Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

HuManic

Citat: C++ poslato Avgust 02, 2014, 14:39:44 POSLE PODNE
Decko smiri se...
Time sto si postavio u glavni chat sta moze da se promeni ako administrator nece da skine CH ili bilo koji server sa liste.
Onaj ko to moze da uradi jeste Djuro ili Blaeks a na njima je hoce li , zato se lepo obratis njima na PM i razgovaras o tome.
Ja govorim o pravilima, mislim da bi za sve trebala biti ista, a ne da administracija favorizira jedan server.

oko [cenzura]osti se prepirete, ne znam zasto je svima ch trn u oku, ima i drugih servera na sluzbenoj koji mozda ne ispunjavaju sve uslove pa jos uvek nisu skinuti, opustite se
Poslednja Izmena: Avgust 02, 2014, 14:46:26 POSLE PODNE od Blaeks

Ajde bre danas si se registrovao i već si došao da pametuješ. Već je bila priča o tome, isto neko kao ti je stavio u pitanje CH i službenu listu. Da nije bilo CH-a, vjerovatno ni BS sad ne bi postojao, i sve da ne ispunjava uslove, tu je kao sponzor. I nema šta ti da se brineš o tome, niti ja, niti bilo ko sa ovog foruma sem Đure i Blaeksa. Zatvorite tu temu jednom više, znači ponoviću, sve i da ne ispunjava uslove, TU ĆE BITI KAO SPONZOR.


Citat: HuManic poslato Avgust 02, 2014, 14:44:25 POSLE PODNE
Ja govorim o pravilima, mislim da bi za sve trebala biti ista, a ne da administracija favorizira jedan server.
Pre svega nije tvoje da se brines o tome jer nisi nista na forumu osim obicnog pocetnika koji je juce dosao tu zato sto mu je nesto zatrebalo.

Drugo, posto vidim da se toliko drzis pravila i da si toliko "castan" i "posten" nemoj slucajno da ti se desi da jednom ne ispostujes pravila jer ces ici na hladjenje na par dana. Pa da vidimo oces li i dalje pametovati, ili ces kao i svi drugi clanovi biti poslusan.
Nisi ti ovde neka faca koja ce posle 5 godina da menja pravila i da umislja. Kad budes bio Co-Administrator, mozda ces moci nesto da promenis. Ali da ti sklonis CH da sluzbene liste neces nikad to ti ja garantujem. CH ce stojati tu sve dok se ovaj forum ne ugasi. A veruj mi da ces pre ti otici sa foruma, nego CH sa sluzbene liste.

Toliko o ovoj temi, kraj rasprave.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Pa evo da jednom razglavimo taj problem oko CH-a,posto svi misle da on stoji tu prvenstveno zbog Djure..
Koliko se meni cini i drugi serveri su imali svojih uspona i padova pa ih nismo skidali sa liste,vec smo ih cekali dok opet ne stanu "na noge",tipa Balkan Ulice..

A i sve da nije tako,vi niste tu da vi sudite o tome,postoji osoblje koje se brine o tom dijelu i sve bitne odluke se tamo resavaju,u pdf-u koji vi obicni clanovi ne vidite.Tako da oladite malo sa spamanjem,nismo mi duzni svaku odluku da vam obrazlozimo,posebno ne novim clanovima koji ne znaju kakva su pravila i stanje na forumu..


tuzno je sto glavni razgovor bude aktivan jedino kada je svadja u pitanju...

Zna li ko hoce li biti GR na CH 4.0 mod se pravi vec dugo vremena vreme je, vec godinu dana stoji na 3.9.9.

Citat: Shoorty poslato Avgust 02, 2014, 16:41:39 POSLE PODNE
Zna li ko hoce li biti GR na CH 4.0 mod se pravi vec dugo vremena vreme je, vec godinu dana stoji na 3.9.9.

ja msm da će bit na ch forumu san vidija da će valjda biti

Hvala nasao sam citat od Djure 31.7.2014.


CitatŠta se svi zamarate s glupostima... Bit će global, mod solidno napreduje, jos ce bolje kad maperi budu aktivnije radili, sa starim radovima nisam zadovoljan, tako da ce se neki raditi i vec rade ispocetka...

Napravio sam do sada ogroman sistem za poslove koji pojednostavljuje pravljenje poslova i vec sada mogu reci da ce biti za svaki posao 20ak ruta minimum, puno vise informacija, itd... Neki sistemi vlasnistva su gotovi, a jos ce se doradjivati... Nakon poslova i vlasnistva ostaju dva vazna sistema za napraviti prije javnih testova, a to su sistem organizacija i sistem firmi, oba ce biti napravljeni od nule i olaksavat ce njihovu izradu kroz aplikaciju.

