Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

sta vise DM??  :D


da ti kazem kad udjem nesmijes nikog ubiti cccc to RPG nevalja djavla ...  :laugh:


nemoj me bogati nasmijavati!

Nadam se da nisi nigdje admin na serveru jer vidim da ne razlikujes RP i DM, tj ne znas sta znaci RP. Nema servera na Balkanu koji je RP. Ja sam se naigrao po stranim RP serverima godinama kad ti nisi ni znao sa SA-MP i dobro znam sta je RP.

hm.. koje me naso uciti ccc idi igraj CH u tu zadnj rupu ;)#

jebes taj RPG/DM kad nesmijes pucati na cesti puj

uci drugog ne mene puj

Citat: WixxeR poslato Jul 06, 2009, 18:32:44 POSLE PODNE
hm.. koje me naso uciti ccc idi igraj CH u tu zadnj rupu ;)#

jebes taj RPG/DM kad nesmijes pucati na cesti puj

uci drugog ne mene puj

Ne igram niti jedan server. Ali sam uvidio da ne razlikujes DM od RPG-a i da ocito nisi bio na RPG/DM-u pa onda da nemas ni pojma o tom pucanju.

P.S. Hvatate se za slamcicu a jos ne znate da ste propali.

lg... kakav vlasnik takvi igraci ...... zato se i zove ludi grad kad su svi ludi svi do jednog !!




Citat: [BE]Nik_Delgad poslato Jul 06, 2009, 19:06:46 POSLE PODNE
lg... kakav vlasnik takvi igraci ...... zato se i zove ludi grad kad su svi ludi svi do jednog !!


a ti pametan a?

hahahahha be ti propo pa malo crvenkise a? hahhahah  :laugh:


nik noob si i to kakav...

Banana za wixera da se ja pitam dosadio je vise a admini preporucijem i vama  :mad: :mad:

Ljudi stvarno je jadno da se svadjate koji je server bolji!!!Svako ima svoj ukus i svoje interese tako da.....

Citat: WixxeR poslato Jul 06, 2009, 20:42:06 POSLE PODNE
Citat: [BE]Nik_Delgad poslato Jul 06, 2009, 19:06:46 POSLE PODNE
lg... kakav vlasnik takvi igraci ...... zato se i zove ludi grad kad su svi ludi svi do jednog !!


a ti pametan a?

hahahahha be ti propo pa malo crvenkise a? hahhahah  :laugh:


nik noob si i to kakav...
Be nije propo govori sta oces ali be nije propo!!




Naravno da je se glupo svadati oko toga.
Samo glupo je i usporedivati nesto sto se ne moze usporedivati. Pogotovo sto je dosta vas ovdje pocetnici u svemu tome. Ja sam se toga nagledao kroz dugo vremena na raznim stranim serverima ali opet vjerujte da jos nigdje nisam vidio ovakvu zavist i ovakvu ljubomoru i pokusaje da se drugog unisti na podle i prljave nacine samo da bi sebe istakli i stekli neku "slavu". To sam samo ovdje vidio, to nigdje u svijetu nema. Ali eto, takvi smo ti mi.
Najcistije po meni igraju GF, CH i ST.

ae reci sta radi LG ... ccc

ja kazem BE FlooDo vazdan CH i LG jebali u zdrav mozak... LG nije nista radijo osim dolaziti malo na drugi server i vidjeti sta radu..

nez vidis sta radi CH napada odma igrace od LG gledaj BE isto tako a jeli mi napadamo vas NE!! mi samo branimo nas server...

zapanti!!!!

i skuzi koji server ima iskustvo...

Ako se govori o iskustvu daleko najvec iskustvo i daleko najvise toga je CH prosao.

svako svoj server voli!!! jbg

evo vam dokaz da rk nije citer legend igrac!!

RK in Aktion

ma sta rk radi njega ubis na lgu i da ti ban jer si citer ili lagger daj suti molim te .... i da be nikad nije floodo ch tako da... a lg smo floodali jer ste vi nas, zato molim suti jer neznas cijelu pricu!




Podijelio sam par banova, pa vi nastavite... :mad: