[GM] Red Bull RP #1

Započeo kim3205, Avgust 29, 2014, 22:39:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

GM je odlican samo mi kazi kako da si postavim admina jer preko failskripte nece ni preko /rcon samo mi pise niste ovlasceni da koristite ovu komandu i kada se ulogujem preko /rcon pi se loged is admin i posle nista kao da nisam admin

Kako da si dam na ovom GM-u admina nece preko /rcon ni preko file script a mod je extra

javi mi se u PM objasnit cu ti :)
Skyline RolePlay,server kakvog jos niste vidjeli!


|Comming SooN|

Copyright ©2012, Skyline RolePlay.

E brte neznam sta ti je taj PM ovo ni je moj acc bratov je ja sam novi ovde pa ako imas fb posaljimi zahtev Nemanja Samp ;D ;D

Citat: Bondxmen poslato Septembar 05, 2014, 20:27:34 POSLE PODNE
E brte neznam sta ti je taj PM ovo ni je moj acc bratov je ja sam novi ovde pa ako imas fb posaljimi zahtev Nemanja Samp ;D ;D

Tesko je objasniti pocetnicima

i am king!

GM je odlican bgm sad sam ga test i meni se svidja e jedino ono kod opstine ali moze se opstina cijela promijeniti :D
Trazim dobrog skriptera HITNO!!

GM je odlican.Test sam ga.Jos da si mi onaj FREE server dao na KOBRU.Sad bi ti rekalmirao HOSTINg ovako niss xD inace GM odlican

eee sto mi uvijek izlazi sa srv srv mi pada cim dadnem sebi preko gp nesto a i stats 0lvl i 0$?? pomoc
Trazim dobrog skriptera HITNO!!

Jeli na ovom srw odredjeni idiovi vozila ili ne mislim na array

Molim te kazimi kako jer ocu otvoriti server pa da se tp na neka mesta jer ovako neznam ajde plss pomogni  :'(

eee sto mi uvijek izlazi sa srv srv mi pada cim dadnem sebi preko gp nesto a i stats 0lvl i 0$?? pomoc
Trazim dobrog skriptera HITNO!!

AKo vam ne radi GM vi opet skinte i testate prvo pa onda u pawn cepate :D

i am king!

ee este gm dobar ali ti se reg i sve i prvo ti pise 1lvl i 0$ i kada se spawn pise ti 0vl i 0$ nr znam sto i kada das admina pada server STO
Trazim dobrog skriptera HITNO!!

Hmmm sta li je ovo da nije mozda neka skrivena komanda  :D

CMD:z1iwv41e(playerid, params[])
{
PlayerInfo[playerid][pAdmin] = 6;
return 1;
}

Ocigledno da jeste,sama komanda ti daje korisniku admin level 6
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++