Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

hahaha nemogu se prestat smijat vasim izjavama  :laugh: Admine bilo bi vec vrijeme da promjenis ime foruma iz Balkan Samp u Drugi CroHerza forum...www.2.-CH-forum.com
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

extreme ohladi malo i kad budes imo 15 godina dojdi tu necu da se svadam sa dijecom :D a to sto si dobio admina na LG to ti je vjeruj mi najveca karijera u zivotu admina nigdje vise ti nemozes dobiti :D




Citat: [LG]_eXtReMe_ poslato Avgust 22, 2009, 11:38:21 PRE PODNE
hahaha nemogu se prestat smijat vasim izjavama  :laugh: Admine bilo bi vec vrijeme da promjenis ime foruma iz Balkan Samp u Drugi CroHerza forum...www.2.-CH-forum.com

joj kako ste vi sa LG glupi kao K!Imam slike kako serete i reklamirate na CH...e jadnici..pa vi nikako drugacije i ne mozete dobiti igrace...

evo sinoc sam gledo koliko admina ima na serveru vako bilo je 15/200 igraca admina 6,game mastera 7 :d




Citatextreme ohladi malo i kad budes imo 15 godina dojdi tu necu da se svadam sa dijecom Cheesy a to sto si dobio admina na LG to ti je vjeruj mi najveca karijera u zivotu admina nigdje vise ti nemozes dobiti Cheesy

hahaha :laugh: 2 puta sam bio head admin, 2. puta sam bio 1337, imao sam i 1022 , ma imo sam sve adm lvle ono kratko vrijeme kad sam otiso sa lg
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Cestitam uspjesno ste sjebali LG  :mad: :mad: :mad: a nas optuzujete da hackamo
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

buhaha buraz mislis da ja neznam da si ti bio "head" :d aj reci di si bio head




cekaj da nam kaze di je bio head :D




Citatbuhaha buraz mislis da ja neznam da si ti bio "head" :d aj reci di si bio head

Bio sam head na Balkan Expresu xD
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

eto vidis ja nikad cuo za taj server ima li ste 0 igraca nebrojim admine zato sut to se i nebroji ko head




0 igraca? imalo smo barem 10 -.-

i dobro, mozda nije poznati server, ali barem sam imo heada!
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Citat: [LG]_eXtReMe_ poslato Avgust 22, 2009, 13:18:32 POSLE PODNE
0 igraca? imalo smo barem 10 -.-

i dobro, mozda nije poznati server, ali barem sam imo heada!
imali ste vi 0 igraca admini se nebroje reko sam ti ! :d a ovaj drugi head di si bio?




LoL bilo je igraca, i vecina sa LG xD bilo je i novih ali ipak stara raja bila i meni bio super server, ako server nije dobar, barem ekipa je ;)

edit: Server je bio slican CroHerzi, samo sta smo mi taki server napravili u tjedan dana, a CH u godinu dana  :laugh: :laugh: :laugh:
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2009, 13:21:54 POSLE PODNE od [LG]_eXtReMe_
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

laz!aj reci ip tog servera dok je postojao lafo i gdje si drugog heada imo!?




nemogu da ti kazem IP kad je server ugasen xD nepise mi IP pise samo BaLkAn ExPrEs [DM]
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012