GB-RP © Otvoren Forum | Posjetite nas |

Započeo #STe1Voâ„¢, Avgust 04, 2014, 21:48:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Dodjite na nas forum , I predlozite neke izmene ili tako nesto nadam se da vam se svijda


Poslednja Izmena: Avgust 05, 2014, 11:21:23 PRE PODNE od Blaeks

"Theme by DzinerStudio | Edit by: ~ GB Staff
GTA Bosna Octena V2" ahahhahahaha omg -_- Ti si ovde samo slike promenio, "Edit By Champa" treba da stoji. Ucenjujes decka ? Pa samo ds te nadjem, dajes lazne adrese... Lepo,lepo...
Da se raspadnete i propadnete kao niko drugi

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Da da raspadanje evo dolaze mi igraci sa UCa i evo malo 400 rekord .. Sine bezi :D

Nisi valjda ti onaj Stevo Zarkic, onaj opasni haker od 10 godina sa fejsa ?

Citat: #STe1Voâ,,¢ poslato Avgust 04, 2014, 22:28:49 POSLE PODNE
Da da raspadanje evo dolaze mi igraci sa UCa i evo malo 400 rekord .. Sine bezi :D
Dzaba kad 50 korisnika, a 400 gostiju...

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Tema je od Balkan School Foruma, bez zamjere Balkan SA:MP, ne svacajte ovo kao reklamaciju..Koje si ti smeče tema je procurila i stavite ju a koristi se na BS forumu, sramota, očito vas treba naučit pameti, onda čete se bunit kada če bit DDoS...Botovi..Kao administrator BS foruma, ovo vam je opomena da skidate temu sa foruma u protivnom --- --- za sve kazne T-Com-a ili nekog drugog sranja taj forum neče radit više ni približno..

I isto tako da napomenem edit te teme je radio Champa tj  Abstract Design i radite 2 greÅ¡ke, kradete temu kao drugo uzimate zasluge, ovo vam je opomena od nas..a sad:)Ako ste toliko nesposobni da odradite temu od 0 ili neki edit onda vam plačem na tu zajednicu i na sve vas, djeca..
Poslednja Izmena: Avgust 05, 2014, 11:13:15 PRE PODNE od [Crystal Life] RalphiE

tema ide u djubre zbog previse reklama i zbog svadje