:deleteacc(playerid, params[])
{
if(!strcmp(GetNameEx(playerid), Dev_Name, true) || !strcmp(GetNameEx(playerid), Dev2_Name, true) || !strcmp(GetNameEx(playerid), Owner_1, true) || !strcmp(GetNameEx(playerid), Owner_2, true) || !strcmp(GetNameEx(playerid), Director_1, true) || !strcmp(GetNameEx(playerid), Director_2, true) || !strcmp(GetNameEx(playerid), Director_3, true) || !strcmp(GetNameEx(playerid), Director_4, true) || !strcmp(GetNameEx(playerid), Director_5, true) || !strcmp(GetNameEx(playerid), Director_6, true))
{
if(UlogovanIgrac[playerid] == 0) return Error(playerid, "Moras biti prijavljen!");
if(PI[playerid][pABS] < 5) return Error(playerid, "Nisi ovlascen!");
if(UlogovanIgrac[playerid] == 0) return Error(playerid, "Nisi ulogovan!");
new imeigraca[24],str[128],accfile[64];
if(sscanf(params,"s[40]",imeigraca)) return Cmd(playerid, "/deleteacc (Ime_Prezime)");
format(accfile,64,"BExtazy/korisnici/%s.ini",imeigraca);
if(!fexist(accfile)) return Error(playerid, "Taj account ne postoji u nasoj bazi podataka.");
format(str,sizeof(str),"{FBE204}[{F81414}*{FBE204}] Extazy BOT // ABS %s je obrisao account gradjaninu %s.",GetName(playerid),imeigraca);
PAdm(ZUTA, str, 1);
format(str,sizeof(str),""COL_BE"BE: {FFFFFF}Uspesno ste obrisali account gradjaninu %s.",imeigraca);
SCM(playerid, SVETLOZUTA, str);
fremove(accfile);
}
return true;
}

Izvucene iz prvog moda koji je bio u listi :D javi se u pm ako ti treba pomoc ili ako nemers sam prilagoditit


Respect for Muma187_

- Vaše ime na forumu: ShadowKing
- Šta tražite: FS
- Opis: TextDraw editor da je od Adri1 ali da nije onaj sa oficijalnog samp foruma jer mi pada server kada udjem IG
- Dodatak: Ako neko ima na komp neka uploaduje i neka mi posalje plz

- Vaše ime na forumu: Maclane
- Šta tražite: FS Imanje
- Opis: Imanje u MySQL
- Dodatak: Da je u R41-4

Respect for Muma187_

Citat: Ɗ∊ѵoχχ poslato Decembar 22, 2014, 17:22:54 POSLE PODNE
Da bi dobili odgovor morate poštovati i sledeća pravila ove teme, a to su:

  • Ne smijete raditi Dupli Post, inače ćete biti kažnjeni.
  • Ne smijete pisati komentare tipa "nevalja ta, nije to, nisam to tražio", itd...

- Vaše ime na forumu: EnergySA
- Šta tražite (FS, Inc): FS
- Opširno oko te (FS ili Inc): Muzika sistem kao na Skill Areni ako imate takav isti.
- Dodatak: nis :)

Citat: EnergySa poslato Februar 14, 2018, 21:17:42 POSLE PODNE
- Vaše ime na forumu: EnergySA
- Šta tražite (FS, Inc): FS
- Opširno oko te (FS ili Inc): Muzika sistem kao na Skill Areni ako imate takav isti.
- Dodatak: nis :)
"Opširno", muzika kao na SA... daj neku sliku ili nešto, ne igramo svi na Skill Areni.


- Vaše ime na forumu: Filipow
- Šta tražite: FS
- Opis: Ako ima neki sistem ranca,da ima npr da se stavlja oruzje i hrana
- Dodatak: Bio bih jako zahvalan bilo kome koji bi mi poslao
NewCity Community




Connect - 176.57.188.27:7778
Web - http://newcitygaming.com

- Vaše ime na forumu: Tommyy
- Šta tražite: FS
- Opis: Trazim kad se neko teleportuje da izadje dialog Prihvati teleport i Odbij teleport
- Dodatak: pise iznad

Citat: Tommyy poslato Februar 25, 2018, 01:10:05 PRE PODNE
- Vaše ime na forumu: Tommyy
- Šta tražite: FS
- Opis: Trazim kad se neko teleportuje da izadje dialog Prihvati teleport i Odbij teleport
- Dodatak: pise iznad
https://pastebin.com/HWTPBV57

Prilagodi svojoj skripti.
Koji kurac?

Facebook - Klik



Citat: Ɗ∊ѵoχχ poslato Decembar 22, 2014, 17:22:54 POSLE PODNE
Edit 05/01/2015
- Kada postate traženje FS/Inc morate sačekati 24h za odgovor.

Edit 15/01/2015
- Na dan smijete samo jednom napisati traženje Filter Scripte, Ukoliko prekoračite bit ćete kažnjeni.
@Tommyy čitaj pravila.

- Vaše ime na forumu: Khallifa
- Šta tražite (FS, Inc): FS
- Opširno oko te (FS ili Inc): FS za kamp kucicu , ja sam trazio ali je isteko link
- Dodatak: /

- Vaše ime na forumu: EnergySA
- Šta tražite (FS, Inc): FS
- Opširno oko te (FS ili Inc): treba mi /screen i da neko objasni kako se ubaciti jer neki sam nasao ubacio i kad udjem da testam kucam /screen i nista se ne desava prvi put ubacujem ovo pa treba pomoc...
- Dodatak: nis :)
Poslednja Izmena: Mart 02, 2018, 00:41:22 PRE PODNE od EnergySa

- Vaše ime na forumu: Musija01
- Šta tražite: FS
- Opis:
Ovako,
Ja imam na serveru listu auta koja mogu ja samo voziti, tj preko imena i sad me zanima da li postoji opcija da ja IG ukucam npr /veh komandu i spawnam tako neko vozilo i da mi se ono odma sacuva kao vozilo koje mogu samo ja voziti,tj. da ga doda na listu vozila koja mogu samo ja vozit.

- Dodatak: Svaki odgovor bi mi dobro dosao