Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Speedy poslato Decembar 06, 2014, 20:07:40 POSLE PODNE
Citat: Denis_Lapi poslato Decembar 06, 2014, 19:47:47 POSLE PODNE
Citat: Mikica poslato Decembar 06, 2014, 19:44:27 POSLE PODNE
Ljdi gde mogu da se javim da mi vrate stari forum acc?
Pisi Blaeksu

Citat: Speedy poslato Decembar 06, 2014, 19:37:04 POSLE PODNE
Citat: Denis_Lapi poslato Decembar 06, 2014, 19:33:30 POSLE PODNE
Ako ako, bolje je da budes malo lud, bolje prodjes kasnije  ;) Kamo' lepe srece da se svi tako utripujemo, gde bi nam kraj bio  ;D

nekontam sto mi svi kazu da non stop ucim a ucim nekih 20ak minuta dnevno, tek tolko da si procitam dva-tri puta gradivo. to mi je dovoljno posto imam fotografsko pamcenje xD i jos svaki dan idem na fudbala i odem u kafic na pice.. nekontam gdje ja to "non stop ucim" lol
Pazi da te to ne ponese. Ja sam imao istu situaciju u 1. godini srednje skola. Ti sad ucio relativno poznate stvari ako si u gimnaziji. Ali dolaze novi pojmovi i nemoj da mislis da ce ti za to trebati 20 minuta. Ucio ti i kad znas to sto ucis, pametnije je..

Kontam sta mi zelis rec, al nadam se da cu uspjet zavrsit sa petardom sve razrede i kasnije upisat neki fakultet dobar

Sto se fakulteta tice, upisace svako fakultete, veci je problem placanje. Kao sto je i problem sta posle fakulteta kada nema posla..
Nemoj to da te brine, naravno, ako razmatras stipendijsko studiranje morao bi da budes odlican jer ti je to neka garancija..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com



Citat: Streetboy poslato Decembar 06, 2014, 20:44:27 POSLE PODNE
Citat: Luc4 poslato Decembar 06, 2014, 20:41:31 POSLE PODNE
Sta je sa temom foruma sve belo? ???
Kod mn je sve okej,refreshuj stranicu? kako mislis bijelo?

http://i.imgur.com/Coq9Jwg.png

Ovako uvek kad udjem na forumu dok ne refreshujem stranicu.






Dobro vece, pozdrav i tebi Stjepane :D

Ima li Å¡ta novo u vezi CHa ba? :)Igra mi se na tom serveru tamo sam od 2009 godine , ovo mi je ovde novi forum acc stari obrisan..




censored

...Neno...



Citat: Frankeštajn poslato Decembar 08, 2014, 19:45:55 POSLE PODNE
Ima li Å¡ta novo u vezi CHa ba? :)Igra mi se na tom serveru tamo sam od 2009 godine , ovo mi je ovde novi forum acc stari obrisan..
Rekli su da ce sigurno doci novi mod u toku ovog mjeseca a 90% su sigurni da ce se server otvoriti prije katolickog Bozica. :D

...Neno...

Citat: TiXoR_ poslato Decembar 09, 2014, 13:57:49 POSLE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Decembar 09, 2014, 13:43:38 POSLE PODNE
Å ta se radi ?

dessi bre dabre, niš bezze kod tebe
evo zajebancija oko skole tebra, kako ide ovdje imal stagod novog ?  8)