Underpoint Roleplay - Registracija

Započeo Lemi Zero, Jul 16, 2014, 21:32:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.



Pozdrav svim clanovima ovog foruma, zelio bih da vam predstavim registraciju koja ce se nalaziti na novom Underpoint Roleplay serveru. Odradili smo dva tipa registracije jedan je gde upisujete vas password u dialog, a drugi je gde kompletu registraciju vrsite preko TD-a pa bi me interesovalo vase misljenje sta vi mislite o takvoj registraciji sa TD.


Registracija video






Registracija sa TD




Poslednja Izmena: Jul 16, 2014, 21:33:53 POSLE PODNE od Lemi_Zero


Lepo

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D


SviÄ'a mi se sa td
Unikatno je
Software Developer


Dajte nam misljenje da li da bude registracija sa dijalozima kao na videu ili da bude sa textdrawima kao na slici ispod ? :)

Ne textdrawi jer na 100 igraca primera moze doci do blokiranja imao sam takav problem na svom modu tako da nepreporucujem ali na vama je sta cete da uzmete.
69

Ne verujem da ce kociti, Xeptic je pre nekoliko dana imao javni test bilo je preko 230 igraca u 5 minuta su se svi registrovali, a cela registracija je u TD-ovima.

Citat: Shoorty poslato Jul 17, 2014, 15:30:27 POSLE PODNE
Ne verujem da ce kociti, [cenzura] je pre nekoliko dana imao javni test bilo je preko 230 igraca u 5 minuta su se svi registrovali, a cela registracija je u TD-ovima.
Kazem svoje iskustvo na njima je sta ce.
69

tvoje iskustvo se gradi na tvom radu i greskama

Citat: C++ poslato Jul 17, 2014, 15:24:08 POSLE PODNE
Ne textdrawi jer na 100 igraca primera moze doci do blokiranja imao sam takav problem na svom modu tako da nepreporucujem ali na vama je sta cete da uzmete.
Ne brini se sto se tice "blokiranja" pitao sam za misljenje ovde igraca po meni je prostije da se lozinka jednostavno unese u dialog i zavrsi registracija, ali ostavljam i mogucnost registracije putem TD-a ostavi sam gore sliku da mozete videti o cemu se radi.

Citat: Shoorty poslato Jul 17, 2014, 15:30:27 POSLE PODNE
Ne verujem da ce kociti, [cenzura] je pre nekoliko dana imao javni test bilo je preko 230 igraca u 5 minuta su se svi registrovali, a cela registracija je u TD-ovima.

Ma kakvo kocenje/blokiranje, nema kocenja...
Poslednja Izmena: Jul 17, 2014, 16:11:54 POSLE PODNE od [UP] gReeDy.aMx

Moje misljenje je da je to bezveze, ipak to je registracija i prikaze se samo jednom, zasto gubiti vreme kod trazenja slova sistemom slovo po slovo kada je sa dialozima jednostavnije...

Registracija kao registracija..
Dizajn textdrawa mi se ne sviÄ'a nikako..

Nije lose, mogao je "dizajn" malo bolje..

Nego nadam se da cete otvoriti server, da necete opet mod objaviti. :P