Sve sto ste do sada vidjeli nece biti niti slicno, smanjit ce se broj komandi na minimum, sve ce biti na sistemu akcije pokretane na pickupovima, cp-ovima itd... Ono sto je najveca promjena je sistem inventorija, preko koga ce se sve kontrolirati sta igrac ima kod sebe, moci cete baciti bilo sta na pod, pokupiti s poda, jesti, piti i ostale radnje direktno iz inventorija, a sto je najbolje imat cete i mogucnost c.raftanja, tj kreiranje nekih stvari od vise itema u inventoriju, kao se moze vidjeti u nekim drugim igrama, ovo ce dovesti do maksimalnog RP-a. Taj sistem je gotovo zavrsen, a radio sam ga jos prije, sada sam ga samo malo doradjivao i donijet ce nesto sto nema na taj nacin izvedeno niti na jednom samp serveru, ideja za to je dosla od Arma serijala, odnosno DayZ moda.

Eto malo informacija, test tim radi vec tjedan dana vrijedno, vecinom na kucama zasad, al uskoro vec slijede i testiranja svih novih stvari. Svakodnevno izbacujem novi build te sam za sada zadovoljan napretkom, a vi cete sigurno uskoro vidjeti slike i moci ce neki vrijedni clanovi timova i samo isprobati.


Pa eto za sve koje interesuje..

Citat: Blaeks poslato Avgust 02, 2014, 16:25:55 POSLE PODNE
tuzno je sto glavni razgovor bude aktivan jedino kada je svadja u pitanju...

poptis pecat... ljudi aj pricamo o nekim normalnim temama -.-

Koliko bih volio da taj novi CH mod izadje,ja mislim da bi se pogasili ovi ostali serveri koliko bi igraca otislo na CH  :D

Citat: Denis_Lapi poslato Avgust 02, 2014, 15:44:34 POSLE PODNE
Citat: HuManic poslato Avgust 02, 2014, 14:44:25 POSLE PODNE
Ja govorim o pravilima, mislim da bi za sve trebala biti ista, a ne da administracija favorizira jedan server.
Pre svega nije tvoje da se brines o tome jer nisi nista na forumu osim obicnog pocetnika koji je juce dosao tu zato sto mu je nesto zatrebalo.

Drugo, posto vidim da se toliko drzis pravila i da si toliko "castan" i "posten" nemoj slucajno da ti se desi da jednom ne ispostujes pravila jer ces ici na hladjenje na par dana. Pa da vidimo oces li i dalje pametovati, ili ces kao i svi drugi clanovi biti poslusan.
Nisi ti ovde neka faca koja ce posle 5 godina da menja pravila i da umislja. Kad budes bio Co-Administrator, mozda ces moci nesto da promenis. Ali da ti sklonis CH da sluzbene liste neces nikad to ti ja garantujem. CH ce stojati tu sve dok se ovaj forum ne ugasi. A veruj mi da ces pre ti otici sa foruma, nego CH sa sluzbene liste.

Toliko o ovoj temi, kraj rasprave.
Ovako ću ti reći jer vidim da niko neće.

Prije svega to Å¡to on nema ranka na forumu ima veću važnost  od tebe i da si na mome forumu (dajem primjer) Super Moderator istog trena bi dobio kick iz Administracije.

Drugo, prijetiš korisniku pa da si Administrator to ne bi smio jer on dolazi na tvoj forum i ti treba da ga držiš kao malo vode na dlanu.

Treće, Croherza je veliki server i to što nemaju igrača je zato što će global ubrzo, tko bi nabijao pare i level kad zna da će to izgubit u skorije vrijeme, kada global bude i ako tad ne bude igraća tad i možete reći da se skine sa službene ovako ne jer ne zaslužuje to.

Meni se cini da sam ja reko gore "KRAJ RASPRAVE O TOJ TEMI"
I stojim pri tome da jedan beginner nece nikad imati pravo kao neki pee-wee, homeboy i ostalo.
To sto si ti istok ranka kao on, pa se uzajamno pomazete da isterate pamet koju nemate, ja mogu lako da sredim.
I nemoj da sam te video da mi pises taksativno, jer sam sigurno stariji od tebe. I ti i ja nismo ovce cuvali zajedno pa da ti mozes meni da redjas recenice po stepenima..

Ti o tvom forumu vodi racunan kako hoces. Ovaj forum ovako funkcionise vec 5 godinda i neces ni ti, a i bilo ko drugi da menja pravila i da ih postavelja kako njemu odgovara. A, kad bi znao kakva je administracija pre par godina, ne bi se usudio da uopste ulazis u raspravu sa njima. Mi sada smo med i mleko za njih, daleko vise popustamo nekim stvarima za koje bi tad dobili ban sa foruma.
Ima puno novih clanova, ali su disciplinovani i ne izmisljaju toplu vodu.

Rekao sam kraj rasprave o ovoj temi i gore, ali recicu i sad. 

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com