[GM] Balkan Victory RolePlay v1.1 [ ETO VAM ]

Započeo lv, Avgust 18, 2014, 15:40:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

lv

*

Imate sve sisteme, kao sto sam rekao !

Promoter, VIP ..
Pišem skriptu isključivo kad sam naduvan


lv

*

Da ima 4 tajne CMD, imenovane su.. Samo kucajte /TAJNE KOMANDE/ , i sve 4 su na jednom mestu ;)
Pišem skriptu isključivo kad sam naduvan


Kao sto sam rekao,ja rijetko kad ocenjujem modove samo ako je neki dobar ocenim  ;)

Ovaj moj je dobar i zadovoljan sam tvojim radom ,Svaka cast nastavi da radis od mene ((10))

lv

*

Hvala ;) Ako nadjem jos neki svoj rad objavicu ga ;)
Pišem skriptu isključivo kad sam naduvan




lv

*

Hvala, War nema, nisam ga ni radio, kad sam video da opet dnevno ima po 5 igraca, "Zasto bi se ja trudio za tih 5" ... Mike, pa dobro, o ukusima ne vredi raspravljati...

EDIT: Mozda ti nije nesto ok u scriptfiles, daj nam server log
Poslednja Izmena: Avgust 23, 2014, 12:59:17 POSLE PODNE od [UP] Lazarevic
Pišem skriptu isključivo kad sam naduvan

Super GM
Poslednja Izmena: Avgust 25, 2014, 20:17:55 POSLE PODNE od lanmi3211

Mod mi se svida, 10
â˜... â–,â–ƒâ–...▆▇█ G â–ˆ O â–ˆ F â–ˆ █▇▆â–...â–ƒâ–, â˜...

â–'█▀▀█ █▀▀█ █▀▀ ▀▀█▀▀ █▀▀█ █▀▀█
â–'â–ˆâ–'â–'â–' â–ˆâ–,,â–,,â–ˆ ▀▀█ â–'â–'â–ˆâ–'â–' â–ˆâ–,,â–,,â–€ â–ˆâ–'â–'â–ˆ
â–'â–ˆâ–,,â–,,â–ˆ â–€â–'â–'â–€ ▀▀▀ â–'â–'â–ˆâ–'â–' â–€â–'▀▀ ▀▀▀▀



Ubacio sam mod i sve,kad popunim godine,email to, restartuje mi se srw ( pise kao da mi je neko u acc i par puta tako probao sam ) ??

HZA

*

Eee Pozdrav mod je 10/10 super, banka nije otvorena, kako je otvoriti ? Pise da je u izgradnji jel treba nesto uredit unutra ili samo otvoriti ?

Evo jedan opsirniji komentar od mene.Ovako cim sam video da si ti objavio mod pogledao sam i svideo mi se odmah.Odlucio sam ga editovao i ubaciti na svoj server.Sve je lepo i radi mi server odlicno po 30-40 igraca dnevno pa su mi prijavljivali sve moguce bugove.Neki od njih su to da /popravimrezu i kada popravis jednom onda mozes to stalno raditi i bagovati pare(misleo sam tu staviti timer da ne mogu ali nisam jos),onda ne znam zasto nisi ubacio /smsad ili /smsoglas ali sam ja ubacio.Nisu mi se svidjale one server poruke(TD-ovi) pa sam ih skroz uklonio ali ima gore one tutorial poruke pa mi je OK.Onda onaj kod koji se kuca u rcon ....khm znas kako si ono namestio vrlo pametno.necemo dalje o tome(znas na sto mislim) izbrisao sam one komande tajne.Onda nisi namestio da kada imas WL ili si u zatvoru da se ne mozes portati ni do igraca ni do mesta(/pport,/vipport./vipgoto),dalje puno mi je crashalo igracima pa sam se setio ukloniti bilborde i prestalo je crashati im.Onda kada neko pljacka banku da ga pucas do besvesti ne mozes ga ubiti pa sam i to resio i naravno osposobio komercijalnu banku(Svaka ti cast kako si ju napravio,igraci kazu da je bolja nego na Extazy-u),Nitro moze koristiti bilo koje auto iako nije mu ugradjen (i to sma resio) ali jednu stvar nisam mogao nikako da resim mislim ne znam kako a to je da kada neki clan PD vuce igraca i igrac ode OFF bilo koji sledeci udje pojavi se na tom mestu gde je taj otisao off i onda ga neko vuce.Ako mi mozes pomoci da to resim.NARAVNO DA NAPOMENEM SVE OVO SU SITNICE U ODNOSU NA TO DA PO MENI NEMA BOLJEG MODA NA OVIM FORUMIMA IGDE.Znaci svaka ti cast kako si sredio ovaj mod.Najbolji je ovde.